Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування Читати далі»

Програми HAPPY.CO - це вершина природної ефективності! Вони мають багато переваг над класичними харчовими добавками і БАДами Читати далі»

 

Як відбувається ВІДНОВЛЕННЯ ЗДОРОВ’Я системами HAPPYCO

Орогранули потрібні 100% населення, а ліки – тільки в період гострої фази захворювання (це приблизно 20% населення).

Системи Хеппіко – це оздоровчі програми, – тобто спрямовані насамперед на запобігання патологічних процесів, які виникають через дефіцит поживних речовин в організмі; далі – на збереження, зміцнення і відновлення здоров’я. В одному блістері з орогранулами міститься добова норма необхідних поживних речовин для організму!

У кожної людини є якісь проблеми зі здоров’ям!

Багато років ми харчувалися неправильно, а деякі вживали і продовжують вживати «наркотичні отрути»: цукор, кава, алкоголь, сигарети, лікарські препарати, антибіотики … І коли ми починаємо вживати орогранули, то уявіть, що відбувається, коли організм звільняють від тягару, знімають з нього лямку і відпускають на свободу: ДАЮТЬ клітинці ХОРОШЕ ХАРЧУВАННЯ!!!

Ваші клітинки в захваті, клітинний “розум” міркує приблизно так: «О, подивіться на ці прекрасні матеріали! У нас є шанс позбутися від старого сміття і побудувати прекрасний новий будинок! Давайте почнемо негайно і будемо продовжувати до тих пір, поки наш організм не прийде в прекрасний робочий стан!!!»

Коли ми насичуємо наш організм необхідними поживними речовинами: вітамінами, мінералами, ферментами, амінокислотами натурального походження, ми починаємо ВІДРАЗУ КРАЩЕ СЕБЕ ПОЧУВАТИ!

Цей стан нас окрилює, нам це ПОДОБАЄТЬСЯ …

Це 1-й період – ЕЙФОРІЯ.

Існує таке правило: коли якість їжі, що надходить в організм, стає вищою від якості тканин, з яких складається тіло, то організм починає відкидати матеріали нижчого рівня і давати місце більш досконалим матеріалам, що дозволяє будувати нові, більш здорові тканини. Це правило називають планом еволюції природи. Організм дуже перебірливий і ЗАВЖДИ прагне стати досконалішим, щоб поліпшити здоров’я, якщо ми йому не заважаємо.

Наш організм швидко відновлює сили, і коли цих сил стає досить, починається …

2-Й ПЕРІОД – «КАПІТАЛЬНИЙ» РЕМОНТ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ: запускаються процеси очищення, оновлення, регенерації.

Організм згадує, яким йому належить бути по Природі, і приймається за роботу по відновленню і відродження всього втраченого. Але, як ви розумієте, для здорового і розкішного життя потрібно вже набагато більше всіляких атрибутів. Виникає критичний, підвищений попит на вітаміни, мінерали, мікро-  і макроелементи. А тут ще навалюються проблеми перехідного періоду: виростають «гори сміття» в процесі «капітального ремонту», їх треба кудись вивозити, а потужності видільних систем не вистачає … Внаслідок цього можуть бути загострення хронічних хвороб, розлад нервової системи, загальне погіршення самопочуття, ломка …

Цей період – КРИТИЧНИЙ, пов’язаний і з «занепадом сил», і «болячки повертаються» … Насправді сили організму спрямовані в цей момент на ВІДНОВЛЕННЯ Вашого ЗДОРОВ’Я, прийміть це як належне! Не завжди перебудова роботи організму проходить гладко. Протягом цієї фази життєві сили, які зазвичай знаходяться на периферії або в зовнішніх частинах організму (таких як м’язи, шкіра), починають проникати у внутрішні органи і приступають до реконструкції.

Період відновлення триває у всіх по-різному. Все залежить від кількості уражених клітин і глибини ураження. Організм по-старому жити вже не може, а по-новому ще не вміє, не вистачає ресурсів! І скільки це триватиме – невідомо. У всіх по-різному, індивідуально. Звичайно, все з часом нормалізується. Однак саме кризовий період, коли замість очікуваних поліпшень настає, навпаки, погіршення всього, є основною причиною, через що люди лякаються, не витримують і повертаються до «колишнього життя» – припиняють прийом орогранул …

Це помилка, тому що людина не дає своєму організму шанс перебудуватися і завершити першу фазу – відновлення. Однак більшість людей знаходять такі реакції терпимими і проявляють витримку, оскільки поліпшення, які ВЖЕ ВІДБУЛИСЯ і відбуваються, стають з кожним днем все більш очевидними. І це діє надихаюче.

Симптоми будуть мінятися в залежності:

  • – від «матеріалів», які відкидаються;
  • – стану органів, залучених до процесу очищення;
  • – кількості енергії, яку Ви маєте в своєму розпорядженні.

Це дуже непогано, що у Вас проявляються симптоми перебудови організму! Глибоко вникніть в те, що весь організм стає молодшим і здоровішим щодень, оскільки Ви, насичуючи свої клітинки необхідними поживними речовинами, допоможете запобігти збоям і функціональним порушенням, які згодом принесли б Вам біль, хвороби і страждання в багато разів гірші. Ті, у кого найбільш сильно проявилися симптоми-реакції і хто витримав їх до повного зникнення, таким чином, можливо, уникли дуже серйозних хвороб, які з часом розвинулися б, якби вони як і раніше не звертали уваги на свої звички в харчуванні.

Але не чекайте, що коли Ви далі будете йти за шкалою якості, тобто будете покращувати якість харчування, вживаючи орогранули, то Ви будете відчувати себе все краще з кожним днем, поки не досягнете досконалості! Діяльність організму циклічна за своєю природою, і здоров’я розвивається по серії циклів, які постійно зменшуються.

Так проходить одужання – подібно до циклів в Природі.

Ви відчуваєте себе краще, потім відбувається певна реакція і Вам на якийсь час стає не так добре, як було. Ви справляєтеся з цим і йдете далі. І так весь час – кожна реакція буде все слабша, ніж попередня, оскільки організм стає все чистіший і чистіший. Цикли будуть все коротшими за тривалістю і за ними будуть іти все більш і більш тривалі періоди чудового самопочуття. Це буде тривати до тих пір, поки Ваше здоров’я не вийде на високе плато.

Тут Ви стаєте відносно вільними від хвороб і наповнюєтесь дедалі зростаючою радістю. Повноцінне життя і відчуття щастя приходять від абсолютно чудового самопочуття. Ви будете співати від радості, Ви почнете любити світ, Всесвіт і все в ньому. Це природний стан розуму – щастя, радість і перебування в світі з усім Всесвітом – і це може бути досягнуто, якщо діяти за законом Природи! Успіх чи невдача в реформі Вашого життя і здоров’я буде залежати в основному від Вашого підходу до власного життя!

ВИ ЗРОБИЛИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР, ЯКИЙ ВЕДЕ ДО ЗДОРОВ’Я!

ДАВАЙТЕ почнемо НАВОДИТИ ПОРЯДОК ДОТИ, ПОКИ НАШ ОРГАНІЗМ не прийде в ПРЕКРАСНИЙ РОБОЧИЙ СТАН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *