Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Амарант

Амарант міститься в макробіотиці раціон 3.

В практично ідеально збалансованому білковому складі амарантового борошна, що відрізняється високим вмістом незамінних амінокислот, перші місця займають необхідні для нормального функціонування людського організму амінокислоти лізин, метіонін і триптофан.

Варто відзначити, що лізину в зерні амаранту міститься в 30 разів більше, ніж у пшеничному зерні. Ця найважливіша незамінна амінокислота, що володіє вираженою антивірусною властивістю, необхідна для повноцінного росту організму людини і злагодженої роботи серця, бере активну участь в процесі кровотворення, білковому та ліпідному обміні, природному синтезі гормонів, ферментів, антитіл. Стимулє процес вироблення колагену і поліпшує засвоєння кальцію з крові, лізин також сприяє якнайшвидшому відновленню пошкодженої шкіри, хрящової, кісткової та інших видів сполучної тканини (в зв’язку з цим препарати на основі лізину часто застосовують в період реабілітації після перенесених операцій або спортивних травм).

Не поступається амарантове борошно пшеничним продуктам також і за вмістом метіоніну — незамінної амінокислоти, попереджуючої жировий гепатоз печінки та приймаючої активну участь в захисті організму від шкідливого впливу солей важких металів та радіоактивного опромінення.

Амінокислота триптофан, якою багате амарантове борошно — важливий учасник енергетичного та білкового обміну, процесу кровотворення, природного синтезу гормону росту, інсуліну, вітаміну B3, мелатоніну і «гормону щастя» серотоніну — речовини, що володіє вираженою антидепресантною дією, що сприяє гарному настрою і міцному сну.

Унікальність амарантового борошна також обумовлена високим вмістом в її складі двох найсильніших природних антиоксидантів — сквалену (до 8%), і вітаміну Е (до 0,2%), присутнього в борошні амаранту в особливо активній, токотріенольній формі.

Варто відзначити, що амарантове борошно є незаперечним лідером серед всіх харчових рослинних продуктів за вмістом сквалену — речовини, знаменитої передусім своїми потужними імуностимулюючою, протипухлинною і ранозагоювальною властивостями.

Сквален, який є складовим компонентом клітин шкіри, підшкірного жиру і сальних залоз, сприяє активному насиченню органів та тканин киснем, знижує рівень холестерину в крові, активізує обмінні процеси, сприяючи якнайшвидшому загоєнню пошкоджень шкіри і слизових оболонок, гальмує ріст ракових клітин (за рахунок потужної руйнівної дії на канцерогени і вільні радикали), а також запобігає шкідливому впливу радіоактивного опромінення на організм людини. Крім того, сквален відіграє важливу роль у природному синтезі статевих гормонів, надає виражену бактерицидну та протигрибкову дію.

До складу амарантового борошна входить вітамін Е, який надає вельми сильну антиоксидантну дію на організм людини (в зернах амаранту вітамін Е міститься в рідкісній токотріенольній формі, антиоксидантна активність якої більш ніж в 45 разів вища, ніж у стандартній, токоферольній формі вітаміну Е, що найбільш часто зустрічається в природі).

Посилюючи ефективність дії інших антиоксидантів, що входять до складу амарантового борошна (вітаміни А і С, сквален) вітамін Е чинить виражену імуностимулюючу, протизапальну і ранозагоювальну дію, значною мірою сприяє поліпшенню роботи серцево-судинної системи (знижує рівень холестерину в крові, нормалізує артеріальний тиск і згортання крові, зміцнює кровоносні судини), а також відіграє ключову роль в роботі репродуктивної системи (благотворно впливає на процес сперматогенезу, функцію жіночих статевих залоз).

Присутній у складі амарантового борошна вітамін А, також як вітамін Е і сквален, в значній мірі зміцнює імунітет, а крім того, благотворно впливає на стан органів зору і сприяє ефективній регенерації пошкодженої тканини шкіри і слизових оболонок.

Амарантове борошно є також багатим джерелом вітаміну D (!), що сприяє підвищенню імунітету і зміцненню кісткової тканини.

Вітаміни B1 і B2 беруть активну участь у природному синтезі гемоглобіну і статевих гормонів, відіграють важливу роль у вуглеводному, жировому, білковому, енергетичному і вуглеводному обмінах, сприяють поліпшенню роботи нервової, м’язової ендокринної та травної системи, нормалізують функціонування щитовидної залози, сприяють зміцненню імунітету, поліпшенню зору і благотворно впливають на стан шкіри, нігтів і волосся.

В амарантовому борошні також досить висока концентрація вітаміну B4 (холіну). Ця речовина входить до складу лецитину, який є структурним компонентом нервових волокон і клітин мозку. Холін благотворно впливає на роботу центральної і периферичної нервової систем, поліпшує пам’ять та розумові здібності людини, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, а також бере участь у природному синтезі фосфоліпідів, які запобігають жировій гепатоз печінки.

В борошні, отриманому із зерен амаранту, високий також вміст найважливіших для організму людини макро-і мікроелементів — заліза, калію, фосфору, кальцію, магнію і міді (варто відзначити, що по концентрації заліза, калію і міді амарантове борошно у багато разів перевершує борошно з пшениці). Залізо і мідь відіграють важливу роль у синтезі білку крові гемоглобіну, калій і магній необхідні для злагодженої роботи серця і судин, фосфор з кальцієм необхідні для нормального функціонування м’язової системи, а також — для повноцінного формування та ефективної регенерації кісткової і хрящової тканини.

Амарантове борошно — ще й відмінне джерело фітостеролів («рослинних гормонів»), що володіють імуностимулюючими, протизапальними і бактерицидними властивостями, що сприяють зменшенню вмісту в крові «поганого» холестерину і зниження ризику розвитку цукрового діабету II типу. Фітостероли в організмі людини беруть активну участь у природному синтезі різних гормонів, жовчних кислот і провітаміну D. В офіційній медицині фітостероли часто використовують у складі профілактики і комплексної терапії захворювань передміхурової залози, онкологічних і серцево-судинних захворювань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *