Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Малишев В.К. на конференції в Черкасах

Автор і розробник макробіотичного харчування — каш ЗДОРОВЯК, член-кореспондент Академії МЕДИКО-ТЕХНІЧНИХ НАУК В.К. Малишев про РН- крові і функціональне гемосканування, чим пояснюється оздоровлення і лікування  монастирською дієтою різних захворювань.

Історія створення продукту — каші «Здоровяк» і про підробки, в яких технологія виготовлення така, що робить продукт непотрібним, небезпечним або шкідливим.

Про функціональне харчування. Етапи, які треба пройти, щоб харчування називалося функціональним: документальний, випробування на тваринах і клінічні випробування. Макробіотичне харчування Самарський Здоровяк пройшло всі етапи і по праву називається функціональним. У світі немає нічого подібного.

Чому продукт назвали кашею і чому Самарським Здоровяком.

Про підробки каш Здоровяк, в яких зерно не миють і використовують пшеницю мягких сортів з високим глікемічним індексом.

Про шкідливість дріжджового хліба з використанням термофільних, тобто термостійких дріжджів, які вбивають мікрофлору кишечника і сприяють розростанню кандидів.

Харчування дітей кашами Здоровяк, про захворювання дітей, про кандиди і стевію, яка пригнічує кандиди.

Про склад каші Здоровяк і важливі властивості. Про міфи корисності пророщеного зерна з інгібітором трипсину. Що таке дерев’яне масло і про пробіотики.

Основні ефекти каші Здоровяк: геропротекторний, гепатопротекторний, пребіотичний і пробіотичний, синтез ферментів і гормонів і антиоксидантний.

Мікробіологічні дослідження — про фолієву кислоту і селен. Коферменти: мікроелементи мідь, залізо, магній і селен, без яких неможливе нормальне кровотворення,  функціонування антиоксидантної системи.

Про патенти, сертифікати, грамоти, участь в конкурсах і ярмарках.

Механізм роботи дієти № 7 і функціональне гемосканування. Продукти, які призводять до закислення крові і старіння. Надмірне вживання рідини.

Результати використання макробіотики.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *