Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Компанія HAPPY.CO International

Компанія HAPPY.CO International займається виробництвом і реалізацією новітнього продукту в сфері здоров’я. Компанія Happy.Co International почала свою роботу у 2013 році. Була створена спеціально для поширення інформації про нову науку Орохронодієтологіію і систем Happy.Co – унікальних продуктів, створених на її основі. Нова унікальна пропозиція 100% натурального походження, яка діє на джерело нашого природного самопочуття, дозволяє швидко відновити, підтримати, і закріпити глобальний баланс на клітинному рівні, щоб повернути здорове і щасливе життя. Компанія HAPPY.CO International – це не просто компанія, це – Лабораторія виробник, що є гарантією бізнесу і величезною вигодою для його розвитку і людей, які представляють інтереси даного бізнесу і беруть участь в його розвитку. Компанія сама виробляє продукт і віддає в мережу для учасників бізнесу, що забезпечує хорошу ціну продукту.

Президентом компанії є Доктор Гаітано Занніні.

Зареєстрована компанія у Швейцарії і належить родині Доктора Гаітано Занніні.

Лабораторія розташована на півдні Франції, в місті Сен-Рафаель регіону Вар,  Парк високих технологій ЕПСІЛОН.

Сьогодні Лабораторія Занніні це понад 1800 м2 площ, які були зведені за допомогою найвищих економічних технологій на ділянці землі більш ніж 4 000 м2, де збережена велика частина всієї рослинності, яка спонтанно проростає в природному середовищі в цьому регіоні: лаванда, розмарин, кмин, шавлія, сосна, евкаліпт і … виноград!

Інновації, якість і дбайливе ставлення до навколишнього середовища – це гарантії, які покладає на себе лабораторія Доктора Гаетано Занніні, яка дає право HAPPY.CO® International на подальше поширення цих природних чудес!

Всі продукти HC ™ зареєстровані відповідними органами відповідно до місцевих норм і правил. Продукти HC ™ мають сертифікати ISO 9001: 2000 та ISO 22.000, а  завод з виробництва відповідає нормам US Food and Drug Administration’s Good Manufacturing Practice Regulations (GMPs).

Технології виробництва мають шість унікальних патентів, з них 4 міжнародні, а також міжнародні сертифікати,

ангажемент (розписка або зобов’язання, яка підтверджує високу якість продукції і натуральне екологічне походження),

атестат з антидопінгових висновків дотримання міжнародних норм, кодів, що виключають інгредієнти, які можуть дати побічні ефекти або заподіяти шкоду здоров’ю людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *