Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Category Archives: КАТАЛОГ HAPPYCO

Вихід на ринок унікальної системи Happyco® Long Life проти старіння

Вперше в світі і в нашій практиці!!! Реальний шанс для власного життя і поліпшення здоров’я, і неймовірно захоплююча дух перспектива реальної допомоги тим, хто нам дорогий!!! Система Happyco® LONG LIFE -100% натуральне омолодження клітин всього організму, створене на базі унікальної технології.

Система RENEW — комплекс збалансованого харчування для судин

RENEW сприяє зміцненню природних захисних систем організму, володіє сильними антиоксидантними властивостями, активно захищає і відновлює клітини судин, шкіри, волосся, очей. Ренью послаблює негативні наслідки щоденного впливу сонячних променів, тютюнового диму і забруднень навколишнього середовища.

Система RELAX – комплекс збалансованого харчування для нервової системи

RELAX сприяє відновленню нічного сну, знімає стреси, для щоденного емоційного балансу, контролю нервової системи, вирішення проблеми безсоння, правильного травлення.

Система PROTEOX – комплекс збалансованого харчування для детоксикації організму

ВИ розумієте важливість очищення організму? Ваша печінка і шлунково-кишковий тракт мають велику потребу в PROTEOX – найсильнішому детоксикаторі на ринку!

PROTEOX – кращий засіб для детоксикації організму і підвищення імунітету, поліпшення стану печінки (відновлює клітини печінки) і шлунково-кишкового тракту, нормалізації підвищеної потреби антиоксидантів.

Система DAY & NIGHT – для гігієни ротової порожнини + легке травлення + Антихрап

DAY & NIGHT для хорошого травлення, гігієни порожнини рота і зубів, свіжого дихання, вирішення проблем з хропінням. Єдиний препарат, який являє собою комплексну 24-годинну програму по відновленню рівноваги в організмі з урахуванням добової ритмічності в потребах клітин.

Система FLEX – комплекс збалансованого харчування для опорно-рухового апарату

FLEX – єдиний продукт, який гарантує глобальний вплив на порушення суглобової і кісткової системи, враховуючи біологічний ритм клітин вдень і вночі. FLEX підсилює вплив на ослаблені кістки і суглоби: болі, відсутність гнучкості і неміцність, демінералізація, переломи. Проблеми спортсменів: травми, м’язові болі і крихкість кісток, пов’язана з підвищеним навантаженням.

Система WOMAN – комплекс збалансованого харчування для жінок

HappyCo WOMAN – найкращий комплексний продукт для здоров’я жінки! Woman (Вумен) був розроблений для того, щоб збалансувати гормональну систему жінки протягом дня і ночі, дотримуючись при цьому добових клітинних потреб. Рекомендується при порушеннях менструального циклу. Нормалізує стан жінки в період клімаксу.

Система ENERGY – найкраща природна енергія!

Якщо у Вас недостатньо енергії і всі справи Вам тягарем, зранку Ви не можете встати з ліжка довгий час і Ви відчуваєте, що Ваш організм зношений, то здорове харчування Energy саме те, що Вам потрібно! Комплекс клітинного харчування ENERGY компанії HAPPYCO покращує фізичні та розумові здібності в боротьбі організму з втомою, сприяє повному відновленню енергії за час нічного відпочинку, допомагаючи позбутися від нервових розладів в цілому і від сексуальних розладів зокрема.

Система JUNIOR – комплекс збалансованого харчування для дітей

JUNIOR закладає фундамент здоров’я для майбутнього життя вашої дитини! Junior – комплексний продукт, баланс всього найнеобхіднішого для росту і розвитку дітей та підлітків. Поліпшує загальне самопочуття, фізичну та інтелектуальну форму, допомагає долати втому. Зміцнює імунну систему. Допомагає дітям і підліткам бути більш спокійними протягом дня, покращує сон. Покращує пам’ять, реакцію.

Система MEMORY – комплекс збалансованого харчування для мозку

Комплекс MEMORY – це продуманий продукт для роботи мозку та вдосконалення пам’яті, відновлення потрібного рівня енергії для інтелектуального балансу, збільшення фізичної і розумової працездатності і засвоєння емоційного контролю – засипання і якості сну. MEMORY підвищує інтелектуальний потенціал шляхом чергування енергії або релаксації залежно від циклічних потреб організму вдень та вночі відповідно до добового ритму потреб клітин, протидіє старечому слабоумству.

Система SLIM – комплекс збалансованого харчування для нормалізації ваги

Краща фігура за рахунок нормалізації метаболізму. Чистка лімфатичної системи, оздоровлення підшлункової залози і вен. Slim – висококласне харчування для ваших клітин і він відновить метаболізм в організмі, а це найголовніша причина, на яку треба впливати для досягнення результатів в регуляції зовнішнього вигляду. SLIM є єдиним продуктом, який допомагає перевчити організм і відновити баланс у вазі і стрункості, враховуючи щоденний клітинний ритм.

Система HAIR – комплекс збалансованого харчування для волосся

Крім основної функції балансу та реконструкції клітинної пам’яті, комплекс HAIR має додаткове цілеспрямоване застосування у проблемах слабкості, відсутності життєздатності, втрати волосся у жінок і чоловіків, незалежно від причини. Зміцнення пошкодженого чи пофарбованого волосся, поліпшення стану шкіри – зморшки, втрата еластичності. HAIR піклується про клітини шкіри: епідермісу, дерми, волосся і нігтів.

Система NOTOBACKO – комплексний препарат клітинного харчування для позбавлення від нікотинової залежності і очистки від токсичних речовин

Допомагає швидко позбутися від нікотинової залежності, підтримки сили волі, активізуючи фізіологічний, психологічний і поведінковий потенціал курця, ослаблений тривалим впливом нікотину.

Система NOToBACKo® була розроблена для зміцнення сили волі та активації фізіологічного та психічного потенціалу тих, хто прийняв рішення боротися з нікотиновою залежністю. Допомагає поступово очищати клітини від токсичних ефектів куріння і перетворити їх на здорові.