Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Макробіотика проти паразитів і алергії


Алергія посідає третє місце в переліку забруднення тіла (сім ступенів зашлакованості організму). Алерген — це певний продукт або фактор, що впливає на прискорення процесу очищення або виявлення ступеня забруднення організму людини, у тому числі і колоніями паразитів. Протиалергенні препарати — це засоби, що нейтралізують природну реакцію людського організму на очищення тіла, на боротьбу з продуктами життєдіяльності паразитів.

Якщо ця точка зору є істиною, тоді очищення організму від завалів в кишечнику, фільтруючої поверхні печінки і нирок  від паразитів має призвести до позбавлення від алергій всіх видів. Так, саме так! І це підтверджується багаторічними дослідами. Алергія — хвороба, викликана ненормальними виділеннями з організму людини, що виникають як наслідок забруднення тіла при неправильному харчуванні, відступає в результаті очищення кишечника, застосування фізіологічного способу харчування, позбавлення від глистів, грибків і т.д.
Сотні й сотні разів дітлахи з хворою шкірою, розчухуваннями, страждаючі старики з кашлем, бронхітом, астмою, кропив’янкою і сотнями інших проявів алергії приводили тіло в порядок і знаходили здоров’я.

Якщо Ви думаєте, що  ПАРАЗИТІВ У ВАС НЕМАЄ — ви помиляєтеся!

Хочете ви, не хочете — вони є, вони живуть, вони мають таке ж право жити, як і ви. Їх вбити неможливо. Швидше вони нас уб’ють. Але у них немає такої мети. Їх мета — експлуатувати нас і отримувати продукти для життя. Якби якісь глисти хотіли б нас заморити, вони б давно це зробили. Їм нема чого руйнувати великий корабель, вони живуть тихесенько. Інша справа, що ми не хочемо з ними жити. Значить треба їм створювати несприятливі умови.
На гельмінтну симптоматику вказують поява у людини слабкості, різка худорлявість або набір зайвої ваги, незрозумілі головні болі, схильність до проносів, закрепів та інших шлунково-кишкових розладів. Шкірні хвороби — від звичайних прищів і випадання волосся до псоріазу, нейродерміту і герпесу, болі в суглобах і м’язах, анемія, нервозність, порушення сну — теж можуть вказувати на наявність в організмі паразитів. Алергія — часто наслідок гельмінтозів.
Мета паразита — приховати своє існування. Паразит живе непоміченим, тому що якщо він буде помічений, безсумнівно, будуть прийняті якісь заходи до його усунення. І вся ця нечисть заноситься не тільки «брудними руками» і немитими овочами та фруктами. Переносниками паразитів є літаючі і повзаючі комахи, а також  улюблені наші домашні собаки та коти, які заражаються через бліх, а також під час прогулянок.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я паразитарними хворобами у світі заражено більше 4,5 млрд людей.
95 — 99% населення планети мають паразитів, але не знають про це.
А розміщуватися ця нечисть здатна буквально у всіх органах і системах, аж до очей, серця і мозку. Кожна людина, якщо у неї сьогодні й не виявляють гельмінтів,- завтра може їх мати. Гельмінти здатні жити в нашому організмі роками, навіть десятиліттями, адаптувавшись до самих несприятливих умов і не проявляючи свого потаємного існування.
ПАРАЗИТИ «жирують», а МИ ХВОРІЄМО!
Паразити отримують найкраще харчування. Мало того, що організму-господареві дістаються залишки їжі, виділення паразитів ще й токсичні. Якраз найпростіші, грибки та гельмінти, що паразитують в організмі людини, є пусковим механізмом всіх захворювань.
Виходить страшнувата картина — ВСІ ВНУТРІШНІ ХВОРОБИ супроводжуються або виникають ВІД ПАРАЗИТІВ!

Також є припущення, що онкологію викликають саме паразити. Деякі фахівці стверджують, що паразити є головною причиною огрядності, оскільки вони позбавляють організм необхідних поживних речовин, залишаючи йому тільки порожні калорії. Організм починає вимагати все більше їжі, оскільки йому не вистачає вітамінів і мінералів.
Найпростіші паразити (хламідії) можуть проникати в стінки кровоносних судин і викликати їх руйнування, інфаркт міокарда, запалення статевих органів, безпліддя, запалення підшлункової залози, печінки і  інші серйозні захворювання.
Погляньте на свій язик, і ви побачите білий наліт — це гриби кандиди, а якщо вони є на язиці, то і далі тягнуться по стінках стравоходу, кишечника і слизових інших порожнин. Чистячи зуби, не намагайтеся зняти наліт з язика — безуспішно. І знайте, кожен раз, коли ви приймаєте антибіотики, то сприяєте поширенню цієї інфекції. Токсини грибків мають отруйну дію на печінку.
Досвід світових паразитологів минулих років показує, що будь-яке захворювання завжди треба починати лікувати з  позбавлення від паразитів.
При їх проникненні та тривалому паразитуванні в тілі людини страждають не тільки органи, а й імунна система. Процес постійної боротьби з чужорідними антигенами призводить не тільки до виснаження, а й розвитку вторинного імунодефіциту. У таких випадках і розвиваються важкі хронічні захворювання, що не піддаються звичайним методам лікування.

При цьому необхідно мати на увазі:
Від продукту-дегельмінтика паразити гинуть або мігрують в ділянки тіла, не властиві їм для проживання. Зменшення числа паразитів, наприклад, у тонкій кишці, призводить до підвищення імунітету і включає власні механізми саморегуляції. Йде позбавлення від трупів паразитів. Це може відбуватися через видільну систему (ректально, через нирки та шкіру при виділенні поту). Підвищення температури і часте сечовипускання, часті рідкі випорожнення є природним проявом очисної реакції, а не симптомами хвороби. Це фізіологічний шлях очищення та позбавлення від паразитів.

Якщо прийом препарату-дегельмінтика стався випадково, неусвідомлено, часткова загибель паразитів може стати стимулятором швидкого їх розмноження. У цьому випадку продукти їх життєдіяльності не встигають знешкоджуватися на бар’єрних органах (печінка, нирки), включаються резервні шляхи виведення шлаків. Це виділення з носа, сльозотечі, шкірний висип, алергічний кашель, виділення зі статевих органів. У разі завалів в кишечнику, паразитарного зараження печінки, порушення видільної функції нирок включення нефізіологічного способу очищення відбувається дуже яскраво.

У тому випадку, коли для боротьби з паразитами застосовують медпрепарати, біорезонанс, зазвичай діють цілеспрямовано на якусь певну групу паразитів, створюється небезпечна для здоров’я людини ситуація. Всередині людини місця проживання загиблих паразитів швидко колонізують інші види паразитів, які залишилися в живих. Одні загинули, а інші розширюють сферу свого проживання. Їх отрути проявляться через деякий час. Значить лікування дає лише тимчасовий перепочинок.

У боротьбі з гельмінтами рослини відіграють особливу роль: вони є антагоністами черв’яків.
На відміну від антибіотиків та синтетичних протипаразитарних препаратів, цілющі компоненти лікарських трав здатні надавати дію на кілька видів і стадій розвитку паразитів організму людини, не порушуючи нормальну мікрофлору кишечника. Крім того, вони діють більш м’яко.

Каші «Самарський Здоровяк» — ПРОТИПАРАЗИТАРНІ!
У кашах  використовуються фітокомпоненти (стевія, льон, гарбуз, гранат та ін), які містять натуральні дегельмінтики найширшого спектру дії.  Це дозволяє позбутися від паразитів, що мешкають в різних органах і системах організму.  Для більш ефективного позбавлення від паразитів розроблена каша «Самарський Здоровяк» — ПРОТИПАРАЗИТАРНА, до складу якої входять бруньки і кора осики (має гіркуватий присмак). «Хочеш солодкого життя — їж і пий гірке, хочеш гірке життя в хворобах — споживай солодке».
Щоб уникнути різкої реакції на очищення організму необхідно починати вживання каші «Здоровяк» з невеликих порцій, доводячи до добової норми клітковини — три столові ложки каші «Здоровяк», поступово! Після адаптації організму до нової їжі кількість прийомів каші «Здоровяк» протягом доби не обмежується.

Тривалість курсу — це теж плюс, оскільки життєвий цикл більшості паразитів більше 1 місяця, і тривале застосування антипаразитарних продуктів встигає захопити паразитів впродовж їх всього життєвого циклу, знищуючи і молоді, і личинкові форми.

Постійне вживання каш «Самарський Здоровяк» (35 різних за складом і призначенням) — є надійним способом боротьби з уже наявними і знову набутими паразитами.
І при цьому очищається і відновлюється нормальне функціонування шлунково-кишкового тракту, усувається дисбактеріоз, відновлюється робота ПЕЧІНКИ і видільної системи в цілому. А щоб перевірити — існує «народний» тест: якщо після прийому бурякового соку або вареного буряка сеча забарвлюється в БУРЯКОВИЙ КОЛІР, це означає, що хвора ПЕЧІНКА (нирки, кишечник), і чим темніша сеча, тим вища ступінь УРАЖЕННЯ. З ШКТ засвоєні компоненти бурякового соку потрапляють у кров’яне русло, проходять спочатку через печінку, а потім через нирки. І якщо сеча має яскраве забарвлення, значить, ці органи працюють незадовільно. Вживаючи в їжу хоча б 3-4 ст. ложки (одна порція) КАШІ «САМАРСЬКИЙ Здоровяк» в день, Ви переконаєтеся, що через деякий час сеча У БУРЯКОВИЙ колір фарбуватися НЕ БУДЕ.

Загальні симптоми наявності паразитів в організмі людини

Закреп, застій жовчі
Деякі глисти можуть механічно закривати просвіт кишечника, протоки жовчовивідних шляхів, що призводить до погіршення перистальтики, формуванню запору, повної або часткової кишкової непрохідності. Глистова інвазія може спровокувати закупорку загального жовчного протоку, що призводить до утрудненого відтоку жовчі, механічної жовтяниці.
Діарея
Деякі паразити організму людини призводять до втрати організмом натрію і хлоридів, що провокує діарею — часті водянисті випорожнення.
Синдром шлункового і кишкового дискомфорту
Паразити, що проживають у верхньому відділі тонкої кишки, викликають запалення і приводять до порушення роботи кишечника, здуття. Це призводить до зменшення засвоєння поживних речовин. В результаті жири потрапляють в товсту кишку, провокуючи спазми, чергування запору і проносу.
Болі в суглобах і м’язах
Паразити можуть переміщатися по організму людини з метою осідання у найбільш зручних місцях, наприклад, в суглобовій рідині і м’язах. Запалення тканин є результатом травмування їх паразитами або імунною реакцією організму на їхню присутність. При цьому людина відчуває м’язові й суглобні болі.
Проблемна шкіра
Кишкові глисти можуть викликати шкірні реакції алергічного характеру — атопічний дерматит, кропив’янку, екзему. Найчастіше запальні зміни на шкірі можуть бути результатом присутності найпростіших мікроорганізмів (лямблій, грибів) і опісторхів в організмі людини.
Зміна маси тіла
Коливання ваги може бути наслідком присутності гельмінтів. Зменшення ваги викликано тим, що в організмі порушено травлення, так як є «внутрішній споживач». Ожиріння — також наслідок «пограбування» організму людини паразитами. Відчуття голоду виникає при різкому падінні рівня цукру в крові внаслідок діяльності гельмінтів, їх токсичного впливу на організм людини.
Анемія
Багато видів кишкових гельмінтів, присмоктуючись до кишкової стінки, ушкоджують її, викликаючи досить велику втрату крові, що призводить до анемії.
Нервозність, порушення сну
Токсичні речовини життєдіяльності паразитів подразнюють центральну нервову систему, викликаючи підвищене занепокоєння і нервозність. Часте пробудження серед ночі, особливо між 2 і 3 годинами, також є результатом спроб організму позбавитися від токсичних речовин через печінку.
«Синдром хронічної втоми»
Включає в себе слабкість, безпричинне зниження і підвищення температури тіла, емоційну нестійкість, втрату концентрації уваги і погану пам’ять. Ці симптоми можуть бути наслідком анемії, інтоксикації, нестачі поживних речовин в організмі, що викликаються паразитами організму.

Переваги фітопрепаратів:

Практично немає побічних реакцій;

  • Безпечні та ефективні, їм належить майбутнє в лікуванні хронічно протікаючих, повільно прогресуючих паразитарних захворювань (вважають Експерти Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ);
  • На відміну від антибіотиків та синтетичних протипаразитарних препаратів  цілющі компоненти лікарських трав здатні діяти на кілька видів і стадій розвитку паразитів організму людини, не порушуючи  нормальну  мікрофлору  кишечника.  Крім того, вони діють більш м’яко.
  • Тривалість курсу — це теж плюс, оскільки життєвий цикл більшості паразитів більше 1 місяця, і тривале застосування антипаразитарних продуктів встигає захопити паразитів впродовж їхнього всього життєвого циклу, знищуючи і молоді, і личинкові форми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *