Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Способи боротьби з втомою

В даний час ритм життя, особливо в великих містах, дуже високий. Завали на роботі, велика кількість домашніх справ не залишають часу на повноцінний відпочинок, внаслідок чого втома дає про себе знати. Крім цього втома має властивість накопичуватися, з часом вона стає хронічною, що негативно позначається на стані здоров’я людини.

Кожна людина відпочиває по-своєму: хтось за книжкою, когось привертає телевізор, для третього найкращим відпочинком є рибалка, а для четвертого – аеробіка. Фахівці виявили кілька найбільш ефективних способів, які дозволять впоратися з втомою після важкого трудового дня.

Одним з таких способів є правильний режим дня. Нормальний режим сну і відпочинку допоможе запобігти втомі. Варто пам’ятати про те, що людині в середньому необхідний 7-8-годинний сон. Крім цього, корисна невелика перерва, яка повинна тривати близько тридцяти хвилин в середині трудового дня.

Не менш ефективним методом виступає контрастний душ. Такий душ рекомендується приймати вранці, щоб підбадьоритися після нічного сну, а також увечері, якщо необхідно зняти напругу і активізувати свій мозок для подальшої роботи. Специфіка контрастного душу полягає в чергуванні гарячої та холодної води, що сприяє притоку крові до мозку. Якщо ж вечірньої роботи не передбачається, то контрастний душ краще замінити просто гарячим. Він допоможе розслабитися і зніме напругу.

Непогано «працює» і гаряча ванна. А якщо додати в неї спеціальну сіль для ванн або який-небудь інший засіб для розслаблення, то прекрасний сон вам забезпечений. Ванна з хвойними ароматами допоможе розслабитися і принесе справжнє задоволення. Температура води для цієї процедури повинна бути не вище 38 градусів. Для лікувального ефекту рекомендується додати в воду морську сіль і ефірне масло хвойних дерев (5 крапель).

Ще одним способом позбавлення від втоми, яким користуються люди протягом вже багатьох років, є аромотерапія. Різні аромати впливають на нервову систему, стимулюючи або заспокоюючи її. Найкраще для такої процедури підходять ефірні масла, які можна наносити на шкіру, додавати в ванну або використовувати їх при приготуванні ароматичних свічок.

Не менш приємною процедурою для зняття втоми виступає масаж. Головною його перевагою є розслаблення м’язів, що знаходяться в напрузі після трудового дня.

Зняти фізичне напруження допоможе і легка розминка. Нескладні нахили, присідання, розтяжки посприяють розслабленню м’язів.

Варта пам’ятати, що якщо втома йде від перенапруги після робочого дня або фізичної роботи, то це нормально. Але якщо відчуття слабкості і втоми з’являється навіть після спокійного проведення часу і при цьому ніякі засоби не допомагають усунути ці відчуття, значить, швидше за все, вони є наслідком якоїсь проблеми зі здоров’ям. В цьому випадку краще проконсультуватися з фахівцем.

Прийом орогранул Energy протягом дня підвищує опірність організму до втоми і скорочує час відновлення після важких навантажень, як фізичних так і психологічних. Також важливим є те, що орогранули Енерджі допомагають зміцнити сили під час нічного сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *