Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Овес

Овес міститься в макробіотиці №1.

Овес — джерело вуглеводів, білків, жирів, вітамінів групи В, Е, А, мікроелементів: Р, Са, харчових  волокон  (клітковини).  Амінокислотний склад вівса є найбільш близьким до м’язевого білку, що робить його найбільш  цінним  продуктом. Застосовується при захворюваннях кишково — шлункового тракту і печінки, атеросклерозі, анемії, захворюваннях суглобів.

Овес, точніше вівсяне толокно — відрізняється від муки збереженням всіх фракцій зерна, що зберігає лікувальні властивості при хронічних запальних процесах. Широко використовують вівсяне толокно при гострих запаленнях шлунково-кишкового тракту, як дієтичне харчування для видужуючих людей після операцій, які перенесли важкі захворювання, при астенії і анемії.

Має багатий склад і потужні цілющі властивості, що дозволяє стверджувати — їжа дійсно є ліками. У зерні вівса міститься до 60% крохмалю, 5-8% вуглеводів, 10-18% білків, амінокислоти триптофан і лізин. У вівсі також містяться ефірні масла, камедь, каротин, вітамін К, нікотинова і пантогеновая кислоти, калій, магній, фосфор, залізо, хром, марганець, цинк, нікель, фтор, йод та інші. Вівсяні каші багаті сіркою. Відновлення ритму серця і нормалізації роботи серцево — судинної системи при включенні в дієту вівса, пояснюється наявністю вітамінів групи В, що грає важливу роль в здійсненні функцій нервової системи. Крохмаль вівса забезпечує організм «повільної» енергією, що дозволяє уникнути різкого підвищення рівня цукру в крові, це особливо важливо при діабеті.

Овес містить білок, необхідний організму для росту і відновлення тканин, тому superfood дуже корисний дітям. Розчинна клітковина при регулярному вживанні знижує рівень холестерину в крові, захищаючи серцево — судинну систему. Вітаміни та мінерали беруть участь у важливих обмінних процесах організму і знижують ризик різних захворювань.

Багато хто пам’ятає, як в дитинстві наші мами стверджували, що овес корисний для краси та здоров’я. У вівсі у вдалих пропорціях поєднуються білки, жири і вуглеводи. У ньому також присутні вітаміни, мікроелементи, антиоксиданти, стирол та інші корисні біологічно активні сполуки. Сучасна наука постійно відкриває і досліджує нові корисні властивості вівса. На сьогоднішній день точно встановлено, що овес необхідний для зміцнення нервової системи, серця, легенів, поліпшення складу крові й обміну речовин. Овес — це цінний подарунок природи людині. Латинська назва цієї рослини — avena — буквально означає «бути здоровим». Овес має загальнозміцнювальну, тонізуючу, обволікаючу, жовчогінну, протизапальну, сечогінну, кровотворну дію. Крім того, завдяки своїм живильним властивостям і високому вмісту вітамінів і мікроелементів овес — один з найкорисніших продуктів харчування.

Саме у вівсі знайдений фермент, що допомагає  засвоєнню  жиру в  кишечнику.  Цей злак  містить  біоактивні  компоненти,  тобто  біологічно  активні сполуки, які сприятливо впливають  на підшлункову залозу,  а також підсилюють скорочення м’язів.
Секрет вівса полягає в тому, що бета-глюкан утворює на стінках кишечника в’язку захисну плівку. Важливо і те, що клітковина має низьку енергетичну цінність і знижує калорійність продуктів, до складу яких вона входить.
Ще одна перевага вівса — крохмаль цього злаку поволі перетравлюється і також повільно засвоюється. Тому з’ївши вівсяної каші, людина надовго залишається ситою і отриманої енергії вистачає на кілька годин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *