Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Кам’яне масло

кам'яне маслоКам’яне масло  міститься в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №74.

Кам’яне масло — це унікальний препарат, створений природою, допомагає ефективно боротися проти самих складних недуг, серед яких безпліддя і рак. Кам’яне масло укріплює імунну систему, володіє протипухлинною та антибактеріальною дією. Жіночі захворювання, простатит, рак, хвороби травної та дихальної систем — такий лише короткий перелік хвороб, при яких ефективно застосовується кам’яне масло.

Кам’яне масло — дивна і дуже цінна природна речовина. Його цілющі властивості настільки великі, що його можна застосовувати практично при всіх захворюваннях, тому що в першу чергу воно діє на імунну систему, тобто підвищує захисні сили організму.
Кам’яне масло є мінерал, який утворюється переважно в ущелинах і тріщинах сланців. Воно поширене у Східних та Західних Саянах та інших гірських районах Східного Сибіру. Встановлено високу бактерицидну активність кам’яного масла, що перевищує активність відомих антибіотиків.

Кам’яне масло широко застосовується в народній медицині Східнго Сибіру, Монголії, Китаю, Тибету, Бірми для лікування запальних процесів, при кровотечах, опіках, розладах шлунково-кишкового тракту, переломах кісток, як сильний ранозагоювальний засіб.
Кам’яне масло розчинне у воді, помірно і мало розчинне в інших рідинах. Аналіз кам’яного масла, проведений на базі Інституту хімічних наук АН, показав, що в ньому 49 мікроелементів, тобто майже вся таблиця Менделєєва, включаючи золото, срібло і платину.

Кам’яне масло  — ефективний засіб при лікуванні туберкульозу, коліту, геморою, при запаленні різних органів, в тому числі передміхурової залози, придатків, підвищує потенцію і лікує від безпліддя.
Є безліч достовірних випадків лікування за допомогою кам’яного масла онкологічних захворювань (сечового міхура, шлунка, кишечника). Ефективне при діабеті (у поєднанні з володушкою, топінамбуром).
Кам’яне масло благотворно впливає на серце, допомагає при запальних процесах, виразці шлунка і 12-палої кишки. Це не тільки лікувальний засіб, але й потужний профілактичний препарат з вираженими адаптогенними властивостями і загальним благотворним впливом на організм.

Для позитивної дії досить кілька міліграмів  кам’яного  масла  на  порцію.  В одній пачці каші «Здоровяк» приблизно  1грам.  Кам’яне масло впливає на енергетичний склад каші,  підвищуючи  його  в 4  рази.

Оскільки кам’яне масло підвищує згортання крові, його слід з обережністю застосовувати при тромбофлебіті, схильності до тромбоутворення, прийомі деяких гормональних препаратів, годуванні груддю, вагітності.

One Response to Кам’яне масло

  1. Наткнулся случайно на Ваш блог. Теперь стану постоянно просматривать. Надеюсь, не разочаруете и дальше

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *