Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

№72. Пшенично-рисова — пробіотик

Як приготувати кашу пробіотик розказує гастроентеролог Земляков В. Л.
Склад: пшениця тверда, розторопша, рис, пробіотик
Пшенично-рисова - Пробіотик
• Різні порушення обміну речовин (надмірна вага, подагра, атеросклероз).
• Гломерулонефрит.
• Аутоімунні захворювання (вовчак, склеродермія).
• Гіпертонія, наслідки інсультів.
• Бронхіт, плеврит, пневмонія, гайморит, тонзиліт, туберкульоз.
• Артрит, ревматизм, всі захворювання суглобів.
• Гастрит, гастродуоденіт, панкреатит, коліт, холецистит, гепатит, цироз, виразка.
• Безсоння.
• Цукровий діабет.
Рекомендується в поєднанні з кашами 52, або 62, 65, 70. Різко підсилює дію, сама мікрофлора більш активно починає розвиватися.

Посилені лікувальні властивості каші № 72 проявляються при:виразках шлунка і дванадцятипалої кишки;Яскраво виражений лікувальний ефект каші № 72:Підсилює окислювально-відновні процеси, що ведуть до спалювання зайвого жиру.Особливості застосування каші № 72:Краще вживати на ніч!

У чому ж користь каші «Здоровяк-пробіотик»?
У кашах були виявлені спирт, оцтова і глюконова кислоти, кофеїн, щавлева, лимонна, молочна, койєва, фолієва кислоти, а так само кофермент Q — найефективніший з відомих антиоксидантів.
Індійський морський рис утворює в кашах середовище складного хімічного складу: органічні кислоти, складні ефіри, альдегіди, спирти, вітаміни, жирові й смолисті речовини, глюкозиди, ферменти.

Його чудові властивості використовувалися дуже давно. Кислоти, що містяться в каші, отримані в результаті бродіння, роблять кашу унікальною. Вона знімає втому, сприяє відновленню обміну речовин, омолоджує клітини організму, виводячи з нього вражені і мертві, покращує самопочуття, підвищує працездатність, знижує рівень цукру в крові, нормалізує кислотність шлунка, знижує артеріальний тиск, відновлює та зміцнює нервову систему, допомагає при безсонні, відновлює та зміцнює потенцію, має сечогінні властивості, розчиняє солі в суглобах, виводить «пісок» і «камені» з жовчного міхура і нирок.

Завдяки своєму складу каша має такі властивості:антимікробну
імуномодулюючу
гіпотензивну (знижує артеріальний тиск)
антисклеротичну (перешкоджає розвитку атеросклеротичних бляшок)
метаболічну (поліпшує обмін речовин)
сечогінну.
Згідно цих дій, каші рекомендується використовувати при таких захворюваннях:Різні порушення обміну речовин (надмірна вага, подагра, атеросклероз)
гломерулонефрит
Автоімунні захворювання (вовчак, склеродермія)
тромбофлебіт
гіпертонія
наслідки інсульту
нейроциркуляторна дистонія
бронхіт
гайморит
плеврит
пневмонія
тонзиліт
туберкульоз
фарингіт
виразкова хвороба
артрити
ревматизм
цукровий діабет
безсоння
гастрит, гастродуоденіт
коліт
панкреатит
холецистит
гепатит
цирозПочинаючи з 1988, дослідження властивостей морського рису активно проводились у Польщі. Як пише Ірина Філліпова, в 1988 році в одній з приватних клінік в передмісті Кракова були отримані приголомшливі результати — настій активно виліковує суглобові захворювання: артрити (зокрема, поліартрит), остеохондроз, радикуліт. Всього було обстежено 64 хворих з суглобовими захворюваннями, які звернулися по допомогу в цю клініку. Їм було запропоновано безкоштовно пройти курс лікування настоєм морського рису. Після тримісячного амбулаторного лікування 57 хворих були практично здорові. Ремісії не спостерігалося протягом півтора років. Відомий у Польщі лікар Томаш Громак пішов далі своїх колег — він розробив цілу систему лікування, підтверджену серією клінічних випробувань в лікувальних установах Польщі.
Крім каші на молоці з порошку можна приготувати напій — квас:
На 1 літр води додати 3 — 5 столових ложок порошку каші «Здоровяк-пробіотик», витримати 24 -48 годин. Рідина отцеживается і вживається як прохолодний напій. Осад, що залишившися- це жива каша, багата ферментами. Вживається в їжу як каша.
Нормалізація ваги за допомогою каші «Здоровяк-пробіотик».
У каші «Здоровяк-пробіотик», міститься фермент, який завжди присутній і в організмі людини. Даний фермент відповідає за розщеплення поступаючих в організм людини жирів. Назва ферменту — ліпаза.
Ліпаза — це природний фермент людського організму, який присутній в ньому від народження людини і виробляється залозами внутрішньої секреції. Однак з часом під впливом різних факторів (погане харчування, погана екологія і т.д.) відбуваються зміни в роботі цих залоз: вони скорочують вироблення ліпази, внаслідок чого частина жирів, які надходять в організм людини, не розщеплюється, а відкладається в підшкірних шарах. Так ми починаємо набирати зайві кілограми.
Прийом каші повністю змінює дану картину: в організмі різко збільшується кількість ліпази. Тепер цього ферменту вистачає не тільки для розщеплення поступаючих жирів, але й для розщеплення тих зайвих жирів, які до цього «неправильно» відкладалися нашим організмом у підшкірному шарі. В результаті відновлюється нормальний обмін речовин в організмі в цілому. Ми знову отримуємо нормальну вагу, нормальний тиск, нормальне самопочуття, хороший якісний сон і відмінну працездатність.

Вага однієї пачки каші — 240г, в ній 8-10 порцій. Ціна  105 грн,

Не містить штучних добавок, ароматизаторів, консервантів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *