Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Результати використання систем HAPPYCO: РЕНЬЮ і ФЛЕКС

Щасливий відгук щодо застосування системи FLEX + RENEW. Однокурсниця поділилася неприємною новиною – планувалась операція із заміни тазостегнового суглобу з приводу прогресуючого коксартрозу. Тяжкість процесу була видна неозброєним оком – кульгавість, вкорочення кінцівки. Після 2 місячного застосування FLEX + RENEW результат був очевидний настільки, що вона відмовилася від операції. Продовжила вживання систем. І за даними діагностики почалося відновлення! Ви б бачили її здивовані і щасливі очі! І вона зрозуміла, що немає нічого неможливого, вона знову може повернути свою легку ходу!!! Звичайно, для цього потрібен час і терпіння!!! І це лікар, яка була рішуче налаштована на операцію … а що було б далі … та зрозуміло … інвалідність. А виявляється … чудеса трапляються і не тільки під Новий Рік)))

Маргарита Бекасова Приймаю орогранули з квітня 2017 р (потрапила в лікарню з розривом Ахілла), брала Флекс + Ренью = Ахілл зажив дуже добре, помітно зменшилися сиве волосся, через 3 тижні зникла псоріазна пляма на лікті, з очного слізного каналу виходив соляний пісок, в результаті покращився зір, нігті швидко ростуть і не ламаються, як було раніше. Мама, 84 роки, приймає Ренью + Релакс = тиск знизився з 180-190 до 140-150, загальне самопочуття її покращилося. Технологія рулить!!! Всім рекомендую!!!
Tatyana Belonozhkina 19 квітня 2017 р. • Вітаю вас, дорогі друзі! Моя історія зцілення почалася! Трофічні виразки обох ніг і невеликі, схожі на гангренозні, ділянки на пальчиках ніг. Отже, тримаю в руках посилку, дві системи HappyCo, це рекомендовані Ренью і ФЛЕКС. Я собі призначила подвійну дозу (нам же завжди хочеться за лічені дні стати здоровими)))))))). На другий день дуже сильні болі, і я змінила дозування, на третій день стала їсти по одній гранулі. Болі вщухли. Вже на 4-ий день стала світлішою шкіра ніг!!!! Я просто в захваті від такої швидкості відновлення!!! А ось на 6 день відбулося ЩОСЬ!!!! Я прокинулася в стані Щастя! Ви не уявляєте НАСКІЛЬКИ ЦЕ ДИВНО! 2,5 роки моторошних болів, гнійні процеси, я готова прийняти найгірший варіант результату … І раптом прокинутися і тепер уже постійно знаходитися в стані щастя???? !!!! Розум мені каже, Таня ти що? Ти чого в усмішці знаходишся?)))) У тебе ж хвороба …. Ось тепер я відчула, що значить вібрація ЩАСТЯ НА КЛІТИННОМУ РІВНІ, це те про що заявили творці шедеврального продукту! Це ТЕ, чому компанія названа HappyCo-Щастя! І все це сталося ВЖЕ НА 6 ий ДЕНЬ! Далі буде………
Лідія, 63 роки. У мене дуже великі проблеми з суглобами. Як каже моя масажистка – не хребет, а бамбук, тобто всі хребці сіли один на одного і не гнуться. Вона мені прописала постійно пити глюкозамін з хондроїтином і щоденну гімнастику і намагалася всіма силами витягнути мене з цього стану. І ось так вийшло, що ми не зустрічалися з нею більше трьох місяців. За цей час я замість глюкозаміну стала приймати Renew і Flex і плюс продовжую щоденну гімнастику. Сьогодні ми зустрілися. Вона просто в захваті від моїх суглобів і м’язів. Враження, що суглоби змащені і легко повертаються, м’язи в прекрасному стані, шкіра відмінна. А коли стала масажувати голову, то сказала із захопленням, що у мене на лобі зникли глибокі зморшки. Величезна подяка доктору Занніні за його орогранули!
Ольга, 65 років. Вживаючи протягом 2-х місяців Flex і Renew можу сказати, що не тільки отримуєш результат, а повертаєшся до повноцінного життя, тобто не думаєш про хвороби, які діставали тебе все життя, а хочеться робити щось корисне, прагнути до чогось більшого, а не бути тягарем для своїх близьких. І коли тебе майже все життя долали серйозні хвороби і тут раптом за 2 місяці ти починаєш жити повноцінним життям, це, я вважаю, багато чого вартує. Багатьом людям відомо, що таке хвороби судин і суглобів і всі наслідки, що випливають звідси. Так ось, я практично позбулася цих проблем. Не користуюся ніякими медикаментами. Низький уклін нашому Доктору!!!
Дівчина, 18 років, студентка-піаністка. Через тиждень прийому Renew і Flex перестали турбувати суглоби ніг, стали більш гнучкими і рухливими пальці рук. Легко прокидається вранці, стала менше втомлюватися, зменшилися порції споживання їжі і покращився зір (було -3 діоптрії, стало -2!)
Чоловік, 50 років. Через 1 годину після прийому Flex і Renew усунулася біль у п’яті, яку не могли зняти будь-які методи медицини! Протягом декількох днів усунув багаторічний біль в плечі! Протягом приблизно 5 тижнів (точно не помітив) значно відновив рухливість в ліктьовому суглобі, пошкодженому травмою, отриманою 25 років тому! Істотно покращилася хода і постава, витримую тривалі пішохідні прогулянки. Втягнулися гемороїдальні вузли, приблизно через 6 тижнів прийому.
Чоловік, після 60. Майже повністю пройшли сильні мігрені з розпиранням правого ока, які мучать близько 20 років (основа Flex і Renew, дуже добре допомагає ранкова програма Proteox!) Прийом систем ХЕППІКО – 7 місяців.
Жінка 90 років. Почали прийом з одної орогранули, постійна втома, по квартирі пересувалася зі стільцем, на третій день прилив сил, ходить по дому без стільця, на четвертий день вийшла на вулицю без коляски, настрій покращився, почала в’язати (кинула пів року назад), дочка в захваті, сама бабуся в захваті!
Чоловік. 54 роки. Брав 1 місяць Renew і Flex: перестали турбувати болі в колінних і ліктьових суглобах після фізичних навантажень, менше втомлюється протягом дня.
Жінка, 29 років. До застосування системи Flex були сильні суглобові болі в плечових і тазостегнових суглобах. Після застосування покращився рух цих суглобів, зменшилися болі і зник хруст. В середині курсу ми з сім’єю поїхали в подорож, довга дорога в автобусі (більше доби) суглоби навіть не хворіли. І так само ми ходили дуже багато, раніше б мої тазостегнові суглоби не витримали б і одного дня, а так я прекрасно ходила всю відпустку і навіть витримала зворотну дорогу без болю і незручності.
Жінка, 54 роки. Болі в спині, попереку в результаті остеохондрозу і гриж диска. Обмеження рухів, загострення після невеликих навантажень. Брала по тій же схемі спочатку Flex, потім Renew. Після прийому вже більше ніж пів року проблем з хребтом немає. Веде активний спосіб життя. Стала активним пропагандистом компанії Хеппіко.
Жінка, 66 років. Останній рік мене почали турбувати болі в попереку і в ногах. Якщо мені доводилося протягом дня довго перебувати на ногах, то додому я приходила з набряклими і хворими ногами. Ноги боліли не в одному якомусь місці, а всюди: з верху до низу. Я почала приймати орогранули Renew + Flex, a через місяць я несподівано виявила, що бігом і підстрибом спускаюся сходами, не чуючи абсолютно ніякого болю. Це було просто диво, такими легкими, без тяжкості і болю, я вже давно не відчувала свої ноги. Я давно приймаю біодобавки від багатьох відомих фірм, але такого результату не дає жодна добавка. Я дуже рада, що мені довелося познайомитися з цим науковим відкриттям, тепер за допомогою орогранул я можу відновити весь свій організм.
Жінка, 62 роки. Раптово заболіло коліно. Три місяці що тільки не робила: різні компреси, брала обезболюючі, застосовувала різні мазі, але болю в колінному суглобі не проходили. За рекомендацією вона почала приймати Renew через два тижні підключила Flex. Болі в колінному суглобі майже перестали, може ходити, додалося енергія. Дуже задоволена, продовжує приймати системи.
Професійні спортсмени іспанської футбольної команди S.D.EIBAR в захваті! Болі в паху і в шийному відділі хребта зникають завдяки систем Flex.
Жінка, 34 років. Постійно відчувала втому, сонливість, на роботу вставати рано вранці – це ціла проблема! Боліли суглоби рук і особливо – спина, тому що робота сидяча, за комп’ютером, – погіршувався зір. При рості 165 см вага була – 34 кг – недобір м’язової маси … Їла начебто багато, але ніяк не могла видужати! Беручи Renew і Flex протягом 3 місяців добавила свою вагу на 5 кг! У мене змінилася фігура! Я стала ГАРНА !!! Не болять очі і спина не турбує при ходьбі і навантаженнях, – стала робити гімнастику і працювала на своїй дачі – копала грядки! Не реагую на погоду, моя голова – не болить.
Elena Martynova: Подзвонила подруга, скувала міжреберна невралгія, слізно просила привезти обезболююче. На допомогу поспішила з flexom. Подвійна доза, пів години часу і приголомшливий результат!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *