Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Квітковий пилок

квітковий пилокКвітковий пилок міститься в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №56.

Квітковий пилок — сукупність пилкових зерен (чоловічих елементів — гематофітов) квітки. Цим і обумовлено надзвичайне багатство її складу (понад 50 біологічно активних речовин), якому природою призначено забезпечити початок життя нового покоління рослини (найбільш відповідальний і складний період розвитку).

Стрімке зростання інтересу до продуктів бджільництва в розвинених країнах пояснюється тим, що і квітковий пилок, і мед роблять благотворний вплив на організм при фізичній, нервовій, психічній перевтомі, розладах в рості і розвитку, вагітності, а також цілому ряді захворювань: анеміях, функціональних і органічних ураженнях серцево-судинної, травної системи, печінки, жовчного міхура, станах загального виснаження, старечих захворюваннях, вікових ураженнях простати, імпотенції, захворюваннях нервової системи, безсонні, психологічних розладах, ослабленні пам’яті й уваги, ендокринних захворюваннях, млявій шкірі, випадінні волосся.
За вмістом поживних речовин квітковий пилок значно багатший від меду. У ній міститься від семи до 30% протеїнів (значно більше, ніж в зернах злаків). Амінокислоти у квітковому пилку становлять до 13% (в 5-7 разів більше, ніж найбагатші ними харчові продукти). Десять з них не виробляється в організмі і повинні щоденно надходити з їжею. Квітковий пилок — це природний концентрат амінокислот, який дозволяє заповнити похибки сучасного харчування (коли продукти при рафінуванні і тепловій обробці втрачають найважливіші поживні речовини, в т.ч. і деякі амінокислоти) і забезпечити високий рівень відновлення тканинних білків при зниженні в раціоні білків тваринного походження. Це особливо важливо для людей старшого віку.
Квітковий пилок містить різноманітні природні вуглеводи (25-48% ваги), які в поєднанні з найбагатшим набором мінеральних речовин, в т.ч. мікроелементів, є ідеальними продуктами, здатними дати організму енергетичний матеріал без тієї шкоди, яку викликає вживання чистого цукру.

Мінеральні речовини відіграють життєво важливу біологічну роль, тому що тісно взаємодіють з вітамінами, ферментами, гормонами і впливають на тканинне дихання, обмін, кровотворення, нервову систему, розмноження, ріст (виконують «будівельну» функцію), беруть участь у синтезі гормонів і ферментів.
Надходження вітамінів в організм життєво необхідно, тому що вони, з’єднуючись з апоферментами, утворюють ферменти, без яких не відбудуться складні біохімічні реакції обміну білків, вуглеводів та ін.  Нестача вітамінів або порушення їх засвоєння ведуть до серйозних патологічних змін в організмі.
Тільки пилок квітковий містить вітаміни групи Р (рутин), які зміцнюють стінки капілярів, сприяють підвищенню стійкості до інфекцій. Світове світило бджільництва та апітерапії М.П. Йойриш підкреслював, що 41 грам квіткового пилку містить стільки добових доз рутину, що може вберегти кілька людей від крововиливів у мозок, сітківку очей і серця.
Квітковий пилок є тим продуктом, в якому мільйони років еволюції збалансували всі активні компоненти між собою в найсприятливішій для організму формі. Додавання їх в раціон особливо важливо при вікових змінах, коли в силу цілого ряду причин спостерігається порушення мінерального обміну в організмі. Більшість авторів стверджує, що квітковий пилок — потужний природний зміцнюючий засіб, особливо допомагає видужувати після важких хвороб, операцій, ослабленим і старим. Є думка про те, що квітковий пилок підсилює лікувальний ефект багатьох лікарських речовин.
Безсумнівний вплив квіткового пилку на продуктивність людей розумової праці за рахунок його багатого амінокислотного складу і всього комплексу поживних речовин, які надають корисний вплив на мозок, значно розширюючи його можливості, підвищуючи гостроту і силу його сприйняття.

Дивно те, що квітковий пилок — рослинний продукт — містить цілий ряд гормонів. Це робить його особливо цінним при вікових гормональних спадах, пов’язаних зі старінням організму і патологічними порушеннями роботи залоз внутрішньої секреції.
У квітковому пилку виявлені стимулятори росту і антибіотик, який затримує розвиток пухлини (в експерименті). Екстрагенні речовини квіткового пилку володіють вираженою протизапальною дією при патологічних змінах передміхурової залози.
Якщо ж прийняти пропозицію швейцарського вченого Бірхер-Беннера — враховувати цінність харчових продуктів не за їхньою теплотворною здатністю, а за здатністю акумулювати енергію сонця — то очевидно, що квітковий пилок може претендувати на провідне місце серед природних продуктів, що володіють запасом біологічної енергії. На його існування вказували найбільш прозорливі розуми людства, зокрема, академік В.І. Вернадський, який підкреслив при цьому, що біологічна енергія ще недоступна нашому розумінню. Наявність біологічної енергії — один із наріжних каменів системи природного оздоровлення Галини Шаталової, яка дуже образно каже, «ця енергія, немов стиснута пружина, таїться до пори до часу в зернятку …, щоб дочекавшись свого часу, вистрілити  паростком, який тягнеться до сонця».
Чудовий французький вчений Ален Кайяс, що присвятив все життя вивченню квіткового пилку, писав: «Пилок може повернути нам все те, що непомітно крок за кроком забирає в нас сучасне життя. Ввівши в свій денний раціон кілька грамів цієї чудодійної природної  речовини, що містить вітаміни і всілякі інші елементи, необхідні для здоров’я людини, речовини, приготовані для нас квітами за допомогою сонця і доставленого на наш стіл завдяки праці невтомних маленьких мешканок вуликів».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *