Monthly Archives: Лютий 2018

Правила використання систем Happyco®

Для профілактики можна використовувати 1 систему Happyco®, для оздоровлення краще дві, які потрібно підібрати відповідно до вашого станом і за рекомендацією виробника.
Вона наступна:
1. Як Ви спите і як прокидаєтесь? – Якщо з цим проблема, то потрібна система Relax®.
2. Як почуваєтесь після обіду? – Якщо падає енергія у 2-й половині дня, то потрібна система Energy®.
3. Чи є болі? – тоді потрібна система Flex®.
4. Є проблема з судинами, шкірою? – потрібна система Renew®.
5. Є проблеми з печінкою, шлунково-кишковим трактом? – почніть їсти систему Proteox®.

Вихід на ринок унікальної системи Happyco® Long Life проти старіння

Вперше в світі і в нашій практиці!!! Реальний шанс для власного життя і поліпшення здоров’я, і неймовірно захоплююча дух перспектива реальної допомоги тим, хто нам дорогий!!! Система Happyco® LONG LIFE -100% натуральне омолодження клітин всього організму, створене на базі унікальної технології.

Небезпечні ілюзії

У деяких людей є ще небезпечні ілюзії – якщо у мене нічого не болить, значить я здоровий. але все трапляється не в один день і східні лікарі стверджують, що з моменту початку захворювання до моменту прояву хвороби всі симптоми проходять від 7 до 17 років. з проблемами ми звертаємося до лікарів і сподіваємося що ліки повернуть нам наше здоров’я.

Як вживати орогранули

Орогранули HappyCo не треба ковтати або жувати, вони повинні бути розсмоктані в роті. Таким чином з кожним наступним шаром активні речовини негайно входять в кров’яний рух і клітини, минаючи абсорбцію в травній системі.

100% ефект досягається тільки при дотриманні правил: орогранули не запивати водою, не жувати і не ковтати цілими. Вони повинні повільно розчинятися в роті (їх треба розсмоктувати до повного розчинення).

Система RENEW — комплекс збалансованого харчування для судин

RENEW сприяє зміцненню природних захисних систем організму, володіє сильними антиоксидантними властивостями, активно захищає і відновлює клітини судин, шкіри, волосся, очей. Ренью послаблює негативні наслідки щоденного впливу сонячних променів, тютюнового диму і забруднень навколишнього середовища.

Система RELAX – комплекс збалансованого харчування для нервової системи

RELAX сприяє відновленню нічного сну, знімає стреси, для щоденного емоційного балансу, контролю нервової системи, вирішення проблеми безсоння, правильного травлення.

Система PROTEOX – комплекс збалансованого харчування для детоксикації організму

ВИ розумієте важливість очищення організму? Ваша печінка і шлунково-кишковий тракт мають велику потребу в PROTEOX – найсильнішому детоксикаторі на ринку!

PROTEOX – кращий засіб для детоксикації організму і підвищення імунітету, поліпшення стану печінки (відновлює клітини печінки) і шлунково-кишкового тракту, нормалізації підвищеної потреби антиоксидантів.

Система DAY & NIGHT – для гігієни ротової порожнини + легке травлення + Антихрап

DAY & NIGHT для хорошого травлення, гігієни порожнини рота і зубів, свіжого дихання, вирішення проблем з хропінням. Єдиний препарат, який являє собою комплексну 24-годинну програму по відновленню рівноваги в організмі з урахуванням добової ритмічності в потребах клітин.

Система FLEX – комплекс збалансованого харчування для опорно-рухового апарату

FLEX – єдиний продукт, який гарантує глобальний вплив на порушення суглобової і кісткової системи, враховуючи біологічний ритм клітин вдень і вночі. FLEX підсилює вплив на ослаблені кістки і суглоби: болі, відсутність гнучкості і неміцність, демінералізація, переломи. Проблеми спортсменів: травми, м’язові болі і крихкість кісток, пов’язана з підвищеним навантаженням.

Система WOMAN – комплекс збалансованого харчування для жінок

HappyCo WOMAN – найкращий комплексний продукт для здоров’я жінки! Woman (Вумен) був розроблений для того, щоб збалансувати гормональну систему жінки протягом дня і ночі, дотримуючись при цьому добових клітинних потреб. Рекомендується при порушеннях менструального циклу. Нормалізує стан жінки в період клімаксу.

Система ENERGY – найкраща природна енергія!

Якщо у Вас недостатньо енергії і всі справи Вам тягарем, зранку Ви не можете встати з ліжка довгий час і Ви відчуваєте, що Ваш організм зношений, то здорове харчування Energy саме те, що Вам потрібно! Комплекс клітинного харчування ENERGY компанії HAPPYCO покращує фізичні та розумові здібності в боротьбі організму з втомою, сприяє повному відновленню енергії за час нічного відпочинку, допомагаючи позбутися від нервових розладів в цілому і від сексуальних розладів зокрема.

Система JUNIOR – комплекс збалансованого харчування для дітей

JUNIOR закладає фундамент здоров’я для майбутнього життя вашої дитини! Junior – комплексний продукт, баланс всього найнеобхіднішого для росту і розвитку дітей та підлітків. Поліпшує загальне самопочуття, фізичну та інтелектуальну форму, допомагає долати втому. Зміцнює імунну систему. Допомагає дітям і підліткам бути більш спокійними протягом дня, покращує сон. Покращує пам’ять, реакцію.

Система MEMORY – комплекс збалансованого харчування для мозку

Комплекс MEMORY – це продуманий продукт для роботи мозку та вдосконалення пам’яті, відновлення потрібного рівня енергії для інтелектуального балансу, збільшення фізичної і розумової працездатності і засвоєння емоційного контролю – засипання і якості сну. MEMORY підвищує інтелектуальний потенціал шляхом чергування енергії або релаксації залежно від циклічних потреб організму вдень та вночі відповідно до добового ритму потреб клітин, протидіє старечому слабоумству.

Система SLIM – комплекс збалансованого харчування для нормалізації ваги

Краща фігура за рахунок нормалізації метаболізму. Чистка лімфатичної системи, оздоровлення підшлункової залози і вен. Slim – висококласне харчування для ваших клітин і він відновить метаболізм в організмі, а це найголовніша причина, на яку треба впливати для досягнення результатів в регуляції зовнішнього вигляду. SLIM є єдиним продуктом, який допомагає перевчити організм і відновити баланс у вазі і стрункості, враховуючи щоденний клітинний ритм.

Система HAIR – комплекс збалансованого харчування для волосся

Крім основної функції балансу та реконструкції клітинної пам’яті, комплекс HAIR має додаткове цілеспрямоване застосування у проблемах слабкості, відсутності життєздатності, втрати волосся у жінок і чоловіків, незалежно від причини. Зміцнення пошкодженого чи пофарбованого волосся, поліпшення стану шкіри – зморшки, втрата еластичності. HAIR піклується про клітини шкіри: епідермісу, дерми, волосся і нігтів.

Система NOTOBACKO – комплексний препарат клітинного харчування для позбавлення від нікотинової залежності і очистки від токсичних речовин

Допомагає швидко позбутися від нікотинової залежності, підтримки сили волі, активізуючи фізіологічний, психологічний і поведінковий потенціал курця, ослаблений тривалим впливом нікотину.

Система NOToBACKo® була розроблена для зміцнення сили волі та активації фізіологічного та психічного потенціалу тих, хто прийняв рішення боротися з нікотиновою залежністю. Допомагає поступово очищати клітини від токсичних ефектів куріння і перетворити їх на здорові.

Як діють системи ХЕППІКО на організм?

Наука зробила крок далеко вперед і сьогодні ми можемо використовувати для себе нові продукти, які несуть в собі незаперечну новизну в плані механізму впливу і ефективності.

Я говорю про еволюцію в харчуванні. Системи HAPPYCO – це чудо 21 століття!!!! Системи інтенсивно піднімають рівень енергії всіх клітин тіла, відновлюють, стабілізують і утримують їх метаболічний баланс. Наступає зцілення клітин, органів, систем і всього організму з подальшою підтримкою ідеального фізичного, психічного та інтелектуального стану.

Відмінність систем HAPPYCO від БАДів

Головною відмінністю систем Happy.Сo від класичних харчових добавок і БАДів полягає в тому, що класичні харчові добавки і БАДи діють тільки на рівні функції, стимулюючи її спеціальними компонентами в своєму складі. Це дозволяє компенсувати надлишок потреб ще живих клітин, і лише частково функціональний дефіцит деяких клітин, але не приносить ніякої безпосередньої допомоги страдаючим клітинам, яким потрібно самим повертатися до потрібного рівня харчування та захисту, перш ніж почати знову виконувати свої функції. Системи Happy.Сo завдяки своїм ексклюзивним характеристикам діють не тільки на функцію, але одночасно і синергічно на захист і харчування клітини, яким би не був стан кожної клітини, що дозволяє прискорити процес глобального відновлення клітин і 100% відновити клітинну життєдіяльність.

Як відбувається ВІДНОВЛЕННЯ ЗДОРОВ’Я системами HAPPYCO

Орогранули потрібні 100% населення, а ліки – тільки в період гострої фази захворювання (це приблизно 20% населення).

Системи Хеппіко – це оздоровчі програми, – тобто спрямовані насамперед на запобігання патологічних процесів, які виникають через дефіцит поживних речовин в організмі; далі – на збереження, зміцнення і відновлення здоров’я. В одному блістері з орогранулами міститься добова норма необхідних поживних речовин для організму!

Компанія HAPPY.CO International

Компанія HAPPY.CO International займається виробництвом і реалізацією новітнього продукту в сфері здоров’я. Компанія Happy.Co International почала свою роботу у 2013 році. Була створена спеціально для поширення інформації про нову науку Орохронодієтологіію і систем Happy.Co – унікальних продуктів, створених на її основі.