Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

№ 92 кунжутна — сезам

Відео презентації  каші №92 з кунжутом (сезамом).

Склад: пшениця, шрот (борошно) розторопші, льону, кунжуту.

 

Каша моментального приготування. Для її підготовки до вживання в їжу необхідно лише розбавити її будь-якою рідиною (вода, молоко, бульйон і т.д.) температурою не більше 60 ° C і розмішати. У приготовлену таким чином кашу не потрібно забувати додавати звичні для вас смакові добавки (сіль, перець, зелень і т.д.). Каша повинна бути смачною!

 

До складу каші входять: цілісні зерна (із збереженням оболонок) термічно обробленої пшениці, а також у вигляді шротів (борошна) расторопша, льон і кунжут.

Каша є збалансованим джерелом рослинної клітковини, вуглеводів, рослинного білку, мікроелементів, вітамінів, мінеральних речовин. Шрот розторопші міститься в складі, практично, всіх каш «Здоровяк».

На відміну від інших видів каша № 92 кунжутна має в своєму складі шрот (борошно) кунжуту.

 

Цілющі властивості каші № 92 кунжутної обумовлюється наявністю в ній у кількостях, що забезпечують фізіологічну потребу організму людини:

  • Харчових, рослинних волокон;
  • Вітамінів (В5, В9, Е, С і т.д.);
  • Мікроелементів (селену, заліза, міді, цинку, магнію, кальцію, і т.д.);
  • Наявністю в каші цільної пшениці, шроту розторопші, льону та кунжуту.

Протипоказання: Регулярне вживання в їжу кунжутного борошна протипоказано при підвищеному згортанні крові, варикозному розширенні вен, тромбозах, тромбофлебіті.

Регулярне вживання в їжу каші № 92 з кунжутним борошном рекомендується у складі профілактики та комплексного лікування:

•      Захворювань шлунково-кишкового тракту. Завдяки високому вмісту в насінні кунжуту речовин, що мають протизапальну і ранозагоювальну дію при ерозивно-виразкових пошкодженнях слизових оболонок травного тракту (вітамін Е, каротиноїди, амінокислота гістидин, цинк, марганець, сезамін, сезамолін та ін), а також завдяки присутності в біохімічному складі насіння кунжуту компонентів, що поліпшують травлення і перистальтику кишечника (органічні кислоти, пектини і груба клітковина), і речовин, що надають гепатопротекторну дію і перешкоджають жировій інфільтрації печінки (амінокислоти метіонін, треонін, аргінін).  Кунжутне борошно вельми корисно вводити в раціон харчування при частих і хронічних запорах, гастриті і виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, коліті, ентероколіті, захворюваннях печінки і підшлункової залози (панкреатит, жировий гепатоз, холецистит, холангіт, цироз, алкогольний гепатит). володіючи протипаразитарною властивістю кунжутне борошно також корисно регулярно вживати в їжу в складі профілактики та комплексного лікування гельмінтозів.

•      Захворювань серцево-судинної системи (атеросклероз, артеріальна гіпертонія, ішемічна хвороба серця, тахікардія, аритмія, інсульт, інфаркт, запальні захворювання серця і судин). Кунжутна мука багата на компоненти, які забезпечують повноцінне харчування серцевого м’яза, регулюють силу і ритм скорочень міокарда, сприяють зниженню рівня холестерину в крові і надають судинорозширювальну дію, зміцнюють стінки кровоносних судин і перешкоджають утворенню тромбів і атеросклеротичних бляшок (до таких речовин, що надають благотворний вплив на серце і кровоносні судини, відносяться вітамін Е, магній, калій, марганець, поліненасичені і мононенасичені жирні кислоти , фітостероли, амінокислоти аргінін і гістидин, сезамін).

•      Захворювань жіночої статевої системи. Кунжутна мука багата речовинами, що сприяють нормалізації гормонального балансу в організмі жінки (естрогеноподібні фітостероли  і сезамін, магній, вітамін B6, цинк тощо), що підсилюють лактацію (вітамін Е), а також містить у своєму складі компоненти, що мають протизапальну дію при захворюваннях жіночої статевої сфери (захворювання грудей, яєчників, матки та ін.) Саме тому вживання в їжу кунжутного борошна можна рекомендувати при різних інфекційно-запальних гінекологічних захворюваннях, при вагітності та годуванні груддю. Також вживання в їжу кунжутного борошна принесе відчутну користь жінкам, які регулярно зазнають хворобливих відчуттів і психоемоційний дискомфорт в передменструальний або клімактеричний період.

•      Захворювань чоловічої статевої сфери (еректильна дисфункція (імпотенція), чоловіче безпліддя, простатит, аденома передміхурової залози та ін). В кунжутному борошні висока концентрація речовин, що благотворно впливають на функціональний стан передміхурової залози, поліпшують ерекцію,  нормалізують процес вироблення і якість сперми ( це такі компоненти кунжутного борошна як вітамін Е, цинк, марганець, селен, бета-ситостерин).

•      Захворювань опорно-рухового апарату. Багата речовинами, необхідними для повноцінного формування кісткової і хрящової тканини (кальцій, фосфор, магній, запобігаючи резорбції кісток естрогеноподобні фітостероли, що сприяють природному синтезу колагену амінокислоти лейцин, метіонін, фенілаланін, лізин, треонін) кунжутна мука буде вельми корисним компонентом в раціоні харчування людей, які страждають остепорозом, артритом, артрозом, подагрою, остеохондрозом і іншими захворюваннями кісток, суглобів та хребта.

•      Анемії та інших захворювань крові (геморагічні діатези, гемофілія, хвороба Верльгофа, есенціальна тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура).

•      Геморою.

•      Захворювань органів дихання.

•      Захворювань органів видільної системи (сечокам’яна хвороба, пієлонефрит, нефрит, уретрит, цистит).

•      Дерматологічних захворювань і травм шкіри.

Введення в щоденний раціон кунжутного борошна також принесе відчутну користь при:

•      Ожирінні і цукровому діабеті. Кунжутне борошно є багатим джерелом речовин, що сприяють «спалюванню» надлишків підшкірного жиру (сезамін, амінокислота аргінін, поліненасичені Омега-6 і Омега-3 кислоти) і беруть участь у синтезі підшлунковою залозою інсуліну (марганець, цинк, магній, амінокислота ізолейцин, сезамін).

•      Зниженні фізичної і розумової працездатності, порушенні пам’яті та уваги, порушенні сну (кунжутне борошно відрізняється високим вмістом фосфору, аргініну, гістидину і вітаміну Е, що сприяють підвищенню витривалості та поліпшення роботи мускулатури. Крім того, в кунжутному борошні містяться речовини, які в комплексному поєднанні  найбільш ефективно сприяють усуненню наслідків психологічного стресу, покращують психоемоційний стан, перешкоджають розвитку депресії, поліпшують пам’ять і розумові здібності (комплекс таких речовин містить у собі сезамолін, амінокислоти триптофан, гістидин, гліцин, фенілаланін, глютамін, тирозин, треонін, валін, аланін, аспарагін).

Вага однієї пачки каші — 240г, в ній 8-10 порцій. Ціна  105 грн,

Не містить штучних добавок, ароматизаторів, консервантів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *