Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Category Archives: Орогранули

Як вживати орогранули

Орогранули HappyCo не треба ковтати або жувати, вони повинні бути розсмоктані в роті. Таким чином з кожним наступним шаром активні речовини негайно входять в кров’яний рух і клітини, минаючи абсорбцію в травній системі.

100% ефект досягається тільки при дотриманні правил: орогранули не запивати водою, не жувати і не ковтати цілими. Вони повинні повільно розчинятися в роті (їх треба розсмоктувати до повного розчинення).

Неповторність і унікальність Орогранул

Таблетки, капсули, соки, порошки, гелі – це в минулому. Орогранули – ось сьогоднішній лідер на ринку природного оздоровлення!

Це технологія, на яку ми чекали так довго!

Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це інший фармацевтичний клас, який не має аналогів в світі – клітинна медицина. Це комплексна система харчування для наших клітин,

Як створюється орогранула і з чого вона складається

Технологія виготовлення Orogranule® ексклюзивна. Орогранула народжується з комплексу активних компонентів натурального походження: Фітотерапії, Ароматерапії і Мікрохарчування, за принципом сніжинки, починаючи з центрального ядра діаметром приблизно в 100 мікрон, навколо якого поступово “нарощуються” компоненти: рідкі, тверді, маслянисті, ефірні олії, утворюючи твердий унікальний синергетичний комплекс, особливий для кожної Орогранули®, до отримання потрібного діаметру і відповідно – певного дозування.