Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

10 дієт в макробіотиці. Дієта №7— методика зцілення

Існує 10 методів харчування та пиття, за допомогою яких можна повернути собі здорове і щасливе життя.

Монастирська дієта (дієта №7) — методика зцілення

монастирська дієтаПодивитися відео про зцілення за цією методикою можна тут.

Дана дієта очищає від шлаків, канцерогенів, паразитів і різних новоутворень. Її суть полягає в тому, що харчування протягом десяти днів  складається тільки з цілісних, товчених злаків, приготовлених за рецептами ченців Тібету, і чистої, бажано структурованої води.

Оскільки цю методику використовували тібетські ченці, то назвали її монастирською, її ще називають  дієтою №7.

 Десять днів дієти взяті не умовно. Адже за 10 діб кров може повністю очиститися за допомогою певного харчування.
Цільні злаки — це складні вуглеводи, які є найчистішим джерелом енергії для організму, тому що кінцевими продуктами перетворення вуглеводів в енергію є вода і вуглекислий  газ,  тобто — це  екологічно чистий процес засвоєння їжі.
Якщо ж організм під час очисної дієти використовує як джерело енергії білок або жири, то при їх засвоєнні утворюються отрути, на нейтралізацію яких він змушений витрачати енергію і ресурси. А ресурсів же немає — організм і так зашлакований, і ці отрути і токсини ще більше руйнують його. Але коли людина харчується протягом  10 діб  тільки  цільними  злаками,  то  він  забезпечує  себе  джерелом екологічно чистої енергії — «складними» вуглеводами.
Нашому організму постійно потрібні «будівельні матеріали» у вигляді білку, але при даній дієті  протягом 10 днів даний будівельний матеріал не надходить. Близько доби організм «нудиться», а потім приступає до пошуку білку і жиру всередині себе, починає шукати внутрішні резерви. Включається компенсаторна функція організму.А в організмі людини багато таких «запасів»: «післяінфарктні» рубці, поліпи, попілломи, фіброми, кісти, рубці після запальних процесів, жирова клітина, атипові клітини і т. д.
Відбувається оздоровлення, очищення організму та відновлення нормальної його діяльності.

Особливості застосування дієти № 7  в сучасних умовах

Монастирська дієта (дієта №7)

Головна відмінність умов життя на Тібеті від умов в сучасних містах полягає в екологічній ситуації. Щоб отримати позитивний ефект необхідно витратити більше часу.

Якщо Ви  раніше не їли кашу «Здоровяк», то рекомендую 2—3 дні  поїсти кашу 1—2 рази на день з метою адаптації організму до незнайомої їжі.

Далі йде дієта № 7 (10 днів тільки каші «Здоровяк»).

Після 10 днів «перерва» на 2 тижні. Перерва досить умовна і дієта на цей термін така:

 • 60% обсягу їжі за добу має становити каша «Здоровяк» (наприклад сніданок і вечеря).
 • 30% обсягу їжі за добу можуть складати варені або тушковані овочі.
 • 5% обсягу їжі за добу — варене або тушковане м’ясо птиці або риба.

Потім знову дієта № 7 (10 днів тільки каші «Здоровяк»). Цикли повторюються 2 -3 рази — до 2,5 місяців.

 

Найвища дієта № 7 — найпростіша, найлегша і мудріша. Чим нижче номер дієти, тим вона менш результативна.

ДЕСЯТЬ ШЛЯХІВ ДО ЗДОРОВ’Я І ЩАСТЯ — 10 дієт в макробіотиці

# Злакові Овочі Супи Тварини, птиця Фрукти, овочі Солодощі Напої
7 100% якомога менше
6 90% 10% якомога менше
5 80% 20% якомога менше
4 70% 20% 10% якомога менше
3 60% 30% 10% якомога менше
2 50 % 30% 10% 10% якомога менше
1 40% 30% 10% 20% якомога менше
-1 30% 30% 10% 20% 10% якомога менше
-2 20% 30% 10% 25% 10% 5% якомога менше
-3 10% 30% 10% 30% 15% 5% якомога менше

Крім того, потрібно дотримуватися наступних правил:

 • Ніякої їжі і пиття промислового виготовлення, такі як цукор, безалкогольні напої, підфарбована їжа,  яйця, консервована їжа в банках і в пляшках.
 • Соліть морською нерафінованою і незбагаченою сіллю.
 • З поліпшенням здоров’я і благополуччя пробуйте нижчу дієту таблиці поступово і уважно. Не домігшись поліпшення для себе, пробуйте дієту № 7 саму —  два тижні або навіть місяць.
 • Не купуйте фрукти і овочі, штучно вирощені з хімічними добривами та інсектицидами.
 • Не вживайте продукти, які були перевезені на далеку відстань, оскільки для їх збереження застосовуються дуже шкідливі речовини.
 • Не вживайте ніяких овочів поза сезоном.
 • Не користуйтеся спеціями або хімічними приправами (промислового виготовлення соєві соуси, ісо, японське блюдо).
 • Кава забороняється. Не вживайте чай, що містить канцерогенні барвники. Такий продукт може випускатися з комерційною метою. Дозволяється японський чай Банчу і китайський натуральний чай (незабарвлені).
 • Практично всі види продуктів тваринного походження: курчата, свинина, яловичина, коров’яче масло, сир, молоко — хімічно вироблені або оброблені  хімічними речовинами. Уникайте їх. З іншого боку, дичина, риба, молюски вільні від дії хімічних речовин. Їх можна вживати в їжу час від часу.
 • Печені солодощі, які містять харчову соду, не слід вживати в їжу. Сода сприяє швидкому підняттю тесту. Вона не може входити в збалансовану здорову дієту, бо це речовина «Дуже Інь».
 • Треба пережовувати кожну порцію їжі, яка знаходиться в роті, щонайменше 50 разів, а якщо ви хочете засвоїти макробіотичний метод якнайшвидше, то 100 чи 150 разів.
  Пийте мало рідини, щоб тільки ходити в туалет: чоловіки — 3 рази на день, жінки — 2 рази на день.
  Пам’ятайте, що Інь-їжа і закисаючі продукти сприяють розвитку раку. До «Інь»відноситься вся солодка їжа. Не можна за один прийом споживати більше двох «інських»продуктів.
  Їжу потрібно готувати з добрими думками (якщо їсте чужу їжу, то перед їжею її необхідно обробити — наприклад, прочитати молитву).

Пережовування їжі

«Пиття необхідно жувати, а їжу пити», — сказав Ганді. Найсмачніші шматочки стають ще смачнішими, якщо їх добре прожувати. Хороша і необхідна для вашого тіла їжа при цьому приносить таке задоволення, що ви не відмовитеся від неї до кінця своїх днів. Прожувати те, що ви набрали в рот, до 60 разів. Якщо хочете якомога швидше засвоїти філософію Макробіотики, жуйте кожен шматочок 100-150 разів.

Споживання води при макробіотичному харчуванні

споживання води при макробіотичному харчуванніПри макробіотичному харчуванні в  організм  потрапляє  дуже  багато  рідини.  Наприклад,  зварений рис  містить  60-70%  води,  овочі — 70-90%.  Надмірна кількість рідини  в  організмі  призводить  до того,  що  напівпроникні  тканини  нирок  розбухають,  дрібні отвори в них зменшуються настільки, що рідина не може вільно проходити крізь них.

Нирки блокуються і перестають нормально працювати — виводити шлаки з організму. Настає інтоксикація організму, що викликає різні захворювання. До того  ж,  коли  ми  п’ємо,  ми  неминуче  споживаємо  дуже  багато  води,  яка є »Інь».

Тому при  макробіотичній  дієті  рекомендується  свідомо  обмежувати споживання рідини. Обсяг споживаної рідини повинен бути таким, щоб сечовиділення відбувалося у чоловіків 3, а у жінок 2 рази на добу.

Як досягнути гармонію елементів Інь-Ян в приготуванні їжі?

Їжа ян — гаряча, жирна, смажена, гостра, суха, а також тваринного походження. Страви ян — це сила, мужність, активність, вони створюють внутрішнє тепло й стимулюють кровообіг. Наприклад, червоне м’ясо і червоне вино мають яскраво виражені властивості ян. До продуктів ян відносяться також овочі  та  фрукти,  які дозрівають на поверхні землі.

Їжа інь — прохолодна, сира, м’яка, рідка, темного кольору, а також рослинного походження. Страви інь — це жіночність, піддатливість, нерухомість, вони заспокоюють і розслаблюють, допомагають зняти напругу. Соки, молоко, яйця і бобовий (соєвий) сир мають властивості інь. Коренеплоди також відносяться до продуктів інь. А якщо в рослини їстівна і надземна і підземна частина, те, що під землею, — інь, а те, що дозріло під сонцем, — ян. Рис, хоча і дає плоди на поверхні, також має рівну кількість інь і ян, тому  що  його  зерна вкладені в тверду оболонку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *