Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Що таке Орохронодієтологія?

Орохронодієтологія – це нова наука ( “логія”), яка вивчає клітинне харчування ( “дієто-“) за допомогою ротової асиміляції ( “оро”: від Os, oris – в перекладі з латині «рот»), з дотриманням природних щоденних біоритмів. ОроХроноДієтологія – це революційна наука, визнана Міжнародним Товариством Вчених. Наука, яка змінює традиційне бачення здоров’я. Це ексклюзивне, запатентоване відкриття є результатом 20 літньої роботи науково-дослідницької команди Д-ра Занніні у співпраці з Міжнародним університетським центром. Це нова наука про харчування, в основі якої лежить досвід і досягнення кількох поколінь вчених. Це нова технологія виробництва і нова форма випуску продуктів для харчування.

Завдяки цій технології вченим вдалося створити продукт, в якому всі активні компоненти з’єднані не за принципом простого складання компонентів, що входять до складу продукту, а гармонійним природним способом, як в «живих» продуктах.

Ця 100% натуральна терапія представлена у формі нової запатентованої Орогранули. Майже як сніжинка, активні інгредієнти і оболонка орогранули –  це одне і те ж, що дає  унікальні ключові переваги:

  • Орогранула захищає і живить клітину без ризику
  • Умови для всмоктування  –  безпосередньо через язик і рот
  • Немає жодних капсул, наповнювачів, желатину, целюлози або консервантів.

ОРОХРОНОДІЄТОЛОГІЯ є ЄДИНОЮ і ЕКСКЛЮЗИВНОЮ ПРИРОДНОЮ терапією, результати якої, як було доведено, в годинах і днях (а не в тижнях і місяцях), дозволяє перевиховати клітини і повернути їх до природної поведінки.

Завдяки цим характеристикам продукт підвищує ефективність до максимуму, діє швидше, практичніше і безпечніше.

Нова запатентована наука Орохронодієтологія дозволяє позбавитися від багатьох хвороб. Заміна всіх існуючих на сьогоднішній день БАДів. Все нове відсуває назад старе. Весь світ переходить на кращі технології і кожна людина вибирає для себе найкраще.

Таким чином, наука орохронодієтологія дає відповідь на питання: як забезпечити нашим клітинам, а значить і всьому організму, повноцінне збалансоване харчування і захист.

Наука зробила крок далеко вперед і сьогодні ми можемо використовувати для себе нові продукти, які несуть в собі незаперечну новизну в плані механізму впливу і ефективності.

Це – еволюція в харчуванні!

І це чудо 21 століття!!!!

Клітинне харчування – системи HAPPY.CO і нова наука ОРОХРОНОДІЄТОЛОГІЯ  є відповіддю на багато питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *