Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Горох

горох

Горох міститься в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №75 і 77.

Відомо, що горох ріс вже в доісторичні часи. Хоча його походження і неясне, ймовірно, батьківщиною цієї культури є Центральна Європа чи Центральна Азія. Також можливо, що горох був завезений з Греції до Італії племенами аріїв за 2000 років до нашої ери.
Горох, стручки і все інше вважалися головними весняними ліками в середньовічній Європі. Спочатку він вирощувався виключно заради його сухого насіння і в наші дні деякі сорти активно обробляються заради лущеного гороху на суп.
Горох зміцнює фізичне тіло і корисний як їжа.
Горох воістину щедре джерело білка. Як овоч, який містить лужні речовини, він високо поживний, до того ж він легше перетравлюється,  ніж боби. Але треба зауважити, що потрібно мати сильний травний тракт, щоб перетравлювати сирий горох.

Цілющі властивості гороху:
• Цей лужний овоч —  відоме джерело вітамінів A, B і С. У стручках дуже багато хлорофілу, заліза і речовин, контролюючих вміст в організмі кальцію. Лущений горох позбавляється вітамінів і важливих мікроелементів.
• Свіжий садовий горох має легку сечогінну властивість. Він також дає полегшення при виразкових болях шлунка, тому що допомагає позбавлятися від кислот в шлунку. Але при виразці горох потрібно їсти у вигляді пюре.
• Відвар рослин та насіння має сильну сечогінну дію, горохове борошно характеризується розсмоктуючою дією.
• Народна медицина використовує горох при діабеті як цукрознижуючих засобів, як сечогінний — при сечокам’яній хворобі і розсмоктуючий засіб — при твердому інфільтраті (фурункул, карбункул).
• Відвар всієї рослини виводить камені з нирок і сечового міхура. Горохова каша з гороху з маслом, як продукт багатий білковими речовинами, дуже корисний при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки.
• Жовті плями на обличчі жінки лікують, з’їдаючи щодня по 1 ч. л. спаленого або змеленого в порошок гороху.
• Горохова каша покращує живлення клітин головного мозку, нормалізує обмін речовин, лікує атеросклероз.

Білка в горосі майже стільки ж, скільки в яловичині. Але на відміну від м’ясного білка, він набагато легше засвоюється. Багатий горох вуглеводами і мікроелементами.
Горох містить піридоксин, що бере участь у розщепленні і синтезі амінокислот. Недолік цього вітаміну викликає дерматит і судоми. За великий вміст селену горох розглядають, як антиканцерогенну засіб. Горох знижує ймовірність онкологічних захворювань, інфаркту, гіпертонії. Білок гороху містить незамінні, для нашого організму, амінокислоти: лізин, метіонін, триптофан, цистин і др. Плоди гороху містять високий відсоток антиоксидантів (речовин, що затримують окислення), білка і таких важливих для організму мінеральних речовин, як кальцій і залізо.
Рослинний білок гороху складається з дуже важливих для організму амінокислот — цистину, лізину, триптофану, метіоніну та інших, необхідних для побудови тваринних білків. Цукор, жир, крохмаль, солі калію і досить високий вміст фосфору, незамінного компоненту головного енергетичного з’єднання в клітинах тварини і людини — АТФ, — ставлять горох на перше місце серед всіх інших сільськогосподарських культур в сенсі поживністю і енергоємності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *