Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Цілісне зерно

цілісне зерно

З перших років життя на землі людина їсть зерна та крупи. Зерно — ідеальна їжа. Цільні злаки багаті вітамінами, мікроелементами, клітковиною, а всі ці речовини необхідні. Дехто вважає, що вживання круп таїть в собі небезпеку повноти. Тільки очищені зерна, тобто ті, в яких залишився практично один крохмаль, можуть дати такий ефект.

В багатьох культурах світу  зерно взяли як базисний продукт харчування. Стародавні китайці залежали від проса, фечихи (гречки гіркої) і рису; ацтеки і майя існували в основному за рахунок кукурудзи; єгиптяни вивели кілька чудових сортів пшениці; древні європейці покладалися на врожай пшениці, жита, ячменю і вівса; індійці — на рис і пшеницю; багато африканських народів культивували просо. Деякі з наших предків шанували зерно як божественну субстанцію, речовину, з якої створені люди.  Японське слово, що виражає поняття «мир і гармонія» має друге значення «їсти зерна».
Цілісні зерна містять в собі все необхідне, щоб зробити нас красивими і сильними.
Злаки тим і цінні, що в них збережена оболонка і зародок. Оболонка покращує перистальтику кишечника, вона багата вітамінами групи В, РР, фолієвою кислотою і мікроелементами, такими як кальцій, калій, натрій, магній, мідь, цинк, фосфор.
Вживання в їжу цільних злаків і круп покращує роботу кишечника, зменшує небезпеку виникнення запорів, відновлює структуру шкіри, роблячи її гладкою, шовковистою і м’якою.
Дуже помітний позитивний вплив злаків і круп на нервову і серцево-судинну систему. Зародки злаків багаті легко засвоюваними білками, вуглеводами, жирами і, найголовніше, містять велику кількість жиророзчинних вітамінів, у тому числі вітаміни Е та А.

Тільки рослини можуть засвоювати сонячне світло. Всі інші істоти живуть завдяки цій здатності рослин. А зерна злаків можуть накопичувати його. Це природний акумулятор сонячного світла. Протягом тисячоліть зерно становило основу харчування. Наш організм використав зерно для свого росту. У першу чергу із зерна бралося все необхідне, щоб вирости сильними і здоровими.

Харчові волокна (клітковина), що містяться в цілісному зерні, сприяють зниженню рівня холестерину в крові і можуть зменшити ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Рослинні волокна — важливий продукт для нормальної роботи кишечника. Вони сприяють зменшенню запорів і дивертикульозу. Продукти, що містять харчові волокна, зокрема, зернові продукти, сприяють виникненню почуття насичення без вживання висококалорійної їжі. Цілісні зерна є хорошим джерелом харчових волокон. У очищеному (обробленому) зерні харчових волокон міститься дуже мало.

Цільнозернові культури поєднуються з будь-якими стравами, вони допомагають організму заповнити сили і енергію під час дієт. Крім того, цільнозернові культури допоможуть Вам тримати свою вагу під контролем.

Дослідження показують, що люди, чий раціон багатий цільнозерновими продуктами, менш схильні до ризику виникнення серцево-судинних і онкологічних захворювань, рідше страждають від діабету другого типу, а також доведено, що цільнозернові продукти сприяють зниженню рівня холестерину в крові.

Цілісне зерно ідеально підходить для тих, хто стежить за своєю фігурою. По-перше, воно низькокалорійне, зайві жири і калорії не засвоюються, але при цьому не виникає відчуття голоду. Користь продуктів з цільного зерна науково доведена, вони містять велику кількість різноманітних поживних речовин і користуються популярністю по всьому світу. Відповідно до харчових рекомендацій, збільшення цільнозернових продуктів в раціоні позитивно позначається на стані Вашого здоров’я. Рекомендовано споживати продукти з цільного зерна під час кожного прийому їжі.

 

Вираз «цілісне зерно» означає, що жодна з їстівних складових зерна (висівки, зародки, ендосперм) не видалені в процесі переробки або приготування.
Цільне зерно містить складні вуглеводи, протеїни, жири, вітаміни і мінеральні речовини в пропорціях, ідеальних для потреб організму.  Співвідношення складних вуглеводів до протеїну в макробіотичній дієті складає приблизно 7:1. Ціле зерно ніби уособлює цей макробіотичний принцип, поставляючи в організм вуглеводів в сім разів більше, ніж протеїнів. Воно також служить прекрасним джерелом клітковини, комплексу вітамінів В, вітаміну Е, фосфору (елементу, необхідного для живлення мозку).

Вживайте в їжу нерафіноване зерно злакових культур (цільнозернові продукти) і природа сама подбає про Ваше здоров’я і самопочуття!

Крім цілющих властивостей існує ще одна причина вживання в їжу цільного зерна. З усіх продуктів харчування воно, напевно, коштує дешевше від будь-якої іншої їжі. Собівартість його виробництва набагато менша, ніж м’яса, яєць, молочних продуктів, птиці або риби. Гречка, ячмінь, коричневий рис, кукурудза, просо, овес і пшениця — ось ті зернові, які рекомендуються в макробіотиці для найбільш регулярного вживання.

 

One Response to Цілісне зерно

  1. I sareched a bunch of sites and this was the best.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *