Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Функціональне харчування. Що це?

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати профілактичні функції: знижувати ризик розвитку різних захворювань, захищати від несприятливих умов навколишнього середовища, зменшувати вплив неправильного способу життя.

Функціональні продукти харчування (ФП) — це саме продукти харчування, їжа (а не БАДи, порошки, таблетки) натурального або штучного походження, що володіють приємним смаком і вираженим оздоровчим ефектом для людини, зручні у використанні, призначені для щоденного систематичного застосування і пройшли тривалі клінічні випробування, що мають підтверджену медичну документацію.

Для виробництва ФП використовується високотехнологічне виробництво, екологічно чистий і генетично не модифікований матеріал.

ФП повинні містити не менше 30% добової дози біологічно активних речовин, до яких відносяться:

каші здоровяк - функціональні продукти харчування

молочнокислі бактерії
вітаміни
олігосахариди
ейкосапентаноїкову кислоту
харчові волокна
біофлавоноїди
антиоксиданти
поліненасичені жирні кислоти
мінерали
незамінні амінокислоти
пептиди
протеїни
холін
глікозиди


Види  функціональних продуктів харчування (ФП):

каші
супи
хлібо-булочні вироби
напої та коктейлі
спортивне харчування

Походження

Батьківщиною поняття фізіологічно функціональних продуктів для харчування організму людини є Японія, яка в 1989 році прийняла закон про поліпшення харчування. Нова система була спрямована на те, щоб допомогти просувати виробництво продуктів для харчування, націлених на вирішення серйозних проблем зі здоров’ям. Японський уряд визнає функціональне харчування як альтернативу медикаментозній терапії і визначає його як Food for Specific Health Use (FOSHU).
Закон про поліпшення харчування в Японії містить у собі п’ять категорій «Продуктів для харчування організму людини спеціального дієтичного використання»:

 • сухе молоко для вагітних і годуючих жінок;
 • сухе молоко за особливим рецептом для немовлят;
 • продукти для харчування людей похилого віку, яким важко пережовувати й ковтати;
 • одиничні продукти для харчування хворим (тобто продукти з натрієм, калоріями, білком, лактозою, а також протиалергічні) і групи продуктів для дієт з низьким вмістом натрію, для діабетиків, для осіб з хворобами печінки і старечою огрядністю;
 • продукти для харчування спеціального оздоровчого використання (FOSHU). Продукти, що відносяться до категорії FOSHU, являють собою продукти для харчування, в які додаються корисні й ефективні інгредієнти. При цьому функціональні інгредієнти повинні довести свою медичну і поживну перевагу.

Ця інформація взята із Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Каші миттєвого приготування «Здоровяк» — це функціональні продукти, тому що:

 • В якості основної сировини були обрані: ціле зерно (з оболонками) пшениці, рису, гречки, просо, кукурудзи, жита, вівса, сої.
 • В якості джерел натуральних біологічно активних речовин були обрані: насіння розторопші, льону, топінамбура, порошок спіруліни, ламінарії, стевії і т.д.

Алгоритм створення функціонального продукту наступний:

 • Біологічно активні компоненти їжі не повинні деградувати при кулінарній підготовці. Таку властивість можна забезпечити, якщо продукт буде моментального приготування, тобто розмішали його з гарячою чи холодною рідиною, додали смакові інгредієнти і він готовий. Варити його не можна.
 • Зернова і круп’яна сировина повинна бути термічно оброблена із збереженням оболонок як джерела харчових волокон, мінералів, вітамінів, мікроелементів. Єдина технологія дозволяє досягти такого результату —  це технологія спучування зерна за рахунок внутрішньої вологи в спеціальних верстатах. Імпульс теплового впливу на сировину в таких верстатах складає 6-9 секунд. При цьому сировина піддається тепловій обробці по всьому об’єму, а інгібітор трипсину, який присутній в оболонках всіх зернових, під впливом температури розкладається, тобто їжа стає їстівною. Крім того, продукт після такої обробки практично зневоднений і може витримати тривале зберігання без застосування консервантів.
 • Існуючі способи очищення зернової сировини не забезпечують звільнення його від неорганічних домішок. Тому була застосована технологія глибокого очищення сировини з промиванням.
 • Вибрані харчові інгредієнти змішуються в пропорціях і забезпечують раціональне співвідношення основних харчових компонентів та лікувально-профілактичний ефект.

One Response to Функціональне харчування. Що це?

 1. Огромное человеческое спасибочки !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *