Клієнт

Економте разом з Genus. Піклуйтеся про себе і свою родину, купуючи продукцію зі знижкою 30%. Читати далі»

Консультант

Придбавши пакет Консультант Ви маєте можливість отримувати премію 20% за рекомендацію. Читати далі»

Менеджер

При придбанні пакету Менеджер Ви маєте можливість отримувати 5 видів бонусів. Читати далі»

 

Пакет Менеджер

При придбанні пакету Менеджер Ви маєте можливість отримувати 5 видів бонусів. Економте і заробляйте більше. Отримуйте знижку 30% на покупку продукції, будуйте структуру і підвищуйте свій прибуток.

Вам доступні 5 видів бонусів:

  •      Дохід за рекомендацію. Просто і швидко! Найпростіший і зручний варіант отримання доходу! Ви запрошуєте в компанію Genus нового партнера і отримуєте миттєвий бонус за його першу покупку і бонус від її вартості!
  •      Дохід за зростання товарообігу. Для найактивніших учасників компанії Genus передбачена додаткова премія. Ваш дохід буде постійно збільшуватися. В кінці кожного місячного періоду отримуйте бонус зі структурного товарообігу.
  •      Система підвищення якості життя, програма туризм, авто, будинок. Вище статус – вищий дохід. Компанія Genus цінує внесок найактивніших учасників і забезпечує можливість поліпшити якість життя за допомогою спеціальної премії, яка дозволить Вам за активну роботу почати подорожувати вже в цьому році за рахунок компанії. Премія виплачується тільки партнерам в статусі «DIREKT» і вище.
  •      Пасивний дохід. Працюйте в команді – домагайтеся високих результатів разом! Чим більше у Вас користувачів зі статусом «Менеджер» або «VIP-менеджер», тим глибше структура, з якою Вам нараховується бонус!Маючи в першій лінії одного менеджера, ви зможете отримувати дохід з 8-ми поколінь, в яких вже буде до 3280 партнерів. При запрошенні нового менеджера в першу лінію, глибина поколінь, що приносять дохід, буде зростати.
  •      Лідерська премія від загального товарообігу компанії. Допомагайте своїм партнерам розвиватися! Коли Ваші партнери досягнуть статусу DIREKT Brilliant, Ви зможете значно примножити свої доходи в компанії Genus! У компанії вигідно не тільки досягати успіху самому, але і виховувати сильних лідерів в складі своєї команди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *