Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Система JUNIOR – комплекс збалансованого харчування для дітей

JUNIOR закладає фундамент здоров’я для майбутнього життя вашої дитини! Junior – комплексний продукт, баланс всього найнеобхіднішого для росту і розвитку дітей та підлітків. Поліпшує загальне самопочуття, фізичну та інтелектуальну форму, допомагає долати втому. Зміцнює імунну систему. Допомагає дітям і підліткам бути більш спокійними протягом дня, покращує сон. Покращує пам’ять, реакцію.

Junior був розроблений для того, щоб оптимізувати самопочуття дітей і підлітків, дотримуючись при цьому добових клітинних потреб. Важкий характер дитини часом є результатом неправильного харчування, а правильне харчування покращує розумові здібності, розвиває пам’ять у дітей і, таким чином, полегшує для них процес навчання.

Дія комплексу JUNIOR:

 • Допомагає клітинам швидко відновлювати оптимальні рівні енергії та захисту.
 • Зміцнює природну імунну систему, підвищує фізичну і розумову енергію, витривалість до втоми, а також стабілізує самопочуття вдень та вночі.
 • Скорочує час засинання, покращує якість сну і сприяє збереженню спокою протягом дня.

JUNIOR вирішує наступні проблеми:

 • Гіперактивність у дітей, психомоторна гіперактивність, стрес.
 • Інтенсивне навчання, підвищення розумових зусиль, втома.
 • Низький імунітет, часті інфекції у дитини.
 • Проблеми із засипанням, перерваний неспокійний сон.

Досягаються результати:

 • Дитина здорова, повна життєвих сил, бадьорості і енергії.
 • Підвищення стресостійкості та високий психічний опір дитини.
 • Зміцнення опору до інфекцій, високий імунітет.
 • Покращує стійкість організму до агресивного впливу зовнішніх факторів та навколишнього середовища.
 • Контрольовані емоції в гіперактивних дітей.
 • Спокійний і здоровий сон.
 • Високі результати в науці і спорті.

Ранкова програма допомагає клітинам швидко відновити відповідні рівні енергії і захисту, вводячи їх в ідеальний стан, щоб боротися зі стресом протягом дня.

Денна програма забезпечує живлення і захист клітин, підтримує оптимальний рівень енергетичної функції і захисту організму.

Вечірня програма впливає на процес оновлення клітин, особливо на імунну систему, яка ослаблена щоденним психофізичним стресом. Вона насичує клітини енергією та поживними речовинами, насичує клітини киснем протягом нічного часу, готуючи організм протистояти негативним наслідкам завтрашнього дня. Збільшує тривалість сну і покращує його якість.

Поради щодо застосування:

Орогранули краще розсмоктувати в роті, щоб сприяти оробіодоступності (безпосередньому засвоєнню активних компонентів в ротовій порожнині).

 • 1 Орогранула Ранкової Програми вранці
 • 1 Орогранула Денної Програми в обід і в другій половині дня (або 2 разом в обід)
 • 1 Орогранула Вечірньої Програми перед сном.

Ці дозування можуть бути подвоєні при необхідності.

Ви хочете дати своїй дитині все найкраще? І ви розумієте яка важлива турбота про її здоров’я і правильне харчування саме з малих років? Адже якість майбутнього життя  дитини безпосередньо залежить від вашої сьогоднішньої турботи про неї і її харчування, яке отримують її клітини.

Тоді система Happyco® Junior для вашої дитини, її росту і розвитку!

HappyCo JUNIOR абсолютно безпечний, не викликає звикання і залежності.

Склад:

екстракти: елеутерококу колючого (Eleuthérococcus senticosus), шиітаке (Lentinula edodes), чорниці (Vaccinium myrtillus), женьшеню (Panax ginseng), страстоцвіту (Passiflora edulis), лаванди (Lavandula angustifola); прополіс, римська ромашка (Chamaemelum nobile), сосна (Pinus sylvestris), меліса (Melissa oficinalis), какао (Theobroma cacao), спіруліна (Spirulina platensis), екстракти: пшениці (Triticum aestivum), ячменю (Hordeum vulgare), вівса (Avena sativa), винограду (Vitis vinifera), морського салату (Ulva lactuca), оливи (Olea europaea), томату (Solanum lycopersicum), фукусу (Fucus vesiculosus).

Допоміжні речовини: підсолоджувач мальтит, аромат червоних фруктів; ефірні масла: лимону, бразильського апельсину, сосни; барвник буряк.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *