Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Результати використання систем HAPPYCO: РЕНЬЮ і ПРОТЕОКС

Жінка, 92 роки. У бабусі руки і ноги внизу були опухлі, як м’яч, і сині. На ніч приймала краплі для сну. 8 вечорів брала замість крапель орогранули Proteox по одній на ніч. Приголомшливий результат!!! Спала, як з краплями. На другий ранок прокинулася і каже: “Я так довго спала”. Набряки з рук і ніг зійшли, зникла синява і навіть коричневі плями зникли. Стала розмовляти. І всього лише одна орогранула на ніч! Надзвичайний продукт! Радує, що це щоденне харчування.

Чоловік, 51 рік. Приймаю Proteox майже місяць. Відразу відчув з першого дня полегшення від алергічного нежитю і зникла сльозотеча. Не турбує біль в правому боці, поліпшився колір шкіри (я курець зі стажем), намагаюся кинути цю звичку і легше став переносити ранковий кашель.
Жінка, 56 років. Брала сильний антибіотик, на цьому тлі повністю порушилась система травлення, сильна слабкість, після прийому 2 тижнів Proteox почалася чистка організму і до кінця місяця пішло значне поліпшення і травлення і загального стану.
Дівчина, 22 роки. Приймає Renew + Proteox, була тяжкість і набряклість ніг, після декількох днів прийому препарату ці проблеми практично пройшли, так само покращився сон і настрій.
Жінка 51 рік. Підвищена функція щитовидної залози, рекомендовано видалення, явне випинання очей, приймає третій місяць Renew + Proteox, відчуває себе добре, очі почали приймати природний вигляд, від операції поки відмовилася, продовжує приймати системи. У процесі прийому цих систем з’являлася екзема на руці, але через деякий час пройшла.
Хлопчик, 10 років. Bода в вухах, часткова глухота, 1 місяць прийому Renew + Proteox, води немає, операцію скасували, чує значно краще.
Жінка 38 років. Операція з приводу меніска, плече постійно випадало, зв’язки ослабли. Брала 10 днів Renew, 1 місяць Proteox, 1 місяць Flex. Результати: плече встало на місце, підтягнулися м’язи, коліно більше не турбує, явні зміни зовнішнього вигляду, рум’янець з’явився і очі заблищали. Подяки немає кінця!
Чоловік, 53 р. Після прийому Proteox + Renew на третій день стали бліднути і зникати плями на шкірі коричневого кольору (печінкові плями), через місяць шкіра стала чистою. Також дуже швидко зажила рана на нозі, яка до цього турбувала 2 тижні. Шкірні покриви з землистого кольору перетворилися в рожевий колір, зникла набряклість і нездоровий, синюватий колір обличчя, нормалізувався артеріальний тиск. В цілому з’явилася РАДІСТЬ в житті!
Жінка, 55 років. Діагноз: первинний біліарний цироз, показники по загальному білірубіну були – 67 мкмоль/л, проходила стаціонарне лікування в клініці нефрології, внутрішніх і професійних хвороб, знизили до 37 мкмоль/л, після прийому один місяць Renew і два місяці Proteox показник практично в нормі 22,1мкмоль/л, норма 5-21 мкмоль/л.
Жінка, 23 роки. Приймаю системи Proteox + Renew 2 тижні: зменшилася судинна «сіточка» на стегнах, став регулярним стілець і немає кашлю, який мучив мене вже протягом декількох років (то з’являється, то зникає).
Надія Давиденко. Місяць тому придбала коробку Ренью, вирішила почистити кров і судини. Яке було моє здивування, коли через кілька днів у мене почалися проблеми з сечостатевою системою. Більше 40 років тому у мене був цистит, при сечовипусканні були різкі болі і часті позиви в туалет. Це тривало близько 10 днів. Два дні боліли нирки і йшов пісок. Порадившись з нашим лікарем, підключила систему Протеокс. Вона почистила всі мої внутрішні органи. Через 3 дні все пройшло. Я щаслива, що ще одна болячка зникла!!!! 😊❤ Продовжуючи їсти орогранули Протеокс, я виявила, що величезний жировик на правому плечі став в 2 рази менше. Супер! Я не очікувала такого швидкого результату. Моя знайома теж помітила, що у неї шишка на спині майже зникла. Величезна подяка вченим нашої компанії за створення таких розумних орогранул, які усувають не симптоми, а причини захворювань! ❤❤

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *