Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

№ 79. ПРОБІОТИК А

Як приготувати кашу пробіотик розказує гастроентеролог Земляков В. Л.
Склад: цільна пшениця, цільний рис, шрот льону, розторопші, пробіотик А.№ 79 ПРОБІОТИК А
  • Очищає організм, виводить токсини і шлаки;
  • Надає загальнопрофілактичну дію;
  • Нормалізує функцію шлунково-кишкового тракту і печінки;
  • Має протионкологічний ефект;
  • Покращує кровотворення;
  • Зміцнює волосся, нігті, зуби, кістки;
  • Підсилює перистальтику кишечника, вирішує проблему запорів, гнильних процесів і дисбактеріозу навіть у літніх людей.

Приготування каші Пробіотик А: У чашку (піалу) ємністю 350 — 400мл покласти 3 — 4 столових ложки порошку каші. Залити порошок склянкою теплого молока і розмішати вміст до однорідної маси. Закрити негерметично чашку кришкою. З продуктів можна додати (за бажанням), родзинки, курагу, інші сухофрукти в невеликих кількостях.
Настояти 18-24 години. Зазвичай, після закінчення приготування каша набуває кислуватий смак і стає густою. Можна додати гарячої кип’яченої води і розмішати, щоб зробити її рідшою і приємною у використанні. Підігрівати на вогні  і  в мікрохвильовій печі не  можна. Замість молока кашу можна робити на воді з додаванням меду.
Медиками доведено, що кефір індійських йогів виводить і розщеплює не лише токсини, що утворюються в калових масах, але й ті, що потрапляють в організм з навколишнього середовища з продуктами харчування, водою і повітрям. А також шлаки, що виникають після прийому різних синтетичних лікарських препаратів, і викликаний ними дисбактеріоз. Тому вживання каші «Здоровяк — Пробіотик А» під час лікування антибіотиками та іншими протизапальними ліками обов’язкове! Достатньо вживати одну порцію на  добу. Це врятує корисну кишкову флору від знищення, згладить побічні дії лікарських засобів. Причому видовий склад «хорошої» мікрофлори істотно збагатиться.

Кефір індійських йогів — дітище тибетської медицини. Він являє собою кулясте біле тіло діаметром 5-6 мм в початковій стадії і 40-60 мм в кінці розвитку перед поділом. Був виведений народностями Тибету і довгий час залишався таємницею їх медицини. По суті, це теж особливе симбіонтне біотіло, але морфологічно і за складом істотно відрізняється від «індійського рису». Цілющі властивості цього гриба воістину унікальні. Одна з найголовніших його властивостей — лікування алергічних захворювань, що є, схоже, наслідком лікування від первинних дисбактеріозу та дисбіозу.
Лікувально-профілактичний молочно-кислий напій індійської медицини, отриманий з сухої закваски тибетського грибка, нормалізує обмін речовин, виліковує алергічні захворювання, при шлунково-кишкових захворюваннях: виразка шлунка або 12-палої кишки. Доброякісні пухлини (міома матки, фіброзно-кістозна мастопатія та ін), в т.ч. при дисбактеріозі. Очищає організм від шлаків (в тому числі і каменю), аденома простати.

Каша «Здоровяк — Пробіотик А» — природний продукт, вона не проходить термічну обробку. Крім того, найбільша кількість молодих і активних молочнокислих бактерій накопичується після 24 годин заквашування, потім вони втрачають активність, старіють і вмирають. Саме тому більшість інших молочнокислих продуктів менш корисні ніж каша «Здоровяк — Пробіотик А».
І.А. Філіппова в книзі «Гриби, які лікують» пише: «На жаль, зараз все менше і менше стає людей, що культивують цю цінну культуру». Мабуть, причин тут досить багато: труднощі культивування, складнощі з придбанням кефіру грибка. А ще багато хто просто не знають про цей цінний продукт, який необхідний всім, і особливо дітям. Саме в дитячому віці в кишечнику складається «асоціація» корисної мікрофлори, яка буде захищати організм від різних захворювань протягом усього життя.

Пробіотик А також доцільно застосовувати при очищенні кишечника.
Очищення кишечника проводиться наступним чином: протягом 3-6 місяців вживається щоденно каша серії Пробіотик А. Її приготування просте: у склянку молока додається 2-3 столові ложки каші і витримується 12 годин. Якщо молоко не згорнеться, час заквашування збільшити. Мінімальна доза вранці натщесерце — один стакан цієї каші (перед вживанням можна додати цукру, меду, сиропу, варення за смаком). Каша, що містить харчові волокна, проводить грубе очищення кишечника, а мікрофлора кефіру руйнує алергени й токсини за допомогою ферментів.
Якщо після прийому каші Пробіотик А кишечник не спорожняється, необхідно вранці раз на добу робити мікроклізми 40-80 мл. (На склянку молока дві чайні ложки каші Пробіотик А, витримувати до згортання 18-20 годин).
Регулярний прийом каші Пробіотик А підсилює перистальтику кишечника, вирішує проблему запорів, гнильних процесів і дисбактеріозу навіть у літніх людей.

Вага однієї пачки каші — 240г, в ній 8-10 порцій. Ціна  105 грн,

Не містить штучних добавок, ароматизаторів, консервантів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *