Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Category Archives: Системи HAPPYCO

Правила використання систем Happyco®

Для профілактики можна використовувати 1 систему Happyco®, для оздоровлення краще дві, які потрібно підібрати відповідно до вашого станом і за рекомендацією виробника.
Вона наступна:
1. Як Ви спите і як прокидаєтесь? – Якщо з цим проблема, то потрібна система Relax®.
2. Як почуваєтесь після обіду? – Якщо падає енергія у 2-й половині дня, то потрібна система Energy®.
3. Чи є болі? – тоді потрібна система Flex®.
4. Є проблема з судинами, шкірою? – потрібна система Renew®.
5. Є проблеми з печінкою, шлунково-кишковим трактом? – почніть їсти систему Proteox®.

Як діють системи ХЕППІКО на організм?

Наука зробила крок далеко вперед і сьогодні ми можемо використовувати для себе нові продукти, які несуть в собі незаперечну новизну в плані механізму впливу і ефективності.

Я говорю про еволюцію в харчуванні. Системи HAPPYCO – це чудо 21 століття!!!! Системи інтенсивно піднімають рівень енергії всіх клітин тіла, відновлюють, стабілізують і утримують їх метаболічний баланс. Наступає зцілення клітин, органів, систем і всього організму з подальшою підтримкою ідеального фізичного, психічного та інтелектуального стану.

Відмінність систем HAPPYCO від БАДів

Головною відмінністю систем Happy.Сo від класичних харчових добавок і БАДів полягає в тому, що класичні харчові добавки і БАДи діють тільки на рівні функції, стимулюючи її спеціальними компонентами в своєму складі. Це дозволяє компенсувати надлишок потреб ще живих клітин, і лише частково функціональний дефіцит деяких клітин, але не приносить ніякої безпосередньої допомоги страдаючим клітинам, яким потрібно самим повертатися до потрібного рівня харчування та захисту, перш ніж почати знову виконувати свої функції. Системи Happy.Сo завдяки своїм ексклюзивним характеристикам діють не тільки на функцію, але одночасно і синергічно на захист і харчування клітини, яким би не був стан кожної клітини, що дозволяє прискорити процес глобального відновлення клітин і 100% відновити клітинну життєдіяльність.

Як відбувається ВІДНОВЛЕННЯ ЗДОРОВ’Я системами HAPPYCO

Орогранули потрібні 100% населення, а ліки – тільки в період гострої фази захворювання (це приблизно 20% населення).

Системи Хеппіко – це оздоровчі програми, – тобто спрямовані насамперед на запобігання патологічних процесів, які виникають через дефіцит поживних речовин в організмі; далі – на збереження, зміцнення і відновлення здоров’я. В одному блістері з орогранулами міститься добова норма необхідних поживних речовин для організму!