Чим відрізняється процес виготовлення пластівців від виготовлення каші Здоровяк?

• В якості сировини використовується переважно обдерте, шліфоване, не мите зерно злакових сільгоспкультур (пшениці, рису і т.д.). Ні оболонок – ні рослинної клітковини – немає процесу відновлення флори кишечника. Перший мінус.


• При приготуванні пластівців використовується або технологія обробки зерна парою або технологія мікронізаціі з подальшим плющенням. Час термообробки при цих способах становить від 30 – 50 секунд до 15 хвилин. При такій тривалій термообробці знищуються всі корисні властивості зерна, а крохмаль зерна все ж не встигає достатньо термообробитися для того, щоб бути готовим до вживання в їжу. Другий і третій мінуси.


• Після плющення зерна і підсушування їх вологість складає від 5 до 10%. При такій вологості продукт не може довго зберігатися в упаковці і потрібні консерванти.Четвертий мінус.


• А п’ятий мінус – це сухі фрукти і ягоди, їх доставляють з – за кордону. Для того, щоб ці продукти зберігалися довше без псування їх обробляють (стерилізують) отруйним газом або джерелами радіоактивності.
• І, нарешті, останнє. Для того, щоб пластівці можна було вживати в їжу їх потрібно залити окропом (температура води близько 100гр.С) і потомити 5 – 10 хвилин. При такій кулінарній підготовці всі можливі корисні добавки деградують і від їх корисності нічого не залишиться.

Немає жодного розумного доказу корисності мюслів!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *