Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Category Archives: Поради

Правильне харчування для спортсменів

Що таке спорт – це життя, це рух, це здоров’я! А для спортсмена – СПОРТ – це САМЕ життя. За цим коротким словом стоїть щось більше, ніж комплекс запрограмованих вправ. У ньому вкладені здоров’я, краса, а головне щастя – щастя Перемоги.

Але мало хто знає, яку ціну за це платять спортсмени в фізичному плані – це медаль – з одного боку це здоров’я, досягнення, перемоги, а з іншого – це травми

Спокійний і здоровий сон або Як впоратися з хропінням

Хропіння є серйозною  проблемою, про яку багато хто знає не з чуток. Встановлено, що хропе кожен п’ятий житель планети. Це неприємне явище не тільки стає приводом для конфліктів з близькими, які не можуть спати ночами, а й становить серйозну загрозу для того, хто хропе. Хропіння буває провісником і проявом такої хвороби, як апное, при якій порушується дихання сплячого, а також виникають зупинки дихання. В результаті через знижений рівень вмісту кисню в крові під час сну вранці людина відчуває себе втомленою і не виспаною. Вдень переслідують головні болі, дратівливість і зниження концентрації уваги. Люди, які хропуть уві сні, більш схильні до гіпертонії, хвороб серця, інсульту і т.д. Найчастіше хропінням страждають чоловіки, однак і жінок ця проблема не оминула.

Небезпечні ілюзії

У деяких людей є ще небезпечні ілюзії – якщо у мене нічого не болить, значить я здоровий. але все трапляється не в один день і східні лікарі стверджують, що з моменту початку захворювання до моменту прояву хвороби всі симптоми проходять від 7 до 17 років. з проблемами ми звертаємося до лікарів і сподіваємося що ліки повернуть нам наше здоров’я.

Яким має бути наше харчування?

Наше життя залежить від їжі, яку ми вживаємо: вага, ріст, молодість і краса, енергійність, наші хвороби , успіхи і невдачі – все це результати нашого ХАРЧУВАННЯ!  Вода, повітря, світло, а також їжа, елементи якої перетворюються в складові частини наших клітин, тканин, органів і систем організму, і всі речовини, які клітинами організму можуть бути використані для виконання їх функцій, – є харчуванням людини.

Будуємо тіло з HAPPYCO! Здивуємо і порадуємо себе влітку!

Схуднути не так складно, як здається – запевняють фахівці. Тоді чому ж так багато повних людей навколо?

Багато людей страждають від надмірної ваги. При цьому приблизно у 30% населення діагностують ожиріння. Хоча не всі зізнаються навіть самі собі в тому, що «набрали лишнє» – товстими себе вважають менше людей, ніж це є насправді.

Способи боротьби з втомою

В даний час ритм життя, особливо в великих містах, дуже високий. Завали на роботі, велика кількість домашніх справ не залишають часу на повноцінний відпочинок, внаслідок чого втома дає про себе знати. Крім цього втома має властивість накопичуватися, з часом вона стає хронічною, що негативно позначається на стані здоров’я людини.

Як забути про метеозалежність і поліпшити своє самопочуття?

Щоб примхи природи не впливали на окремі органи і наш загальний стан в цілому, необхідно завжди підтримувати себе в тонусі. Вести здоровий спосіб життя, хоча б 2 години на тиждень робити прості фізичні вправи, більше гуляти на свіжому повітрі, правильно і вчасно харчуватися, висипатися, відчувати менше стресів, розвивати в собі правильне ставлення до навколишнього світу і проблеми метеозалежності, як і їх наслідки – головні болі, загальне нездужання підуть назавжди.