Неповторність і унікальність Орогранул

орогранули

Таблетки, капсули, соки, порошки, гелі – це в минулому. Орогранули – ось сьогоднішній лідер на ринку природного оздоровлення!

Це технологія, на яку ми чекали так довго!

Неповторність і унікальність Орогранул в тому, що це не ліки, не Бад, не біологічно активні речовини, це комплексна система харчування для наших клітин, яка збалансована за індивідуальними біоциклами роботи людського організму в цілому згідно біоритмів Природи і Людини, як частки мікрокосму. Орогранули не потрібно жувати і ковтати, вони не проходять через травний тракт, а кладуться на язик і повільно тануть у роті. З кожним неповторним шаром комплекс необхідних мікроелементів миттєво потрапляє в клітини людського організму в потрібний час і в потрібне місце без втрат.

Орогранула працює в трьох напрямках: на фізичному, енергетичному та інформаційному рівні, тобто, як кажуть лікарі, вона лікує не тільки здоров’я, але ще і душу.

Орогранули різнокольорові. А в процесі розсмоктування орогранули змінюється відчуття смаку. Ви відчуваєте ароматні приємні компоненти: солодкий, кислуватий або терпкий смак.

Якість  орогранул підтверджена величезною кількістю документів. Вона підтверджена двадцятьма роками клінічних випробувань і найголовніше – вона підтверджена ангажементом. Ангажемент це розписка або зобов’язання, яка підтверджує високу якість продукції і натуральне екологічне походження.

блістер орогранулЕргономічність. Добова норма всього, що необхідно організмові, міститься в одному блістері, який поміщається в кишені. Один блістер розрахований на один або два дні. Там містяться три різних за складом і дією продукти і навіть намальовані на зворотному боці: сонечко, що сходить – це ранковий прийом, 2 денні гранули та 1 вечірній прийом, там намальований місяць для того щоб було зручно і ви не переплутали, коли потрібно що приймати. Для чого це зроблено, що з нами відбувається? Вранці нам необхідно відновити харчування і захист клітин, який знижується під час нічного циклу відновлення. Вдень наші клітинки як і ми активно працюють, а ввечері ми повинні підготувати їх до нічного циклу, щоб вони вночі вже працювали на очищення і оновлення і треба їм допомогти.

Дозування – в кожній орогранулі підібрані саме такі дози, які працюють так, як необхідно клітині (дефіцит або передозування шкідливі).

Форма випуску Orogranule® – гранули, які розсмоктуються в роті. Це зручно і легко у використанні для всіх і всюди і не треба води.

Графік роботи орогранули  наочно демонструє, як вона діє. Графік зроблений Графік работи орогранулна підставі висновків учених. Тобто якщо три місяці вживати постійно орогранули орохронодіетологіі, то йде відновлення клітин, якщо до 9 місяців – то йде відновлення функцій клітин, якщо вже до 2 років – йде і починається оновлення клітин і відновлення клітинної пам’яті.

Орогранули не лікують, а гармонійно насичують клітини натуральними компонентами, що в свою чергу збільшує їх потенціал на відновлення порушених клітинних функцій і розбалансування організму людини внаслідок ненормального харчування, поведінки, екології, режимів сну і відпочинку, постійних стресів. Кожна здорова і наповнена енергією клітинка робить нас психологічно стійкими і здоровими людьми не залежно від віку.

Орогранули можна і потрібно приймати всім людям без вікових обмежень, з різними системами харчування (також під час постів і лікувальних голодувань, до, під час і після опромінень, хіміотерапії, при порушенні системи травлення, для відновлення правильного гомеостазу), звичайної, вегетаріанської, сироїдіння (особливо, хто тільки починає переходити на сироїдіння). Людям будь-яких віросповідань.

Орогранули подовжують молодість. Сучасна технологія враховує все. Це 100% натуральна терапія нового покоління.

 1. Повноцінно живить клітини людського організму.
 2. Створює високий ступінь захисту клітин.
 3. Має функціональну спрямованість.
 4. Нормалізує біоритми людини.
 5. Регулює процес травлення.
 6. Нормалізує передачу клітинами «сигналів щастя» по всьому тілу.
 7. Викликає бажання пити воду.
 8. Відновлює клітинну пам’ять і структуру ДНК.
 9. Очищає організм.
 10. Ексклюзивно.
 11. Клінічно підтверджено.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *