Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Неповторність і унікальність Орогранул

Таблетки, капсули, соки, порошки, гелі – це в минулому. Орогранули – ось сьогоднішній лідер на ринку природного оздоровлення!

Це технологія, на яку ми чекали так довго!

Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це інший фармацевтичний клас, який не має аналогів в світі – клітинна медицина. Це комплексна система харчування для наших клітин,яка збалансована за індивідуальними біоциклами роботи людського організму в цілому згідно біоритмів Природи і Людини, як частки мікрокосму. Орогранули не потрібно жувати і ковтати, вони не проходять через травний тракт, а кладуться на язик і повільно тануть у роті. З кожним неповторним шаром комплекс необхідних мікроелементів миттєво потрапляє в клітини людського організму в потрібний час і в потрібне місце без втрат.

В повній відповідності до ритмів організму орогранула забезпечує харчування і клітинний захист, посилюючи при цьому ослаблені функції. З таким правильним харчуванням, захистом і підтримкою, організм може виконувати свої життєві функції легше, відновлюється стан балансу, і відповідно ідеальне функціонування.

Орогранула працює в трьох напрямках: на фізичному, енергетичному та інформаційному рівні, тобто, як кажуть лікарі, вона лікує не тільки здоров’я, але ще і душу.

Орогранули різнокольорові. А в процесі розсмоктування орогранули змінюється відчуття смаку. Ви відчуваєте ароматні приємні компоненти: солодкий, кислуватий або терпкий смак.

Якість  орогранул підтверджена величезною кількістю документів. Вона підтверджена двадцятьма роками клінічних випробувань і найголовніше – вона підтверджена ангажементом. Ангажемент – це розписка або зобов’язання, яка підтверджує високу якість продукції і натуральне екологічне походження.

Ергономічність. Добова норма всього, що необхідно організмові, міститься в одному блістері, який поміщається в кишені. Один блістер розрахований на один або два дні. Там містяться три різних за складом і дією продукти і навіть намальовані на зворотному боці: сонечко, що сходить – це ранковий прийом, 2 денні гранули та 1 вечірній прийом, там намальований місяць для того щоб було зручно і ви не переплутали, коли потрібно що приймати. Для чого це зроблено, що з нами відбувається? Вранці нам необхідно відновити харчування і захист клітин, який знижується під час нічного циклу відновлення. Вдень наші клітинки як і ми активно працюють, а ввечері ми повинні підготувати їх до нічного циклу, щоб вони вночі вже працювали на очищення і оновлення і треба їм допомогти.

Дозування – в кожній орогранулі підібрані саме такі дози, які працюють так, як необхідно клітині (дефіцит або передозування шкідливі).

Форма випуску Orogranule® – гранули, які розсмоктуються в роті. Це зручно і легко у використанні для всіх і всюди і не треба води.

Графік роботи орогранули  наочно демонструє, як вона діє. Графік зроблений на підставі висновків учених. Тобто якщо три місяці вживати постійно орогранули орохронодіетологіі, то йде відновлення клітин, якщо до 9 місяців – то йде відновлення функцій клітин, якщо вже до 2 років – йде і починається оновлення клітин і відновлення клітинної пам’яті.

Орогранули не лікують, а гармонійно насичують клітини натуральними компонентами, що в свою чергу збільшує їх потенціал на відновлення порушених клітинних функцій і розбалансування організму людини внаслідок ненормального харчування, поведінки, екології, режимів сну і відпочинку, постійних стресів. Кожна здорова і наповнена енергією клітинка робить нас психологічно стійкими і здоровими людьми не залежно від віку.

Орогранули можна і потрібно приймати всім людям без вікових обмежень, з різними системами харчування (також під час постів і лікувальних голодувань, до, під час і після опромінень, хіміотерапії, при порушенні системи травлення, для відновлення правильного гомеостазу), звичайної, вегетаріанської, сироїдіння (особливо, хто тільки починає переходити на сироїдіння). Людям будь-яких віросповідань.

Орогранули подовжують молодість. Сучасна технологія враховує все. Це 100% натуральна терапія нового покоління!

 • Повноцінно живить клітини людського організму.
 • Створює високий ступінь захисту клітин.
 • Має функціональну спрямованість.
 • Нормалізує біоритми людини.
 • Регулює процес травлення.
 • Нормалізує передачу клітинами «сигналів щастя» по всьому тілу.
 • Викликає бажання пити воду.
 • Відновлює клітинну пам’ять і структуру ДНК.
 • Очищає організм.
 • Ексклюзивно.
 • Клінічно підтверджено.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *