Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Вихід на ринок унікальної системи Happyco® Long Life проти старіння

Вперше в світі і в нашій практиці!!! Реальний шанс для власного життя і поліпшення здоров’я, і неймовірно захоплююча дух перспектива реальної допомоги тим, хто нам дорогий!!! Система Happyco® LONG LIFE -100% натуральне омолодження клітин всього організму, створене на базі унікальної технології.

HC Long Life є унікальним продуктом, який забезпечує основними поживними елементами клітини, допомагаючи їм протистояти основним механізмам старіння і забезпечує клітинам Довге Життя. Засіб для відновлення енергії, необхідної для життя клітин, щоб підтримувати хорошу стійку функціональність організму.

Long Life  діє на головні причини старіння, які знаходяться на клітинному рівні:

 1. Пошкодження ДНК пов’язано зі скороченням довжини теломерів, дисбалансом між окисленням і антиоксидантним процесом, проблемами з процесом метилування
 2. Пошкодження білків пов’язано з глікацією, дисбалансом між окисленням і антиоксидантним процесом, із запаленням …
 3. Проблеми гормональної секреції.

Теломери. Всередині клітини знаходиться ядро, а всередині ядра – хромосоми, своєрідні сейфи з генетичною інформацією. На кінцях кожної хромосоми є теломери – особливі утворення, які не несуть генетичної інформації, а виконують захисну функцію. При кожному поділі клітини теломери скорочуються, досягаючи в певний момент критичного рівня, при якому клітина вже не може ділитися – вона старіє або вмирає. Саме довжина теломерів і визначає біологічний вік людини. При цьому стан теломерів визначає не тільки тривалість життя однієї клітини, а й стан органів, систем і організму в цілому. Люди з короткими теломерами швидко втомлюються, втрачають життєві сили, у них зарано з’являються зморшки, часто виникають простудні захворювання, підвищений ризик отримання серцево-судинних патологій, канцерогенезу, захворювань репродуктивної системи, органів зору та інших вікових недуг. Фермент Теломераза, відкритий в 1984 р дає змогу збільшувати довжину теломерів хромосом або зберігає на постійному рівні, дозволяючи клітині ділитися необмежено довго.

Глікація: це процес приєднання цукру до білку клітин, склеювання білків, утворення поперечних “зшивок”, внаслідок чого білки руйнуються, втрачають свою силу. Білки входять до складу ДНК, клітинних структур, ферментів, гормонів, судин, кришталика ока і т.д. Виникає так звана глікація білків, тобто „зацукрювання”. Дуже страждає колаген – білок, якого найбільше в нашому організмі. Він стає крихким, втрачає свою еластичність. 

Завдання HC Long Life –  збереження молодості:

–        Діє на цілісність ДНК: теломераза: Астрагал, Розторопша.

–        Діє на цілісність білків: протистоїть явищу глікації: Карнозин.

–        Бореться з наслідками зниження рівня Епіталаміну, пов’язаного з віком: комплекс амінокислот.

–        Діє на окислення: Антиоксидантний захист Центелла азіатська і інші активні речовини.

Рекомендується розчиняти в роті 1 орогранулу щодня. Ідеально поєднується з системами HappyCo.

Життєва енергія HC Long Life (Молодість всередині) доповнює вітальну і функціональну енергії, що забезпечуються системами технології CelloErgy для клітин. Завдяки технології ОРОГРАНУЛА є унікальним продуктом, доставляє клітинам основні поживні елементи для протидії головним механізмам старіння і забезпечує клітинам ДОВГЕ МОЛОДЕ ЖИТТЯ!!!

Якість нашого життя залежить від якості життя наших клітин! Тепер HC Long Life на сторожі не тільки якості, але і тривалості життя наших клітин!

2 Responses to Вихід на ринок унікальної системи Happyco® Long Life проти старіння

 1. cialis canada сказав:

  This blog was… how do you say it? Relevant!!
  Finally I have found something which helped me.
  Kudos!

 2. ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ сказав:

  Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you, However I am going through problems with your RSS.
  I don’t know the reason why I can’t subscribe to it. Is there
  anyone else getting the same RSS problems? Anybody who knows the answer will you kindly respond?

  Thanks!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *