Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Category Archives: Поради

Який метод прийому ліків ефективніший

Способів доставки ліків в організм існує дуже багато.

Пероральний прийом лікарських засобів (ліки потрапляють в шлунок через рот) є найприроднішим та найбільш поширеним способом введення ліків. Перорально застосовують близько 75% ліків,

Як працює біологічний годинник організму. За що дали Нобелівську премію з медицини в 2017 році

Троє американських учених розділили найвищу наукову нагороду за дослідження механізму роботи внутрішнього годинника в живих організмах.

Життя на Землі пристосоване до обертання нашої планети навколо Сонця. Вже багато років ми знаємо про існування всередині живих організмів, включно із людьми, біологічного годинника, який допомагає передбачити добовий ритм і пристосуватися до нього. Але як саме працює цей годинник? Американські генетики і хронобіологи

Правильне харчування для спортсменів

Що таке спорт – це життя, це рух, це здоров’я! А для спортсмена – СПОРТ – це САМЕ життя. За цим коротким словом стоїть щось більше, ніж комплекс запрограмованих вправ. У ньому вкладені здоров’я, краса, а головне щастя – щастя Перемоги.

Але мало хто знає, яку ціну за це платять спортсмени в фізичному плані – це медаль – з одного боку це здоров’я, досягнення, перемоги, а з іншого – це травми

Спокійний і здоровий сон або Як впоратися з хропінням

Хропіння є серйозною  проблемою, про яку багато хто знає не з чуток. Встановлено, що хропе кожен п’ятий житель планети. Це неприємне явище не тільки стає приводом для конфліктів з близькими, які не можуть спати ночами, а й становить серйозну загрозу для того, хто хропе. Хропіння буває провісником і проявом такої хвороби, як апное, при якій порушується дихання сплячого, а також виникають зупинки дихання. В результаті через знижений рівень вмісту кисню в крові під час сну вранці людина відчуває себе втомленою і не виспаною. Вдень переслідують головні болі, дратівливість і зниження концентрації уваги. Люди, які хропуть уві сні, більш схильні до гіпертонії, хвороб серця, інсульту і т.д. Найчастіше хропінням страждають чоловіки, однак і жінок ця проблема не оминула.

Небезпечні ілюзії

У деяких людей є ще небезпечні ілюзії – якщо у мене нічого не болить, значить я здоровий. але все трапляється не в один день і східні лікарі стверджують, що з моменту початку захворювання до моменту прояву хвороби всі симптоми проходять від 7 до 17 років. з проблемами ми звертаємося до лікарів і сподіваємося що ліки повернуть нам наше здоров’я.

Яким має бути наше харчування?

Наше життя залежить від їжі, яку ми вживаємо: вага, ріст, молодість і краса, енергійність, наші хвороби , успіхи і невдачі – все це результати нашого ХАРЧУВАННЯ!  Вода, повітря, світло, а також їжа, елементи якої перетворюються в складові частини наших клітин, тканин, органів і систем організму, і всі речовини, які клітинами організму можуть бути використані для виконання їх функцій, – є харчуванням людини.

Будуємо тіло з HAPPYCO! Здивуємо і порадуємо себе влітку!

Схуднути не так складно, як здається – запевняють фахівці. Тоді чому ж так багато повних людей навколо?

Багато людей страждають від надмірної ваги. При цьому приблизно у 30% населення діагностують ожиріння. Хоча не всі зізнаються навіть самі собі в тому, що «набрали лишнє» – товстими себе вважають менше людей, ніж це є насправді.

Способи боротьби з втомою

В даний час ритм життя, особливо в великих містах, дуже високий. Завали на роботі, велика кількість домашніх справ не залишають часу на повноцінний відпочинок, внаслідок чого втома дає про себе знати. Крім цього втома має властивість накопичуватися, з часом вона стає хронічною, що негативно позначається на стані здоров’я людини.

Як забути про метеозалежність і поліпшити своє самопочуття?

Щоб примхи природи не впливали на окремі органи і наш загальний стан в цілому, необхідно завжди підтримувати себе в тонусі. Вести здоровий спосіб життя, хоча б 2 години на тиждень робити прості фізичні вправи, більше гуляти на свіжому повітрі, правильно і вчасно харчуватися, висипатися, відчувати менше стресів, розвивати в собі правильне ставлення до навколишнього світу і проблеми метеозалежності, як і їх наслідки – головні болі, загальне нездужання підуть назавжди.