Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

№36. Пшенично-гречана з розторопшею і топінамбуром

каша пшенично-гречана з розторопшею і топінамбуромСклад: пшениця твердарозторопшагречкатопінамбур

• Високопоживна каша —  при низькій і зайвій вазі.

•При цукровому діабеті (знижує цукор).
• При захворюваннях підшлункової залози.
• Стабілізація тиску.
• Ішемічна хвороба серця, зміцнення стінок кровоносних судин.
• Порушення функції печінки.
• Анемія.
• Екзема.
• Зниження ваги.
• Сечокам’яна хвороба.
• Підвищення імунітету.

Рекомендується при гіпертонічній хворобі як профілактика інсультів (крововиливів), атеросклерозі, ішемічній хворобі серця, для зміцнення стінок кровоносних судин.

Покращує стан нервової системи, підвищує розумову працездатність, має імуностимулюючу дію. Рекомендується як компонент функціонального харчування спортсменів.

Майже «королева» з усіх каш «Здоровяк». Чому? По-перше, містить розторопшу і топінамбур. Розторопша — гепатопротектор і топінамбур мають дуже велике значення для нашого здоров’я. І те, що вони разом — це великий плюс. Ця каша показана практично всім,  у кого порушення підшлункової залози. А хвороби підшлункової залози, зазвичай,  протікають спільно з хворобами печінки. І ця каша є однією з провідних для таких пацієнтів.
Для тих, хто зловживає алкоголем, ця каша взагалі лікувальна. Той, хто працює на різних токсичних виробництвах, пов’язаних з цинком і т.д., теж для нього ця каша однозначно корисна. Всі хто вдихає токсичні продукти, а вдихаємо вихлопні гази всі ми, повинні регулярно вживати цю кашу, або додавати її до іншої.

Наприклад, до вас прийшли гості, а у одного з гостей хронічний панкреатит і коли він поїв різної смакоти — у нього почалося загострення захворювання. При цьому захворюванні існує тріада речей, які можуть дати йому здоров’я. Це холод, голод, спокій і лужне пиття. Вивести з цього стану дуже складно. Проявляється блювання, зневоднення, пронос — вигляд не царський, і їсти йому практично нічого. Від ковбаси буде гірше, кашу на молоці — а в нього пронос і т.д. Лікувальними є сорбенти, ферменти, антиферменти і т.д. — це всі медикаментозні препарати, спазмалітики і т.д. Але він же не може без їжі бути. Він тільки п’є. І ось берете 36 кашу і цей продукт харчування вам на три дні. Нічого іншого не можна. І цю кашу розводите біфідком або ряжанкою, що більше переносить.
У таких пацієнтів завжди дуже висока порозність судинних стінок. Тобто стінки настільки діряві і старезні, що трохи стукнувся — синячок, взяв важке — на руці синячок. Так от гречка, маючи у складі вітамін В і ВР, і кислоти яблучну, галову і т.д., покращує цілісність судинної стінки. Сама гречка є профілактичним засобом різних крововиливів. Якщо людина має гіпертонічну хворобу, без гречки їй жити не можна, інакше вона заробить собі інсульт швидше, ніж той, хто її їсть.
Ось тому поєднання топінамбура, розторопші та гречки робить цю кашу унікальною для хворих з підшлунковою залозою.
Діти до 14 років, які  померли від кишкових інфекцій, мали на 90% важке враження підшлункової залози. При інфекції йде ураження підшлункової залози і будь-токсичний вплив — респіраторний, вірусний або важке запалення легень.
Або приймаєте алкоголь. Першою страждає підшлункова залоза. А потім тільки печінка. Тому не випадково вас рве, це захисна реакція підшлункової залози. Рятує 36 каша. Поєднання грамотного харчування завжди веде до дуже високого терапевтичного результату.

Вага однієї пачки каші — 240г, в ній 8-10 порцій.

Не містить штучних добавок, ароматизаторів, консервантів.

Ціна упаковки 105 грн,

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *