Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Category Archives: ОроХроноДієтологія

Компанія HAPPY.CO International

Компанія HAPPY.CO International займається виробництвом і реалізацією новітнього продукту в сфері здоров’я. Компанія Happy.Co International почала свою роботу у 2013 році. Була створена спеціально для поширення інформації про нову науку Орохронодієтологіію і систем Happy.Co – унікальних продуктів, створених на її основі.

Велика концепція CELLOERGY

CELLOERGY – це концепція, що включає в себе нове наукове відкриття, революційну технологію, і створений на базі цього унікальний продукт, який має статус безпеки.

Це підтверджено власноруч вченим – виробником в документі особливої важливості під назвою Ангажемент.

За всім цим стоїть 20 років клінічних випробувань, патенти і ексклюзивність.

Що таке Орохронодієтологія?

Орохронодієтологія – це нова наука ( “логія”), яка вивчає клітинне харчування ( “дієто-“) за допомогою ротової асиміляції ( “оро”: від Os, oris – в перекладі з латині «рот»), з дотриманням природних щоденних біоритмів. ОроХроноДієтологія – це революційна наука, визнана Міжнародним Товариством Вчених. Наука, яка змінює традиційне бачення здоров’я.

Принцип оральності і Оробіодоступність

Оральність – це метод прийому шляхом розсмоктування в ротовій порожнині. Представляє безліч переваг перед традиційним прийомом всередину:

«Хроно» цикл клітини в орохронодієтології

Завдяки винятковій точності наш внутрішній годинник пристосовує нашу фізіологію до таких різних фаз доби – ранку, дня, вечора і ночі. Цей годинник регулює такі важливі функції, як поведінка, рівень гормонів, сон, температура тіла та метаболізм. Наше самопочуття страждає, коли відбувається розсинхронізація зовнішнього середовища і внутрішнього годинника.