Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Макробіотика № 14 з дигідрокверцетином

Склад: пшениця, рис, розторопша, топінамбур, льон, дигідрокверцетин.

Дигідрокверцетин відомий у світі як потужний антиоксидант. Всі види макробіотики «Самарський Здоровяк» вже мають яскраво виражені антиоксидантні властивості, тому, як відомо, вживання їх в їжу навіть безсистемно, а тим більше за системою (дієта № 7), сприяє зміцненню імунітету організму людини, її оздоровленню і, в кінцевому рахунку, сповільненню процесів старіння. Внесення до складу каші дигідрокверцетину підсилює ці корисні властивості.

Особливо рекомендується ця макробіотика під час будь-яких захворювань, стресових станів, надмірних фізичних навантажень (професійний спорт) і т.д.

Численними дослідженнями встановлено, що:

 •  Дигідрокверцетин надає вітамінну, ангіопротекторну, антиоксидантну, дезінтоксикаційну, гепатопротекторну (антитоксичну), радіопротекторну та протинабрякову дію; стимулює процеси регенерації слизової оболонки шлунка. Перешкоджає пероксидному окисленню ліпідів клітинних мембран, оберігає стінки судин від пошкодження, зменшує набряклість при запаленні, володіє гіполіпідемічною і діуретичною активністю.
 •  Забезпечує комплексний антиоксидантний захист організму, активну профілактику розвитку окисного стресу, дегенеративно-дистрофічних процесів в тканинах і раннього клітинного старіння, дозволяє ефективно протидіяти руйнівним факторам сучасної екології, виробництва, характеру харчування і способу життя.
 • Дигідрокверцетин надає синергетичну дію відносно аскорбінової кислоти і, що особливо важливо, мембранного антиоксиданту — вітаміну Е, сприяючи (особливо в комбінації з аскорбіновою кислотою), регенерації активної форми останнього і запобігаючи утворенню токоферилхінона.
 • Протизапальна активність дигідрокверцетину обумовлена його антиоксидантною дією і інгібіторним ефектом щодо ензимів (ферментів), що виробляються при запаленні і наступним гальмуванням вироблення медіаторів запалення, його регулюючою і модулюючою дією на ключові функціональні системи клітин, органів і тканин організму, включаючи антиоксидантну систему клітин і тканин.
 • Дигідрокверцетин сприяє регуляції надмірно активної імунної системи.
 • Дигідрокверцетин підтримує захисну дію ензимів ферментативної ланки антиоксидантної системи клітини, зокрема ферментів першої лінії антиоксидантного захисту (пероксидази, каталази, ін).
 • Дигідрокверцетин інгібує ферментативні реакції, в яких продукуються супероксид — радикал і пероксид — радикал (наприклад ксантиноксидазу, пероксидазна активність якої істотно зростає при ішемії, НАДФ оксидазу, активність якої активує фактори запалення і пероксидазну активність, та ін.)
 • Дигідрокверцетин надає капіляропротекторну дію, зменшує проникність і ламкість капілярів, покращує мікроциркуляцію.
 • Дигідрокверцетин позитивно впливає на молекулярні механізми, що лежать в основі регулювання судинної проникності і резистентності судинної стінки, а також впливає на арахідоновий метаболізм, що дозволяє використовувати дигідрокверцетин при запальних захворюваннях, алергічних і геморагічних синдромах, при променевих ураженнях.
 • Дигідрокверцетин захищає внутрішні стінки кровоносних судин і капілярів від впливу деструктивних ферментів, розкладання і вільнорадикального ушкодження.
 • Дигідрокверцетин блокує утворення комплексів ацетальдегіду, що є продуктом метаболізму спирту, з амінокислотами і білком альбуміном, тим самим знижує токсичну дію спирту на тканини і органи людини. Знижує вміст ацетальдегіду у видихуваному повітрі.
 • Дигідрокверцетин сприяє зниженню можливості появи тахікардії та аритмії серцевого м’яза. Дигідрокверцетин блокує зняття заряду з еритроцита, тим самим попереджаючи злипання еритроцитів і утворення тромбів.
 • Дигідрокверцетин сприяє нормалізації артеріального тиску, поліпшенню загального самопочуття (зниження або зникнення задишки, підвищення активності, поліпшення сну).
 • Дигідрокверцетин надає статин — фібратний ефект, сприяючи збільшенню вмісту в крові так званого «хорошого» холестерину — ліпопротеїнів високої щільності, а також знижує вміст в крові тригліцеридів, «поганих» ліпопротеїнів низької щільності, холестерину.
 • Дигідрокверцетин сприяє посиленню інсулінової сигналізації всередині клітини.
 • Дигідрокверцетин сприяє запобіганню розвитку катаракти, пошкоджень сітківки, нервових розладів та ускладнень діабету.
 • Дигідрокверцетин сприяє поліпшенню показників мікроциркуляції, реологічних властивостей крові, центральної та периферичної гемодинаміки, функції зовнішнього дихання, оксигенації крові, отриманню позитивних капілярозміцнювальних, протизапальних, антиалергічних, антибактеріальних і протигрибкових (протипаразитарних) результатів.
 • Дигідрокверцетин сприяє підвищенню толерантності до фізичного навантаження, забезпечує підвищення реабілітаційного ефекту після тривалих фізичних навантаженнях у спортсменів.

Біологічна дія:

Корисні властивості дигідрокверцетину отримали назву плейотропних (від грецьких «pleio» — «множинний», і «tropos» — «дія»). Плейотропні ефекти проявляються вже в перші 1-2 місяці прийому дигідрокверцетину, припускаючи його використання при наступних станах (при консультації з лікарем): стресовий вплив, бронхіальна астма, цукровий діабет, артрити, ревматичні захворювання, варикозне розширення вен, захворювання серцево-судинної системи, печінки, шлунка, сечостатевої системи, хвороба Паркінсона, Альцгеймера, флебіти, депресія, при хіміотерапії в ході лікування злоякісних захворювань.

Вага однієї пачки каші — 240г, в ній 8-10 порцій. Ціна 105 грн

Не містить штучних добавок, ароматизаторів, консервантів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *