Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Як вживати орогранули

Орогранули HappyCo не треба ковтати або жувати, вони повинні бути розсмоктані в роті. Таким чином з кожним наступним шаром активні речовини негайно входять в кров’яний рух і клітини, минаючи абсорбцію в травній системі.

100% ефект досягається тільки при дотриманні правил: орогранули не запивати водою, не жувати і не ковтати цілими. Вони повинні повільно розчинятися в роті (їх треба розсмоктувати до повного розчинення).

Орогранули слід приймати 4 рази на день, один блістер містить 8 штук (протягом 2 днів).

На задній частині блістеру помічені час доби з відповідними символами.

Рекомендований інтервал часу прийому орогранул:

– Перша гранула з 6:00 до 9:00 години.

– Друга – з 11:00 до 13:00 години.

– Третя – з 14:00 до 16:00 годин.

– Четверта орогранула приймається за 15-30 хвилин до сну.

Можна одночасно брати два різних комплекси (смоктати орогранули одна за другою).

На початку прийому може бути (але не обов’язково) реакція на очищення тіла (рідкий стілець, виділення з носа, очей, головний біль і т.п.). Це означає, що клітини відновили роботу і почали позбуватися багаторічних шкідливих речовин і токсинів, які організм намагається виділити через секрецію фізіологічних рідин. Тому треба пити багато води.

Зазвичай процес очищення є ніжним, але в деяких людей він може бути дуже інтенсивним. Як правило, чим більше токсинів в організмі, тим активнішу можна очікувати реакцію.

Не відкладайте орогранули, неприємні симптоми швидко зникнуть.

Нерегулярне споживання призводять до більш слабких результатів, ключ до успіху лежить в клітинному харчування доз протягом дня, тому що орогранули (вранці, вдень і ввечір), мають різний склад відповідно до біологічного ритму організму протягом дня і виконують різні функції.

Час використання певної системи HappyCo дуже індивідуальний, слід користуватися стільки часу, скільки потрібно тілу, уважно прислуховуючись до сигналів, які він надсилає!

Як довго ви можете вживати HappyCo орогранули?

Всі системи HappyCo відповідають основним завданням насичення клітин енергією та речовинами, необхідними для належного функціонування.

Орогранули – повноцінний «сніданок, обід і вечеря» для клітини, вони забезпечують всім необхідним для її здорового способу життя.

Орогранули повинні бути використані щодня!

Протягом усього життя!

І Ви завжди будете в ідеальному стані здоров’я!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *