Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Будуємо тіло з HAPPYCO! Здивуємо і порадуємо себе влітку!

Схуднути не так складно, як здається – запевняють фахівці. Тоді чому ж так багато повних людей навколо?

Багато людей страждають від надмірної ваги. При цьому приблизно у 30% населення діагностують ожиріння. Хоча не всі зізнаються навіть самі собі в тому, що «набрали лишнє» – товстими себе вважають менше людей, ніж це є насправді.

Перевірте себе, порахуйте індекс маси свого тіла (ІМТ). Для цього свою вагу в кг розділіть на ріст в м, зведений в квадрат. Порівняйте отримане значення з нормою. Нормальний ІМТ знаходиться в межах від 18,5 до 25. Значення від 25 до 30 говорить про надмірну вагу, більше 30 – про ожиріння.

Чим нам загрожує надлишок ваги?

Перш за все – підвищенням артеріального тиску. На кг ваги додається 2 одиниці в показаннях приладу. Ризик розвитку цукрового діабету, серцево-судинних захворювань, захворювань кістково-суглобової системи, ризик розвитку пухлин та інших серйозних захворювань також зростає з кожним набраним «зайвим» кг. Майже 3 млн. чоловік щорічно вмирає раніше відпущеного природою часу з-за надмірної ваги.

Якість життя повної людини завжди нижча, ніж у людини, що має нормальну вагу. Все це змушує людей, які думають про здоров’я, докладати зусиль для того, щоб не товстіти або скинути зайве, якщо вже воно з’явилося. Чому ж ні поради дієтологів, ні модні дієти часто не допомагають впоратися із зайвою вагою? Більш того – з працею втрачені кг, як правило, повертаються з додачею …

Причин виникнення зайвої ваги багато!

Неправильне харчування і мала фізична активність очолюють список. Далі йде переїдання. Ми звикли отримувати в рази більше калорій, ніж витрачаємо. З віком рухова активність зменшується, а харчування, здебільшого, залишається колишнім. Також впливають гормональні перебудови в організмі і психологічний стан людини, стреси, під час яких людина безконтрольно «заїдає» проблеми.

Їмо і стрункішаємо!

Будь-яка програма схуднення починається з нормалізації харчування. Скласти збалансоване меню і обмежити порції. Якщо ви вирішили схуднути, почніть з перегляду свого ставлення до їжі. В даний час багато різних засобів, які вам можуть допомогти у вирішенні проблем з надмірною вагою.

Зовсім недавно ми познайомилися з дивовижними системами HAPPY, які з’явилися завдяки новій науці ОРОХРОНОДІЄТОЛОГІІ. Зокрема, система правильного харчування SLIM, яка випускається в зручній формі – гранули. Ви просто із задоволенням розсмоктуєте смачні і корисні цукерки-драже (орогранули) і насолоджуєтеся красою вашого життя! Склад кожної орогранули народжується з комплексу активних компонентів натурального походження, фітотерапії, ароматерапії і мікрохарчування. Це зручно і легко в застосуванні для всіх і всюди!

Комплексний препарат клітинного харчування SLIM (Слім) компанії HAPPYCO сприяє оптимізації харчування, накопичення енергії, усуває відкладення жиру і забезпечує виділення продуктів життєдіяльності, тим самим сприяючи досягненню оптимальної ваги і гармонійної фігури. Він сприяє впливові на ритми клітинного метаболізму, які розбалансовані внаслідок неправильного харчування, сидячого способу життя і стресів, що призводять до накопичення зайвої ваги і відкладенню надлишкового жиру. SLIM допомагає отримати контроль над цими ритмами і відрегулювати їх, сприяючи досягненню і збереженню ідеальної ваги і фігури.

Це справжня їжа для клітин, яка правильно їх годує і одночасно повертає клітинну пам’ять, тобто як повинні правильно функціонувати клітини, коли вони здорові! І ваше тіло віддячить вам за турботу! ВИ БУДЕТЕ ЧУДОВО ВИГЛЯДАТИ і ВІДМІННО СЕБЕ ПОЧУВАТИ!

ДРУЗІ, їжте, ЩОБ ЖИТИ, А НЕ ЖИВІТЬ, ЩОБ ЇСТИ – в цьому випадку боротьба із зайвими кг буде успішною! ВИБЕРІТЬ для себе правильне харчування SLIM!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *