Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Система NOTOBACKO – комплексний препарат клітинного харчування для позбавлення від нікотинової залежності і очистки від токсичних речовин

Допомагає швидко позбутися від нікотинової залежності, підтримки сили волі, активізуючи фізіологічний, психологічний і поведінковий потенціал курця, ослаблений тривалим впливом нікотину.

Система NOToBACKo® була розроблена для зміцнення сили волі та активації фізіологічного та психічного потенціалу тих, хто прийняв рішення боротися з нікотиновою залежністю. Допомагає поступово очищати клітини від токсичних ефектів куріння і перетворити їх на здорові.

NoTobacko природним шляхом впливає на всі три види нікотинової залежності: фізичну (найбільшою мірою пов’язану з отриманням організмом дози нікотину), психічну (що склалася в результаті багаторічного куріння) і поведінкову (синдром не зайнятого рота). Тільки комплексне лікування всіх трьох видів залежності одночасно дає можливість кинути палити людям з високим ступенем залежності. NOToBACKo® має 20-ти річну історію клінічних випробувань.

Дія комплексу НОТОБАКО:

 • Підвищує енергію клітин всього організму та відновлює їх функції, створює антиоксидантний захист, допомагає поступово очищати організм на клітинному рівні від токсичного впливу куріння та повернути здоров’я.
 • NOTOBACKo® орогранули дезинфікують та очищають рот. Під час розсмоктування вони борються з нападом кислотних бактерій, що призводить до відновлення емалі та поверненню білого кольору зубів.

NOTOBACKO вирішує наступні проблеми:

 • Багаторічне куріння та залежність від сигарет, неефективність різних методів відмови від куріння.
 • Нервова напруга, дратівливість, проблеми зі сном, зміна ваги, почуття провини, викликане безуспішними спробами позбутися наркотичної залежності.

Досягаються результати:

 • Повне звільнення від тютюнової залежності на всіх рівнях(фізична, психологічна, психосоматична.
 • Повне очищення організму від багаторічних токсинів. Звільнення від стресу.
 • Чіткість всіх п’яти відчуттів.
 • Спокійний, глибокий і здоровий сон.
 • Поліпшення пам’яті та концентрації.

За допомогою NoTobacko Ви зможете кинути палити легко і протягом трьох місяців і очистити свій організм від накопичених в ньому токсичних речовин.

Використовувати необхідно 8 гранул в день (1 блістер) згідно з нумерацією, позначеною на зворотному боці блістеру.

Після досягнення перших результатів вживання Орогранул® може бути скорочено наполовину (від 1 до 4 і від 5 до 8, відповідно до нумерації на зворотному боці блістеру). Зменшення дозування Орогранул® може бути поєднане з використанням іншого продукту з серії HappyCo. Це дозволить оцінити ефекти програми і відкоригувати використання. Упаковка Notobacko® – це 4 маленьких коробочки, в кожній з яких знаходиться 6 блістерів по 8 Орогранул®. Кожен блістер, що містить 8 Орогранул®, відповідає середній добовій дозі і складається з 3 типів Орогранул®, кожна з яких має спеціальний ефект на шкідливі звички.

Ці 8 Орогранул® необхідно розсмоктувати протягом дня відповідно до нумерації на зворотному боці блістеру. Денна норма Орогранул® може бути скоректована згідно отриманих результатів. Однак важливий прийом мінімальної кількості Орогранул®, які розсмоктуються за день (мінімум 4), щоб не втратити результат, пов’язаний з контролем зайняти чимось рот. Також необхідно відновити порушене курінням живлення клітин.

Процедура позбавлення від нікотинової залежності за допомогою системи NoTobacko складається з трьох етапів тривалістю по 24 дні:

 1. Відмова від звички. На даному етапі за допомогою орогранул відбувається зниження ступені залежності від нікотину і кількість викурених сигарет поступово скорочується. Також відбувається очищення ротової порожнини і знижується сприйнятливість смакових характеристик сигарет. По закінченню 24-денного періоду учасник заповнює анкету.
 2. Закріплення. Програма другого місяця коригується залежно від результатів заповненої анкети. На даному етапі тяга до паління практично пропадає, курець викурює або дуже мало сигарет, або може уже зовсім не курити. Як наслідок поліпшується пам’ять, нормалізується сон, зникає дратівливість і людина стає більш енергійною. По закінченню 24-денного періоду учасник заповнює анкету.
 3. Детоксикація. Перед початком вносяться індивідуальні коригування згідно анкетних даних другого періоду. Відбувається очищення організму від накопичених токсичних речовин, людина має відмінне самопочуття і у багатьох людей зникають деякі проблеми зі здоров’ям.

Набридло палити? Їжте смачні Орогранули і NOTOBACKO вплине на джерело всіх проблем Вашої залежності від тютюну. Ця програма дасть Вам багатогранний результат, яким Ви будете дуже задоволені!

HappyCo NOToBACKo® абсолютно безпечний, не викликає звикання і залежності.

Продукт NoTobacko розроблений на підставі нової науки під назвою ОроХроноДіетологія і має 100% натуральний склад.

Склад:

 • Рослинні інгредієнти:
  Виноград плоди (кісточки) 21, 41 мг
  Меліса (лист) 130,32 мг
  Маслина європейська (лист) 32,37 мг
  Шавлія (лист) 25,20 мг
  Фукус пухирчастий (водорість) 18,29 мг
  Лимон (сік) 84,00 мг
  Маракуйя (плоди) 146,52 мг
  Олеорезин томату 22,53 мг
  Чорна смородина (лист) 240 мг
  Лаванда (квіти) 119,40 мг
  Спіруліна (водорість) 33,97 мг
  Алтей (корінь) 240 мг
  Ульва (зелена водорість) 18,93 мг
  Липа (колір) 144,76 мг
  Пуерарія часточкова (корінь) 240 мг
  Апельсин (цедра) 97,74 мг
  Подорожник (лист) 217,44 мг
 • Бікарбонат натрію 42,00 мг
  Гліцерофосфат кальцію 21,00 мг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *