Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Принцип оральності і Оробіодоступність

Оральність – це метод прийому шляхом розсмоктування в ротовій порожнині. Представляє безліч переваг перед традиційним прийомом всередину:

  • дозволяє контролювати надходження активних речовин тривалий період часу;
  • представляє одночасно судинний і лімфатичний дренаж завдяки швидкому проникненню речовини в системний кровотік;
  • дозволяє уникнути першої стадії печінкового метаболізму і пресистемної екскреції, таким чином немає ніяких втрат в дії продукту;
  • пропонує кращу біодоступність, велику концентрацію речовини в плазмі крові в більш короткий проміжок часу і значне зменшення впливу метаболітів;
  • його добре сприймає пацієнт, що полегшує процес прийому.

У підсумку:

  • Більше ефективності: тільки Орогранула діє методом безпосереднього засвоєння в ротовій порожнині, дотримуючись ритму клітини, одночасно і в синергії на різні джерела проблеми, завдяки ексклюзивній можливості вводити в Орогранулу активні компоненти Фітотерапії, Аромотерапії, Мікрохарчування, незалежно від їх фізико-хімічних характеристик.
  • Більше швидкості: тільки Орогранула може одночасно діяти на харчування, антиоксидантний захист і функціональну активізацію клітини.
  • Більше безпеки: тільки Орогранула не має оболонки, ексципієнтів (наповнювачів), желатину, целюлози, спирту, консервантів.
  • А також легкість у використанні: Легкість в призначенні: єдиний і все-таки персоналізований один і той же продукт підходить для багатьох показів, так як комплекс здатний діяти на різні джерела існуючих проблем. Легкість в дозуваннях: розсмоктувати по 1-2 орогранулі 3- 4 рази в день. Легкість у використанні: розсмоктувати поступово в роті для полегшення безпосереднього засвоєння в ротовій порожнині.

Орохронодієтологія є єдиною натуральною терапією, яка щодня забезпечує клітини всім необхідним, щоб природним чином відновити баланс організму, реабілітувати клітини і клітинну пам’ять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *