Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Як створюється орогранула і з чого вона складається

Технологія виготовлення Orogranule® ексклюзивна. Орогранула народжується з комплексу активних компонентів натурального походження: Фітотерапії, Ароматерапії і Мікрохарчування, за принципом сніжинки, починаючи з центрального ядра діаметром приблизно в 100 мікрон, навколо якого поступово “нарощуються” компоненти: рідкі, тверді, маслянисті, ефірні олії, утворюючи твердий унікальний синергетичний комплекс, особливий для кожної Орогранули®, до отримання потрібного діаметру і відповідно – певного дозування.

Орогранула дозволяє використовувати переваги фітотерапії, аромотерапії, мікрохарчування в одному природному комплексі: кожна Orogranule® = НОВА ПРИРОДНА МОЛЕКУЛА!

До складу входять екстракти трав, рослин, насіння, овочів, ефірні олії, комплекс морських водоростей, спеції, олії і вижимки екзотичних фруктів і ягід. 

Активні компоненти Орогранули, на відміну від всіх інших формул, не потребують ні оболонки, ні ексципієнтів (наповнювачів), ні желатину, целюлози, спирту …

Така характеристика є обов’язковою умовою для Оробіодоступності, тобто для безпосереднього засвоєння нового біологічного комплексу в ротовій порожнині, без необхідності проходити через класичний шлях травлення.

У кожній Орогранулі інтегровані одночасно два набори активних компонентів, що дозволяє створити новий спеціальний комплекс для кожної Програми: – набір активних компонентів, що забезпечують харчування і захист клітини, об’єднаних під назвою β-Méditril®.

ß-Méditril® є унікальною фітопоживною формулою, яка об’єднує в собі два набори комплексних компонентів:

перший, задуманий і реалізований для збільшення клітинного захисту, складається з наступних екстрактів: лікопен, оливкове дерево, виноградна вижимка. На сьогодні ці компоненти вважаються найбільш потужними натуральними антиоксидантами.

другий комплекс водоростей, задуманий і реалізований для збільшення надходження натуральних мікронутрієнтів (вітаміни, мікроелементи, олії, ..), складається з спіруліни, фукусу і морської капусти.

Таким чином, кожна Орогранула характеризується наявністю цього поживного комплексу, мета якого заповнити дефіцит необхідних речовин для клітини, особливо орієнтованих на харчування і клітинний захист, а також одночасно посилити дії рослинних екстрактів і ефірних олій, що відповідають за відновлення порушених функцій клітини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *