Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Небезпечні ілюзії

У деяких людей є ще небезпечні ілюзії – якщо у мене нічого не болить, значить я здоровий. але все трапляється не в один день і східні лікарі стверджують, що з моменту початку захворювання до моменту прояву хвороби всі симптоми проходять від 7 до 17 років. з проблемами ми звертаємося до лікарів і сподіваємося що ліки повернуть нам наше здоров’я.

Звичайно нам простіше випити таблетку від голови, від печінки, нирок, серця, ніж замислюватися про причини хвороби, докладати зусиль до того, щоб залишатися здоровим. але на жаль, сучасна медицина, не дивлячись на високий рівень розвитку, не здатна вирішити безліч питань і важливо усвідомити, що наші клітини харчуються не ковбасою і чіпсами, їм потрібно особливе харчування: білки, комплекс вітамінів, мінералів, мікроелементів і ці необхідні поживні речовини організм використовує для задоволення своїх фізіологічних потреб, а саме росту і розвитку. Звідки вони беруться? – повинні надходити з їжі і  ми всі знайомі з виразом: людина є те, що вона їсть. А що ми з вами їмо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *