Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Результати використання систем HAPPYCO: ПРОТЕОКС і ДЕНЬ-і-НІЧ

Жінка, 50 років. Протягом 2 місяців приймає Day & Night і Proteox, не турбує алергія (щовесни, особливо коли летить тополиний пух, без антигістамінних препаратів не могла жити: закладеність носа, сильний кашель, головний біль, свербіж і набряки …). Не могла повірити в те, що може обходитися навіть без краплі в ніс! З’явилися сили, прекрасний настрій, не “сідає” голос!

Молода жінка, 25 років. 2 місяці приймаю системи Proteox і Day & Night. Нормалізувався стілець, припинилася печія, можу їсти молочні продукти: сир, сметану, чого не дозволяла собі раніше через погане самопочуття: нудоти і печії. Десна майже не кровоточать, хоча раніше я проходила лікування у пародонтолога, – допомагало на деякий час. Очистилася шкіра, стала зволоженою і після вмивання немає відчуття стягування. Відчуваю легкість у всьому тілі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *