Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Ентеросорбція як засіб продовження життя.

Ще Мечников розглядав самоотруєння організму внаслідок токсичної дії деяких речовин ендогенної (внутрішньої) природи, що виробляються мікрофлорою товстої кишки, як один з основних факторів, що приводять до  старіння організму. Велике значення у підтриманні сталості внутрішнього середовища організму має печінка. При старінні відбувається порушення системних функцій печінки, найважливішою з яких є виведення токсинів. Ще одним важливим органом підтримання сталості внутрішнього середовища організму є нирки. Цей парний орган зазнає із старінням значні зміни.

Починаючи з періоду внутрішньоутробного життя відбувається руйнування нефронів (основних функціональних одиниць нирок), до старості відбувається втрата до 1/3 — 1/2 їх частини. Все це призводить до вікового зниження функцій нирок і падіння їх екскреторної (видільної) функції.
Травний тракт займає особливе місце в обмінних процесах організму з середовищем. Тут відбуваються перетравлювання і всмоктування поживних речовин і пов’язані з цим процеси виділення. З віком (починаючи з 30-40 років) падає обсяг секретів органів травлення і значно змінюється співвідношення і якість компонентів травних соків. Зі старінням пов’язане уповільнення функції виведення кишечника. Всі перераховані зміни функцій травного тракту створюють передумови для значних кількісних і якісних змін його мікрофлори.

До старості зменшується частка корисних біфідо-і молочнокислих і збільшується частка гнильних мікроорганізмів, а також бактерій з хвороботворними властивостями. Шлунково-кишковий тракт, нирки, печінка є основними учасниками процесів виведення токсинів. При старінні істотно погіршуються їх функціональні якості, які ускладнюються віковими змінами в інших системах організму і, в першу чергу, в серцево-судинній системі і системі нейрогуморальної регуляції, що призводить до уповільнення процесів виведення токсинів і збільшення частоти отруєнь організму.

Ентеросорбенти — речовини, що вводяться в просвіт шлунково-кишкового тракту і здатні сорбувати (пов’язувати) деякі компоненти його вмісту. Первинний етап дії ентеросорбенту — сорбція деяких речовин, що знаходяться в просвіті шлунково-кишкового тракту, таких як жовчні кислоти, холестерин, індол, скатол, аміак, поліаміни, біоактивні кишкові речовини, бактеріальні токсини. Внаслідок сорбції змінюється склад внутрішнього середовища шлунково-кишкового тракту. Це призводить на другому етапі до зниження концентрації ряду речовин в кишковому соку, що всмоктується в нижніх відділах кишечника, а також до пасивного транспорту деяких речовин, в т.ч. хвороботворних, з внутрішнього середовища організму через стінку кишечника в його порожнину з їх подальшою сорбцією і виведенням.

Ентеросорбція має і більш глибокі наслідки для організму. Вона сповільнює вікове збільшення чутливості мозку до деяких наркотичних речовин, але з іншого боку, при ентеросорбції відзначається збільшення чутливості організму людини до лікарської терапії. Передбачається, що ентеросорбент, перебуваючи в просвіті кишечника, діє як буфер, згладжуючи коливання деяких параметрів життєдіяльності організму. При ентеросорбції у старих тварин спостерігається розширення можливостей окислювальних систем до рівня властивого більш молодим тваринам.

Ентеросорбція обумовлює нормалізацію ліпідного обміну старих тварин з наближенням показників до рівня молодих тварин. У людини застосування ентеросорбентів приводить до зниження в крові рівня загального холестерину, загальних ліпідів, тригліцеридів і до нормалізації вуглеводного обміну, функцій печінки, в’язких властивостей крові. Вищесказане робить ентеросорбцію обгрунтованою терапією, спрямованою на захист організму від надмірної кількості продуктів вільнорадикального окислення, нормалізацію обміну в міокарді, збереження його скоротливої активності, попередження поширення його пошкодження. Ентеросорбція ефективна при хронічній нирковій недостатності. Існує певний досвід застосування ентеросорбентів  у лікуванні цукрового діабету. Так, ентеросорбція дала позитивний ефект за показниками компенсації порушень вуглеводного обміну, вмісту глюкози в крові і по стійкості до фізичного навантаження.

Ентеросорбція призводить до затримки вікових змін, що відзначаються при мікроскопічному дослідженні в тканини печінки, міокарда, нирок, в корі головного мозку, в серцевих судинах, аорті. Існують і прямі дані про вплив ентеросорбції на тривалість життя. Додавання сорбенту до раціону 20-місячних щурів приводило до збільшення середньої тривалості життя і максимальної тривалості життя відповідно на 43,4% і 34,4%, а 16-місячний курс ентеросорбції на 155 щурах привів до збільшення середньої тривалості життя на 35,7% і максимальної тривалості життя на 36,8%, а також до зростання рухової активності та м’язової працездатності. При одночасному використанні у 22-місячних самців щурів лінії Вістар курсів ентеросорбції і калорійно обмеженої дієти (50% від норми) відзначали зростання середньої тривалості життя на 50 -60%. Наведені дані свідчать про глибокий системний вплив ентеросорбції на організм людини, що при відсутності абсолютних протипоказань робить метод введення ентеросорбентів в травний тракт обгрунтованим способом профілактики і корекції явищ старіння, спрямованих на уповільнення небажаних вікових змін і підтримку пристосувальних можливостей організму.

Статті А.В. Мамай і В.М. Крутько, опубліковані в третьому номері журналу <Фізіологія людини> за 1996 рік.
Сорбенти поділяються на натуральні і штучного походження. Останні, володіючи гарною сорбційною здатністю, мають недолік — обмежену за часом можливість споживання, тобто їх не можна довго вживати без негативних наслідків для організму. Сорбенти натурального походження позбавлені цього недоліку, тому що є компонентами звичайної їжі. Але для більш ефективного використання натуральних сорбентів необхідно збільшити їх концентрацію в традиційній їжі.Відомо, що найбільш ефективними сорбентами натурального походження є: рослинні харчові волокна (клітковина), хітозан і його різновид апіхітозан, інулін і спіруліна.

Продукти харчування, у яких посилені лікувально — профілактичні (сорбційні) властивості називаються продуктами функціонального призначення. Життя людини в сучасному індустріальному суспільстві характеризується постійним і все зростаючим впливом негативних чинників на організм. Отруєне промисловими відходами і вихлопними газами повітря, недоброякісна питна вода, напхані консервантами і барвниками рафіновані продукти харчування — все це і не тільки негативно впливає на людину щомиті. Щосекундною або, принаймні, щоденною повинна бути і ентерособційна відповідь. Це очевидно!

Найбільш ефективно здатні вирішити це завдання  функціональні продукти, корисні властивості яких встановлені за допомогою методів доказової медицини. Найбільш відомі з них каші «Самарський Здоровяк»:

• Це функціональний продукт (див.http://ol-te.com/funkcionalne-xarchuvannya-shho-ce);
• При регулярному вживанні в їжу сприяє відновленню захисних систем організму людини (див. http://ol-te.com/klinichni-viprobuvannya);
• Містить у своєму складі достатню кількість натуральних сорбентів (див. http://ol-te.com/category/asortiment-kash);
• При вживанні за певною схемою (дієта № 7, http://ol-te.com/osoblivosti-zastosuvannya-diyeti-7-v-umovax-suchasnogo-industrialnogo-suspilstva) каша «Самарський Здоровяк» сприяє позбавленню від багатьох хронічних захворювань, що є необхідною умовою підвищення опірності організму радіоактивному впливу.
• Звичайно ж «Самарський Здоровяк» не є  панацеєю від усіх бід, але факти (див.http://ol-te.com/category/vidguki) та документи свідчать, що наш продукт є доступним і відносно дешевим засобом захисту організму і засобом досягнення міцного здоров’я!

Всім здоров’я з кашею «Самарський Здоровяк»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *