Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Правильне харчування для спортсменів

Що таке спорт – це життя, це рух, це здоров’я! А для спортсмена – СПОРТ – це САМЕ життя. За цим коротким словом стоїть щось більше, ніж комплекс запрограмованих вправ. У ньому вкладені здоров’я, краса, а головне щастя – щастя Перемоги.

Але мало хто знає, яку ціну за це платять спортсмени в фізичному плані – це медаль – з одного боку це здоров’я, досягнення, перемоги, а з іншого – це травми суглобів, вивихи, розтягнення, і безліч інших проблем зі здоров’ям, саме тому здебільшого 28 років – це максимальний вік учасників Олімпійських ігор, Міжнародних змагань..

ОРОХРОНОДІЄТОЛОГІЯ – результат 20 років клінічних випробувань, є єдиною натуральною терапією, яка щодня забезпечує клітини всім необхідним, щоб природним чином відновити баланс організму, реабілітувати клітини і клітинну пам’ять. Результат цієї науки втілений в системах HAPPYCO, зокрема Flex і Energy, які випускаються в самій зручній і простій в застосуванні формі – орогранулах, Ви просто із задоволенням розсмоктуєте смачні і корисні цукерки-драже і насолоджуєтеся красою вашого життя, не змінюючи своїх звичок.

Склад кожної орогранули народжується з комплексу активних компонентів натурального походження, фітотерапії, ароматерапії і мікрохарчування. Це зручно і легко в застосуванні для всіх і всюди!!!!! Система Flex є єдиною терапією, яка діє глобально на суглобові і кісткові захворювання, враховуючи щоденний ритм клітини. Задуманий для вирішення наступних проблем: захворювання суглобів: болі, відсутність гнучкості, неміцність. Кісткові захворювання: біль, демінералізація, переломи. Проблеми спортсменів: травми, м’язові болі і крихкість кісток, пов’язана з підвищеним навантаженням.

А система Energy забезпечує оптимальний рівень фізичної і розумової енергії в нормальних умовах або при підвищених навантаженнях, також враховуючи щоденний ритм клітини. Клінічні дослідження, проведені на спортсменах, показали ефективність Energy на підвищення тонусу, життєвої сили і спортивної результативності.

Системи HAPPYCO – це те, що дозволить кожному спортсмену займатися своєю улюбленою справою, не приносячи на вівтар ПЕРЕМОГИ своє здоров’я і продовжити повноцінне, без болю, повне енергії Щасливе життя!

Всі продукти HAPPYCO зареєстровані відповідними органами, мають сертифікати ISO, завод з виробництва відповідає нормам GMPs. Технології виробництва мають патенти, міжнародні сертифікати, ангажемент, атестат з антидопінгових висновків дотримання міжнародних норм.

Спортсмени, які вживають і рекомендують системи HAPPYCO:

з доктором Хоакіном Mas, доктор R.Madrid, який схвалює і рекомендує продукцію Happy.co.

професійний велосипедист Франсіско Гарсія Morilla

campus Demetrio Lozano en Mora de Rubielos Teruel

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *