Клієнт

Економте разом з Genus. Піклуйтеся про себе і свою родину, купуючи продукцію зі знижкою 30%. Читати далі»

Консультант

Придбавши пакет Консультант Ви маєте можливість отримувати премію 20% за рекомендацію. Читати далі»

Менеджер

При придбанні пакету Менеджер Ви маєте можливість отримувати 5 видів бонусів. Читати далі»

 

ПОЛІПЕПТИД

Поліпептид – живий, натуральний продукт, який містить необхідні пептиди, ензими, натуральний мед і екстракти лікувальних трав, зібраних в екологічно чистих районах України. Поліпептиди відновлюють клітинний обмін речовин, запускають процес омолодження, усувають хронічні хвороби. Українські вчені компанії GENUS створили першу в світі технологію, що дає змогу зберегти молекули ензимів активними.
Саме ензими дають змогу повноцінно засвоїти корисні елементи в добовому раціоні, контролювати правильне ділення клітин, сприяючи оновленню і омолодженню організму.

Ензими (ферменти) забезпечують правильний перебіг і необхідну швидкість всіх біохімічних реакцій в організмі і грають важливу роль в забезпеченні всіх процесів життєдіяльності людини.

  • Прискорюють обмін речовин і відновлюють гормональний баланс
  • Регулюють PH (кислотно-лужну рівновагу)
  • Посилюють імунітет і забезпечують регуляцію всіх систем організму
  • Сприяють детоксикації організму
  • Забезпечують синтез здорових клітин, таким чином омолоджують організм
  • Захищають клітини від переродження
  • Знижують ризик появи пухлин
  • Підвищують енергетичний потенціал організму

Вчені розробили унікальну технологію виділення ензимно-пептидного комплексу з натуральної сировини і технологію збереження в продукті молекул регуляторних пептидів. Ензим-пептид – це будівельник, а пептиди – будівельний матеріал, необхідний для відновлення організму.  Завдяки ферментації натурального меду створили технологію збереження молекул ензимів активними. Жодній провідній лабораторії світу до сих пір цього не вдалося. У кожен продукт лінійки Поліпептид додали екстракти лікарських рослин, що ще більше підсилює оздоровчий ефект продукту. В якості природного консерванту використовується натуральний мед. Мед містить понад 400 поживних елементів.

Спосіб отримання біопрепаратів захищений патентом на винахід Головним Державним департаментом Інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України. Патент на винахід №61604 А від 17.11.2003г

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *