Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Відмінність систем HAPPYCO від БАДів

Головною відмінністю систем Happy.Сo від класичних харчових добавок і БАДів полягає в тому, що класичні харчові добавки і БАДи діють тільки на рівні функції, стимулюючи її спеціальними компонентами в своєму складі. Це дозволяє компенсувати надлишок потреб ще живих клітин, і лише частково функціональний дефіцит деяких клітин, але не приносить ніякої безпосередньої допомоги страдаючим клітинам, яким потрібно самим повертатися до потрібного рівня харчування та захисту, перш ніж почати знову виконувати свої функції. Системи Happy.Сo завдяки своїм ексклюзивним характеристикам діють не тільки на функцію, але одночасно і синергічно на захист і харчування клітини, яким би не був стан кожної клітини, що дозволяє прискорити процес глобального відновлення клітин і 100% відновити клітинну життєдіяльність.

             класичні БАД          системи НарруСо
1 Класичні БАД створюються без наукової основи. Системи HAPPYCO створені на основі офіційної науки Орохронодіетологіі.
2 Класичні БАД підтримують і регулюють (у фізіологічних межах) ФУНКЦІЇ окремих органів і систем. Активні компоненти, що входять до складу БАД, які здоровими клітинами сприймаються як харчування, клітинами, в яких є дисфункції, не засвоюються. Системи надають повну і одночасну дію на ВСІ клітини і на 4 головних її елементи: ХАРЧУВАННЯ, ЗАХИСТ, ОЧИЩЕННЯ та специфічні функції клітини.
3 Більшість видів БАД проходять через шлунково-кишковий тракт, засвоюється тільки 5-7%. Системи НарруСо мають 100% ЗАСВОЄННЯ завдяки розчиненню в ротовій порожнині, – ОРОБІОДОСТУПНІСТЬ. Без необхідності проходити через шлунково-кишковий тракт.
4 Вартість. Вживання БАД обійдеться значно дорожче: для вирішення проблеми необхідно використовувати продукцію комплексно і тривалий час. Системи НарруСо – це НЕ ОДИН продукт, а система, що складається з трьох різних за складом, повних КОМПЛЕКСІВ природного збалансованого харчування, розрахованих на місяць. Маленька «горошина» Орогранули за складом і ефективністю замінює значну кількість баночок БАД. Одна упаковка Системи НарруСо -це як 10 – 15 упаковок класичних БАД.
5  Рекомендовані дозування вживання БАД приблизні. У кожної Орогранули підібрані саме такі дози, які необхідні клітині.
6  У БАД не враховуються біоритми клітин, немає можливості приймати поживні речовини, дотримуючись природних хроноциклів. (В звичайних умовах життя важко знати, враховувати і дотримуватися – що і коли потрібно дати організму, щоб клітинки отримували все необхідне: харчування і захист).  Винятковість технології виробництва в тому, що кожна Орогранула здатна надати ретельно підібрані поживні речовини клітинам вчасно, в необхідній і достатній кількості: в ранкові години – це один склад, денні Орогранули мають інший склад, у вечірні години – третій склад, з урахуванням потреб і природних біоритмів клітин. Це як ”сніданок, обід, полуденок і вечеря” для наших клітин, з яких ми всі складаємося.
7  При виробництві БАД застосовують зв’язуючі добавки: желатин, целюлозу, спирти, ексципієнти.  Склад Орогранул – 100% натуральний, ботанічного походження без зв’язуючих добавок і консервантів (целюлози, желатину, спирту, ексципієнтів).
8  Для отримання результату необхідно тривале використання класичних БАД.   Системи НаррyСо – харчова терапія, яка показує результати в годинах і днях (що було доведено).
9 Технології виробництва класичних БАД не завжди дозволяють дотримуватися однорідності консистенції.   Консистенція Орогранул однакова за рахунок технології виробництва. Системи НарруСо – це поєднання фітотерапії, аромотерапії, мікрохарчування.
10  Більшість БАД мають складності прийому: на голодний шлунок до їжі чи після, або під час їжі, запиваючи водою.  Орогранули не треба запивати водою, вони розчиняються в порожнині рота. Можна використовувати вранці, в обід і ввечері без прив’язки до їжі і воді. Це смачно, просто, зручно, гігієнічно, легко!
11  Форми випуску: порошки, таблетки, капсули, сиропи, гелі, соки, льодяники, чай, спрей, краплі.  Форми випуску: ОРОГРАНУЛА. Всесвітня запатентована технологія. Світовий ексклюзив.
12  Випробовують всі препарати (БАД і лікарська форма) в основному на тваринах. Клінічні дослідження продукції НарруСо проводилися в провідних медичних установах Франції.
13  Не проводилися клінічні медичні дослідження застосування БАД реєстрацією динаміки результатів і аналізу впливу на організм людини.  Висока ефективність, безпека, доцільність застосування систем НарруСо доведена в результаті цих досліджень протягом 20 років, фіксуючи динаміку змін стану здоров’я людей.
14  Жодній компанії МЛМ не належить офіційно зареєстрована наукова концепція.  Орохронодієтологія – це офіційно зареєстрована наукова медична дисципліна.
15  Класичні БАД (особливо у вигляді таблеток і капсул), не люблять діти.  Орогранули смачні, їх із задоволенням їдять діти. В міру розчинення в роті відчуваються різні приємні аромати і смаки. Кожен комплекс систем НарруСо різний і за складом, і за смаком, і по впливу на наш організм.

Завдяки новому науковому відкриттю:

16 Орогранули дають бажання пити воду! Люди мало п’ють чистої води, змусити себе важко, а її нестача в організмі веде до багатьох розладів і захворювань. Системи поповнюють потребу організму у воді.
17 Відбувається зміна гастрономічних звичок і смаку: організм самостійно виключає з раціону шкідливі продукти, віддаючи пріоритет здоровій їжі.
 18 Дотримуючись біологічних, поживних і функціональних ритмів Орогранула виводить клітини з стресових ситуацій, налагоджує передачу ”сигналів щастя” по всьому організму, відновлюючи клітинну пам’ять і повертаючи їх злагодженість і цілісність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *