Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

№62. Пшенично-вівсяна з пергою

Склад: пшениця тверда, толокно вівсяне, розторопша, перга
Пшенично-вівсяна з пергою
• При злоякісному недокрів’ї, анемії.
• При захворюваннях нервової і ендокринної систем.
• При виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, коліті, ентериті.
• Збільшує вміст гемоглобіну та еритроцитів у крові.
• Підвищує стійкість організму проти інфекції.
• Сприяє підвищенню імунітету.
• Стимулює чоловічу потенцію.
• Володіє протисклеротичною дією.
Каша є збалансованим джерелом рослинної клітковини, вуглеводів, рослинного білку, мікроелементів, вітамінів, мінеральних речовин.
Протипоказань по цій каші практично немає. Перга — це квітковий пилок, оброблений слиною бджоли. Сама перга є антиалергенною. Поєднання — пшениця, овес, розторопша — поліпшуються клітини печінки та підшлункової залози з додаванням величезної кількості мікроелементів.
У складі перги практично вся система Менделєєва і вітамінна група. Сама перга володіє потужною біологічною стимуляцією. Давали маленькій дитині витяжку цієї каші і вона дуже добре одужувала від захворювання.
Про вітаміни з аптеки: хімію всі в школі вчили і відомо, що таке каталізатори. Каталізатори прискорюють хімічні процеси. Вітаміни — це речовини, які нормалізують, прискорюють наші відновлювальні процеси. Так ось хімічно отримані вітаміни в таблетках не нешкідливі. Особливо після 30 років. Тому що будь яке прискорення наших обмінних процесів веде до розвитку новоутворень, підвищується кількість дефектних клітин.

Каша допомагає при гіпертермії (підвищеній температурі). Тому, що ті токсини, які у нас в кишечнику, вона на себе сорбує, це ж клітковина, це оболонка зерна.

Каша особливо цілюща, рекомендована для для вагітних, годуючих жінок, для грудних дітей при нестачі материнського молока, ослаблених тривалою виснажливою хворобою людей, при анемії, цукровому діабеті, у період відновлення після важких операцій, при загоєнні переломів і розривів сухожиль, при артрозах, хворобі Пертеса і виражених авітамінозах.

Прийом цієї каші покращує стан хворих на подагру, причому відновлюється рухливість кінцівок, якщо вони були пошкоджені тривалий час. Позитивну дія каша надає на кишечник і функцію печінки, підшлункової залози, підвищує імунітет і нормалізує склад мікрофлори порожнинних органів (кишечник, піхву, та ін.).

Призначається при алергічних захворюваннях(астма, дерматит, псоріаз), підвищує стійкість організму до інфекцій.

Маска з каші дає хороший очищаючий і омолоджуючий ефект.

Цілющі властивості каші № 62 перга обумовлюються наявністю в ній в кількостях, що забезпечують фізіологічну потребу організму людини:

  • Харчових, рослинних волокон
  • Вітамінів (В5, В9, Е, С,)
  • Мікроелементів (селену, заліза, міді, цинку, магнію, кальцію, бору, йоду і т.д.)
  • Наявністю в каші цільної пшениці та вівса, шроту розторопші, льону та перги.

Вага однієї пачки каші — 240г, в ній 8-10 порцій. Ціна  95 грн, (опт. 90 грн)

Не містить штучних добавок, ароматизаторів, консервантів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *