Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Який метод прийому ліків ефективніший

Способів доставки ліків в організм існує дуже багато.

Пероральний прийом лікарських засобів (ліки потрапляють в шлунок через рот) є найприроднішим та найбільш поширеним способом введення ліків. Перорально застосовують близько 75% ліків, які мають здатність всмоктуватися у шлунково-кишковому тракті протягом 1-3 годин, в залежності від ліпофільності ліків, вмісту шлунка, характеру розчинника.

Недолік перорального прийому в тому, що діючі речовини в них піддаються атаці з боку декількох органів травної системи. Наприклад, агресивне кисле середовище шлунку руйнує і прості оболонки таблеток та капсул, і іноді самі діючі речовини. Також в шлунку розкладаються білки, тому медикаменти білкової природи не встигають дійти до цілі. Крім того, велика частина речовин, які всмокталися стінками кишківника, з кровотоком потрапляють в печінку. Робота цього органу полягає в тому, щоб нейтралізувати чужорідні речовини, в число яких входять діючі компоненти таблеток.

Таким чином, до цілі часто доходить лише невеликий відсоток цілющих молекул, та і відбувається це не дуже швидко, оскільки таблетці ще потрібно розчинитися і пройти випробування шлунком, кишківником і печінкою.

Сублінгвальний шлях введення. Деякі лікарські засоби добре всмоктуються через слизову оболонку ротової порожнини, яка має рясне кровопостачання. Речовини швидко потрапляють в потік крові і починають діяти через короткий час. При сублінгвальному введенні ліки потрапляють у велике коло кровообігу, минаючи шлунково-кишковий тракт і печінку (не вступають у контакт з кислотою шлунку і ферментами травного каналу), що дозволяє уникнути їх біотрансформації.

Орогранули в  Системах НарруСо завдяки розчиненню в ротовій порожнині (ОРОБІОДОСТУПНІСТЬ) мають 100% ЗАСВОЄННЯ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *