Monthly Archives: Квітень 2018

Правильне харчування для спортсменів

Що таке спорт – це життя, це рух, це здоров’я! А для спортсмена – СПОРТ – це САМЕ життя. За цим коротким словом стоїть щось більше, ніж комплекс запрограмованих вправ. У ньому вкладені здоров’я, краса, а головне щастя – щастя Перемоги.

Але мало хто знає, яку ціну за це платять спортсмени в фізичному плані – це медаль – з одного боку це здоров’я, досягнення, перемоги, а з іншого – це травми

Спокійний і здоровий сон або Як впоратися з хропінням

Хропіння є серйозною  проблемою, про яку багато хто знає не з чуток. Встановлено, що хропе кожен п’ятий житель планети. Це неприємне явище не тільки стає приводом для конфліктів з близькими, які не можуть спати ночами, а й становить серйозну загрозу для того, хто хропе. Хропіння буває провісником і проявом такої хвороби, як апное, при якій порушується дихання сплячого, а також виникають зупинки дихання. В результаті через знижений рівень вмісту кисню в крові під час сну вранці людина відчуває себе втомленою і не виспаною. Вдень переслідують головні болі, дратівливість і зниження концентрації уваги. Люди, які хропуть уві сні, більш схильні до гіпертонії, хвороб серця, інсульту і т.д. Найчастіше хропінням страждають чоловіки, однак і жінок ця проблема не оминула.