Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Яким має бути наше харчування?

Наше життя залежить від їжі, яку ми вживаємо: вага, ріст, молодість і краса, енергійність, наші хвороби , успіхи і невдачі – все це результати нашого ХАРЧУВАННЯ!  Вода, повітря, світло, а також їжа, елементи якої перетворюються в складові частини наших клітин, тканин, органів і систем організму, і всі речовини, які клітинами організму можуть бути використані для виконання їх функцій, – є харчуванням людини.

Людина з їжею, водою і повітрям отримує 70% вражаючих організм факторів.

Ніхто ж не стане годувати своїх тварин камінням, а свій автомобіль заправляти молоком або піском. Всім зрозуміло, що наприклад, корові, щоб вона була здорова, – потрібна трава, а автомобіль не поїде без відповідного палива, причому бажано хорошої якості.

Але чому ж до свого організму людина ставиться так безтурботно? Не дивлячись на те, що наука дієтологія вже давно існує, мало хто замислюється над тим, що відбувається з їжею, яка потрапляє в наш шлунок, що корисного вона дасть нам: чи отримаємо ми енергію або вона заляже там «важким сміттям» в клітинах, або буде бродити по судинах, розкладатися і перетвориться в кінцевому підсумку в джерело наших хвороб ?!

Важкий характер дитини часом є результатом неправильного харчування, а правильне харчування покращує розумові здібності, розвиває пам’ять у дітей і, таким чином, полегшує для них процес навчання.

Яким же має бути наше харчування? По можливості максимально натуральним, треба виключити з життя сурогатне харчування . І все залежить від нашого вибору: ВМІННЯ І БАЖАННЯ розпізнавати і відрізняти шкідливі продукти від корисних.

Тому ми говоримо сьогодні про нову науку – ОРОХРОНОДІЕТОЛОГІЮ, про програми Happyco, які розроблені так, щоб клітинки нашого організму – найдрібніші живі одиниці – отримували повноцінне харчування.

Саме це дозволить клітинам відновлюватися і виконувати свої функції з максимальною ефективністю, захистити їх від вільних радикалів, які порушують функцію імунної системи, прискорюють старіння організму, провокують запальні процеси, порушують ДНК. Ми можемо розірвати цей ланцюг причин, які призводять до наслідків!

Орохронодіетологія сьогодні є єдиною натуральною терапією, яка щодня забезпечує клітини всім необхідним, щоб природним чином відновити баланс організму, реабілітувати клітини і клітинну пам’ять, щоб повернути здорове і щасливе життя. Всі продукти HappyCo працюють дуже багатогранно, впливаючи на різні системи людського організму і вирішуючи дуже багато. ОРОХРОНОДІЕТОЛОГІЯ – це відповідь на всі питання, пов’язані з харчуванням, – є вирішенням проблем.

Як ми відчуваємо результати застосування цього харчування? Ми відчуваємо себе більш енергійно, впевнено і комфортно. У той же час ми знаємо, що наш організм отримує необхідні ресурси для попередження та боротьби зі всілякими захворюваннями.

Цього достатньо для гарантованого відновлення і зміцнення здоров’я.

Якщо Ви це зрозумієте і будете виконувати алгоритм харчування, захисту і відновлення функцій клітинок, то Вам ніколи не доведеться звертатися за допомогою до лікарів і турбуватися про своє здоров’я.

Спробуйте! І відчуйте різницю ДЛЯ СЕБЕ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *