Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Як оздоровити суглоби і позбутися болей при остеохондрозі і грижі

Хвороби органів опорно-рухового апарату носять характер епідемії. Хворіють сотні тисяч людей і щоб позбутися від недуг відвідують костоправів і платять їм, йдуть на операції для заміни своїх суглобів на імплантанти, витрачаються, і чимало, на масажі, купують мазі, прилади, користуються платними послугами екстрасенсів, витрачаються на курортолікування і т. д. і т.п.  Сумно, що цей процес нічого спільного не має із здоров’язберігаючою діяльністю взагалі.

Неможливо оздоровити суглоби, не оздоровивши печінку!

Суглоб — це шарнір. Він сприймає навантаження тертя і тиску. Якщо є навантаження, то є і знос  поверхні (хрящової тканини), тобто деградація. Але якщо є деградація, то вона без відновлення (регенерації) призведе до зникнення хряща, і появи хвороби — деформуючого артрозу.

Обмінні процеси в хрящовій тканині  регулює печінка . Вражається печінка — руйнуються міжхребцеві хрящі. Хребці починають «гуляти» і притискають нервові корінці, а це і є він, рідний, — радикуліт.

Лікування радикуліту треба починати з печінки. У здорової печінки є специфічні клітини, які виробляють речовину, що надходить по кровоносній і лімфатичній системах до суглобу. З цієї речовини в суглобі регенерує і відновлюється хрящова тканина.
Якщо печінка хвора, а хвора вона, як показує  «народний тест на стан печінки» у 90% населення, комп’ютер (головний мозок), економлячи ресурси печінки, дає команду на відключення цієї її функції. Адже для організму більш важливо, щоб печінка, перш за все, виконувала детоксикаційну функцію і охороняла мозок від отрут.
Варто тільки привести печінку в порядок, як негайно відновлюється її функція по регенерації хрящової тканини в суглобах, тобто зникають, як це не фантастично звучить, всі суглобові хвороби, в тому числі і хребетні грижі.
Каша «Здоровяк» найбільш ефективна, це «надзвичайно» дешевий засіб приведення в нормальний здоровий стан печінки. Спробуйте дієту № 7 з кашею «Здоровяк» протягом декількох тижнів. Результат вразить Вас. Що цікаво: чим молодша людина, тим з більшим успіхом і за більш короткий час можна отримати бажаний результат оздоровлення. Бережіть здоров’я змолоду!
В якості відновного і профілактичного лікування остеохондрозу і міжхребцевих гриж застосовуються такі каші «Самарський здоровяк»: № 52, 57, 61, 74, 83, 85, 86.
Хороший ефект досягається при комбінованому застосуванні каш  № 52 +61 +85 в рівних частинах 1:1 кожного найменування по 1,5-2 столових ложки 3 рази на день під час сніданку, обіду і вечері.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *