Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Результати використання систем HAPPYCO для дітей

Elina Ivanyshkina У дитини 1 рік 6 місяців на багато продуктів були висипання на шкірі, червоніли щоки, проблеми зі шлунком. Почали приймати proteox, через тиждень все пройшло. І навіть якщо дитина схопить той продукт, який їй не можна, – все нормально! Це для мене диво!

Наталія Базилевич 6.07. 2017 р. У хлопчика (вік 2 міс.), Після застосування дитячої суміші з’явилася алергія по всьому тілу. Лікарі поставили діагноз: атопічний дерматит. Суміш неодноразово міняли на нову, а також використовували гіпоалергенну суміш. Алергія тривала, тріскалася шкіра в області колін і рук, з сукровицею. Приймали: ентеросгель, а далі перейшли на субалін, алерзин, лінекс, креон. Зовнішньо застосовували крем дермалексин, але після незначного поліпшення і коли шкіра трохи підсихала, ситуація повторювалася. У віці 10 місяців відправили здати повні аналізи на алергію. Підтвердилася харчова нестерпність на велику кількість продуктів, включаючи сою і молочні продукти. Було призначено мазь з антибіотиком тріакутан, якою можна було користуватися тільки 3 дні і робити перерву. Мазь загоює рани, але в період без її використання все відновлювалося. У віці 1.6 міс. мама познайомилася з партнером компанії, яка рекомендувала до використання Протеокс і Ренью. Програма застосування: брали через день Протеокс і Ренью: 1 день: ранкова і денна формула Ренью, 2 день: ранкова і денна формула Протеокс, 3 день: пообідня і вечірня формули Ренью, 4 день: пообідня і вечірня формули Протеокс. На тлі цього прийому шкіра змащувалася дитячим кремом з добавкою вищевказаних комплексів. Запалення зникло за 2 дні. Вражені ділянки шкіри почали підсушуватися і затягуватися. Було використано дві упаковки. В даний момент застосовується тільки Протеокс з періодичністю в 3 тижні, з’являється висип і через кілька днів зникає. Шкіра вже не тріскається. Мама планує після Протеоксу взяти Юніор.
Дитина 3 роки. Лікарі ставили діагноз алергічний кашель і проблема була в тому, що не могли визначити від чого захлинаючись кашляє дитина. Повна відсутність апетиту – це страшно, коли не знаєш, що робити… Тут бабуся взяла ситуацію в свої руки, почала давати дитині Relax – це дійсно ЧУДО, приголомшливий ефект був буквально на третій день застосування, по одній гранулі 4 рази на день. І так продовжували їсти протягом місяця! Повністю зник кашель, у дитини з’явився апетит, – це безумовно результат застосування чудового продукту ХЕППІКО!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *